dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Bielsko-Biała - Oferty wynajmu budynków użytkowych

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:463 m²

Kamienica W ścisłym centrum miasta idealna pod działalność medyczną lub edukacyjną Budynek czterokondygnacyjny o powierzchni użytkowej około 1013 m2. Na każdej kondygnacji znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Piłsudskiego

Bielsko-Biała,śląskie

30 000 zł710 m² 42,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta najmu bielsko-biała, ul. J. Piłsudskiego 3 I 7 Ścisłe centrum miasta w sąsiedztwie galerii handlowych sfera I oraz sfera II Do wynajęcia oferujemy Nowy budynek tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

63 042 zł2 110 m² 29,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo - produkcyjno - biurowy O łącznej pow. OK. 2.130 m ,. Nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna O pow. OK. 1770 m (wysokie składowanie) Z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

55 305 zł1 937 m² 28,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo - produkcyjno - biurowy O łącznej pow. OK. 1.937 m ,. Nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna O pow. OK. 1770 m (wysokie składowanie) Z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

30 240 €8 400 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni ok. 8500 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym w Bielsku-Białej. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, jest dostosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni ok. 9 000 m2 w Bielsku-Białej. Jest możliwość wydzielenia mniejszego modułu (ok. 4000 mkw.) Powierzchnia spełnia najwyższe standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

10 092 €2 900 m² 3,48 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn w Bielsku-Białej o powierzchni ok. 2600 mkw. wraz z zapleczem biurowo-socjalnym (ok. 300 mkw.) Istnieje możliwość wynajęcia również większej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

47 790 zł1 770 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna O pow. OK. 1.770 m . (wysokie składowanie) Z możliwością najmu części biurowo-socjalnej O pow. OK. 339 m ., POŁOŻONA W WAPIENICY -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Bielsko-Biała

Biała Wschód,Bielsko-Biała

2 875 zł115 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała wschód Oferuję do wynajęcia pomieszczenie magazynowo-usługowe o powierzchni 115 m znajdujące się na parterze budynku usługowo biurowego. Nieruchomość znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolny od zaraz Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

300 zł18 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prowizja 0% Garaż w centrum miasta. Murowany garaż w centrum miasta, z bramą zdalnie sterowaną. Powierzchnia garażu 18m 2 , wjazd z ulicy 1 Maja, poprzez tunel przejazdowy kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

 

 

Leszczyny,Bielsko-Biała

10 092 €2 900 m² 3,48 €/m²

 

 

 

Leszczyny,Bielsko-Biała

30 240 €8 400 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni ok. 8500 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym w Bielsku Białej. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, jest dostosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Straconki

Lipnik,Bielsko-Biała

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem oferujemy zakład produkcyjny o powierzchni 220m. Obiekt jest murowany, niepodpiwniczony, z dachem drewnianym krytym papą. Wyposażony jest w instalacje: elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

12 470 €2 900 m² 4,30 €/m²

 

 

 

Leszczyny,Bielsko-Biała

30 240 €8 400 m² 3,60 €/m²

 

 

 

Leszczyny,Bielsko-Biała

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

 

 

Bielsko-Biała,śląskie

13 000 zł500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia magazyn/hala o całkowitej powierzchni 500m2 Magazyn posiada dwie bramy wjazdowe oraz rampę. Lokalizacja teren przemysłowy. Dostępna jest kuchnia , szatnie damska-męska, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

25 012 zł962 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia magazyn/hala o całkowitej powierzchni 962m2 w tym 50m2 pomieszczenie socjalne. Magazyn posiada dwie bramy wjazdowe oraz rampę. Lokalizacja teren przemysłowy. Dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni ok. 9 000 m2 w Bielsku-Białej. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, dostosowanie do wymogów produkcji. Magazyn usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

12 470 €2 900 m² 4,30 €/m²

 

 

 

Bielsko-Biała,śląskie

30 240 €8 400 m² 3,60 €/m²

 

 

 

Centrum,Bielsko-Biała

16 625 zł875 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala nr 10 o przeznaczeniu magazynowo - produkcyjnym, pow. ok. 875 mkw., położona na parterze obiektu zlokalizowanego w przemysłowej dzielnicy miasta Bielska-Białej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

