Dom, ul. Bałtycka

Bałtycka, Olszówka Górna, Bielsko-Biała, śląskie

  • 1 599 000 zł
  • 298 m²
  • 5 365,77 zł/m²

Zdjęcie

Piotr

Skontaktuj się

Dom, ul. Bałtycka

Bałtycka, Olszówka Górna, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

1 599 000 zł

298 m²

5 365,77 zł/m²

Dom, ul. Bałtycka

Zaktualizowane: 17 maja 2026

1 599 000 zł 298 m² 5 365,77 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
10
Powierzchnia działki:
964 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
1980

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

10

Powierzchnia działki:

964 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

1980

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 599 000 zł (5 365,77 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 298 m² (250 m² powierzchni użytkowej), 10 pokoi (6 sypialni), 3 łazienki; stan: do odświeżenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1980
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: nowe / wymienione, częściowo wymienione, plastikowe, drewniane
  • Działka: 964 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (36 m²), piwnica 2 m², strych
  • Wyposażenie: pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic, bidet, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, kominek, gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 147,9 kWh/m² na rok; końcową (EK): 197,4 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 218,39 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,04 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 17.05.2026

Lokalizacja