Ogłoszenie archiwalne

Dom, ul. Bystra

Bystra, Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała, śląskie

  • 765 000 zł
  • 103 m²
  • 7 427,18 zł/m²

Dom, ul. Bystra

Bystra, Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
2 lipca 2025

765 000 zł

103 m²

7 427,18 zł/m²

Dom, ul. Bystra

Zaktualizowane: 2 lipca 2025

765 000 zł 103 m² 7 427,18 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
600 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

600 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 765 000 zł (7 427,18 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Bielsku-Białej)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 103 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Działka: 600 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: woda miejska / wodociąg; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Źródło: deweloper, zaktualizowane: 02.07.2025

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedane oferta nieaktualna!.

Dom PARTEROWY.

Nowa kameralna inwestycja w świetnej lokalizacji Komorowice Krakowskie.
Cena765 000 zł brutto. Brak podatku pcc.

Ostatni dom w sprzedaży!

Dostępny domy złączone garażami co zapewnia max prywatności i spokoju.
Podwyższony standard deweloperski.

Układ pomieszczeń:
Salon, kuchnia, toaleta, łazienka z kabiną i wanna. Pomieszczenie gospodarcze.
wiatrołap. (...)

Kontakt

Agent

Właściciel

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Właściciel

Wysyłanie wiadomości