12 470 €2 900 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn w Bielsku-Białej o powierzchni 2600 mkw. wraz z zapleczem biurowo-socjalnym (ok. 300 mkw.) Istnieje możliwość wynajęcia również większej powierzchni. Usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

 

 

Bielsko-Biała,śląskie

30 240 €8 400 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni ok. 8500 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym w Bielsku Białej. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, dostosowanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolny od zaraz, ul. Tarninowa

Mieszka I,Bielsko-Biała

550 zł18 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Na wynajem murowany garaż 100 m od Starostwa Powiatowego. Garaż znajduje się w ciągu 4 garaży na tyłach os. Mieszka I przy ul. Tarninowej. Garaż uzbrojony w prąd. Wymiary: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bielsko-Biała

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

26 317 zł752 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 649 m²

Obiekt na wynajem bielsko-biała Komorowice Śląskie. Do wynajęcia budynek administracyjno-socjalny, wolnostojący, nie podpiwniczony, piętrowy, z poddaszem użytkowym + wiata magazynowa ok. 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

16 500 zł1 100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia Czynsz wynajmu: 16500 zł (15 zł/m ) Dostępny: natychmiast Forma własności: własność, księga wieczysta Budynek: 1 100 m , 2 pomieszczenia, 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Regera

Bielsko-Biała,śląskie

3 200 zł79 m² 40,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenia warsztatowe wraz z placem parkingowym w sercu dzielnicy przemysłowej! Szukasz miejsca na rozwinięcie swojego biznesu? Potrzebujesz przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Bielsko-Biała,śląskie

12 540 zł570 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia hale o powierzchni 570m2 Hala jest nieogrzewana. Dostępne pomieszczenie kuchenne , wc. Parking na zewnątrz. Dwie duże bramy wjazdowe. Dostępne media: -woda -prąd siła -szambo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni ok. 9 000 m2 w Bielsku-Białej! Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, dostosowanie do wymogów produkcji. Magazyn usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

11 180 €2 600 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn w Bielsku-Białej o powierzchni 2600mkw wraz z zapleczem biurowo-socjalnym (150 mkw) Istnieje możliwość wynajęcia również większej powierzchni. Usytuowanie tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

30 384 €8 440 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni 8447 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym w Bielsku Białej. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, dostosowanie do wymogów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

359 zł14 m² 25,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe W garażu podziemnym! diamentowe apartamenty! Wygodne miejsce parkingowe o powierzchni ok. 12m 2 usytuowane na poziomie "0" w budynku wielorodzinnym w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

96 239 zł4 700 m² 4,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala, wysokość 10m! Hala zlokalizowana w sąsiedztwie drogi ekspresowej S1! Specyfikacja techniczna: - teren: wjazd, brama/portiernia, ogrodzenie, plac manewrowy dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

20 972 zł567 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dostępny od 01.01.2024 R. NA wynajem lokal handlowo-usługowy/ hala magazynowa nr 3 O pow. 566,8 mkw., POŁOŻONY NA PARTERZE BUDYNKU NOWO WYREMONTOWANEGO OBIEKTU ZLOKALIZOWANEGO W PRZEMYSŁOWEJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Bielsko-Biała,śląskie

39 100 zł2 300 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Witam, do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 2300m2 z rampą, z placem manewrowym, miejscami parkingowymi. Pierwsza część hali (kolor zielony i żółty) łącznie ma 1784,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

16 000 €4 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia powierzchnie z obsługą logistyczną w magazynie zlokalizowanym w Bielsku-Białej Powierzchnia dostępna będzie od września 2023 Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

4 750 zł250 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa O pow. 250 mkw. Na wynajem hala magazynowa o pow. 250 mkw., zlokalizowana w obiekcie magazynowo - handlowo - usługowym w przemysłowej dzielnicy miasta Bielska-Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielsko-Biała

Biała Wschód,Bielsko-Biała

6 500 zł320 m² 20,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na wynajem halę idealną pod działalność usługową, produkcyjną, magazynową. Hala o powierzchni 320 m2, może być użytkowana pod działalność usługową, produkcyjną czy.