Magazyn, ul. Wapienicka

Wapienicka, Wapienica, Bielsko-Biała, śląskie

  • 2 150 000 zł
  • 1 000 m²
  • 2 150 zł/m²

Zdjęcie

Maciej

Skontaktuj się

Magazyn, ul. Wapienicka

Wapienicka, Wapienica, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

2 150 000 zł

1 000 m²

2 150 zł/m²

Magazyn, ul. Wapienicka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

2 150 000 zł 1 000 m² 2 150 zł/m²

Rodzaj budynku:
magazyn
Przeznaczenie:
produkcyjne
Powierzchnia działki:
933 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

magazyn

Przeznaczenie:

produkcyjne

Powierzchnia działki:

933 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 2 150 000 zł (2 150 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: użytkowanie wieczyste, księga wieczysta
  • Budynek: 1 000 m², 10 pomieszczeń, 2 łazienki
  •   magazyn, 1 piętro; rok budowy: 1970; stan: dobry
  •   technika budowy: konstrukcja szkieletowa; materiał budowy: beton; pokrycie dachu: papa
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe, stalowe, aluminiowe
  •   wejście z ulicy
  •   przeznaczenie produkcyjne
  • Działka: 933 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, studnia, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (3 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne, zaktualizowane: 11.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej hali produkcyjno-magazynowej.

Poniżej przygotowałem profesjonalne zestawienie parametrów tej nieruchomości, idealnej pod rozwój Państwa biznesu.

OFERTA SPRZEDAŻY: Funkcjonalna Hala Produkcyjno-Magazynowa
Lokalizacja: ul. Wapienicka 24a, 43-382 Bielsko-Biała, woj. śląskie.
Cena: 2 150 000 PLN (netto/brutto - budynek jest zwolniony z podatku VAT). (...)

Agent

Maciej

697 191...

697 191 934

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.