Dom

Argentyna, Mikuszowice Śląskie, Bielsko-Biała, śląskie

  • 1 850 000 zł
  • 240 m²
  • 7 708,33 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Czyrpa...

Skontaktuj się

Dom

Argentyna, Mikuszowice Śląskie, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 850 000 zł

240 m²

7 708,33 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 850 000 zł 240 m² 7 708,33 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
940 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1985

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

940 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1985

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 850 000 zł (7 708,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 240 m², 7 pokoi, 2 łazienki
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1985
  • Działka: 940 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX Polska, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 4094/3123/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

AGNIESZKA CZYRPAK
Agent prowadzący
 

Dom wolnostojący po generalnym remoncie | garaż 2-stanowiskowy | ogród | Bielsko-Biała Mikuszowice Śląskie.

Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, wolnostojący dom jednorodzinny położony w prestiżowej i spokojnej części Bielsko-Biała Mikuszowice Śląskie, przy ul. Argentyna 7A. (...)

Agent

Agnieszka Czyrpak

608 391...

608 391 360

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

608 391...

608 391 360

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości