Dom, ul. Lisia

Lisia, Straconka, Bielsko-Biała, śląskie

  • 1 250 000 zł
  • 170 m²
  • 7 352,94 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Lisia

Lisia, Straconka, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

1 250 000 zł

170 m²

7 352,94 zł/m²

Dom, ul. Lisia

Zaktualizowane: 16 maja 2026

1 250 000 zł 170 m² 7 352,94 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
652 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1988

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

652 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1988

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 250 000 zł (7 352,94 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 170 m², 8 pokoi
  • Budynek: rok budowy: 1988
  •   materiał budowy: drewno
  • Działka: 652 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-3892/3123/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

SEBASTIAN WIŚNIOWSKI
Agent prowadzący
 

Drewniany Góralski Dom Wakacyjny z Bali u Podnóża Beskidów Bielsko-Biała dzielnica Straconka
Wyjątkowy, klimatyczny dom w stylu zakopiańskim, zbudowany przez górali z bali, położony tuż przy szlakach Beskidu Małego idealna propozycja zarówno na prywatny azyl w górach, jak i inwestycję w dochodowy najem (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości