dowolna

Domy pod klucz Bielsko-Biała - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wróblowicka

Lipnik,Bielsko-Biała

980 000 zł143 m² 6 855,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować piękny dom w zabudowie bliźniaczej blisko lasu i natury. Lokalizacja: urokliwa lokalizacja z pięknymi terenami spacerowymi i tylko 4km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

1 999 000 zł510 m² 3 919,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bielsko - leszczyny - zielona dzielnica domów jednorodzinnych sąsiadująca ze Straconką, dobre połączenie z Centrum miasta. Dom może być dwurodzinny o pow.510mkw, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

699 000 zł81 m² 8 672,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc oferta dotyczy budynku 95c na działce 5,6 ar. Pełna oferta inwestycji dostępna na naszej stronie. Dostępne są jeszcze 2 inne domy. Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Fermie

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

1 070 000 zł134 m² 7 976,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ogłoszenie dotyczy domu Kacper N w stanie pod klucz wraz z działką w Bielsku-Białej przy ul. Na Fermie. Zdjęcia wnętrz to tylko propozycja urządzenia domu ddk. Kacper to jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

789 000 zł150 m² 5 275,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Promocja! 2 ostatnie lokale - tylko 5.275/m2 ZAMIESZKAJ POD GÓRAMI - NOWA, KAMERALNA INWESTYCJA! GARAŻ, MIEJSCE PARKINGOWE I OGRÓDEK W CENIE! OPIS INWESTYCJI: NOWA, KAMERALNA INWESTYCJA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Gotowy dom do zamieszkania w Bielsku-Białej. Jeśli chcielibyście wyjść bezpośrednio z domu w góry, albo udać się do jakiegoś magicznego miejsca, takiego jak na przykład kamienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Hałcnów,Bielsko-Biała

899 000 zł88 m² 10 184,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

*rezerwacja* top nieruchomości przedstawia nowy dom o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia w zabudowie bliźniaczej położony w Bielsku-Białej. Świetna lokalizacja, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Hałcnów,Bielsko-Biała

2 550 000 zł265 m² 9 622,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 924 m²

Dom wolnostojący, bielsko-Biała, hałcnów. Ogłoszenie prywatne. Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 265 m2, wolnostojący z poddaszem użytkowym, garażem dwustanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wróblowicka

Lipnik,Bielsko-Biała

980 000 zł143 m² 6 855,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

1 500 000 zł134 m² 11 185,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na góry z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym spokój, a jednocześnie stawiających na jakość. Dom usytuowany jest przy wewnętrznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Straconka,Bielsko-Biała

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Duża działka, blisko lasu, źródlana woda ze studni. Dom objęty opieką konserwatora, nie zabytek! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

760 000 zł179 m² 4 251,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowa oferta Duży dom w stanie deweloperskim. Bielsko Biała na granicy z Bestwiną. Ostateczna cena w przygotowaniu, zależy od standardu i zakresu wykończenia. Dom może być.