Dom, ul. Mistrzowska

Mistrzowska, Bielsko-Biała, śląskie

  • 699 000 zł
  • 226 m²
  • 3 092,92 zł/m²

Zdjęcie

Max Home

Skontaktuj się

Dom, ul. Mistrzowska

Mistrzowska, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

699 000 zł

226 m²

3 092,92 zł/m²

Dom, ul. Mistrzowska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

699 000 zł 226 m² 3 092,92 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 153 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2023

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 153 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2023

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka domu 226 m², 5 pokoi
  • Budynek: rok budowy: 2023
  • Działka: 1 153 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-1712/2674/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA
PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro
Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i zielonej części Komorowic Śląskich, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. (...)

Agent

Max Home

33 816 51...

33 816 51 89

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Max Home

33 816 51...

33 816 51 89

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Max Home

Zostaw telefon, oddzwonimy