dowolna

Domy w centrum Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 499 000 zł300 m² 8 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:743 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny o pow. użytkowej (parter, piętro) ok. 220 mkw., całkowitej ok. 300 mkw. (garaż oraz pomieszczenia piwniczne, gospodarcze oraz strych), położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 280 000 zł210 m² 6 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Tylko w Best Nest Nieruchomości oferujemy do sprzedania Wyjątkowy dom z sauną i przestronną działką w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum. Marzysz o domu, który zapewni Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Straconka,Bielsko-Biała

665 000 zł95 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Cena promocyjna aktualna do końca maja 2025 roku dot. części budynku z mniejszym ogródkiem. Segment bliźniaka z ogródkiem - 4 pokoje, 2 łazienki, spokojna lokalizacja - Straconka / os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

729 000 zł105 m² 6 970,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż: nowoczesne bliźniaki w Mazańcowicach - 104,56 m + poddasze! Jeśli marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu w świetnej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

715 000 zł230 m² 3 108,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom w Bielsku-Białej - przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania! 0 % prowizji od klienta kupującego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

805 000 zł129 m² 6 240,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Dom wolnostojący W świetnej lokalizacji! wyłączność - oferta dostępna tylko W naszym biurze! opis nieruchomości: do sprzedania dom położony w Białej w Bielsku-Białej (5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 499 000 zł300 m² 8 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:743 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wapienica,Bielsko-Biała

1 900 000 zł429 m² 4 428,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom mieszkalno-komercyjny, położony w malowniczej miejscowości Jaworze przy ul. Wapienickiej Nieruchomość, wybudowana w 1982 roku tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

650 000 zł102 m² 6 360,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

0% prowizji kupujący nie płaci podatku pcc oferta promocyjna! Cena regularna: 674 000 pln Cena promocyjna : 650 000 pln 4 dwukondygnacyjne budynki mieszkalne jednorodzinne W zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Macierzanki

Hałcnów,Bielsko-Biała

1 350 000 zł292 m² 4 623,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Piękny Klasyczny Dom w otoczeniu bujnej zieleni. Szanowni Państwo, ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Dom, góry, cisza, miejsce na wszystko i dla każdego, spełnione marzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Straconka,Bielsko-Biała

697 000 zł132 m² 5 264,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość z potencjałem zlokalizowaną w bielskiej Straconce! Wszystkie zdjęcia, film oraz wirtualny spacer znajdują się na na oficjalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Komorowice,Bielsko-Biała

769 900 zł113 m² 6 813,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

!ostatni dom na osiedlu! Masz dość mieszkania w bloku, sąsiadów wiercących o 7 rano i szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz? To miejsce właśnie znalazłeś! Zobacz, dlaczego ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

809 000 zł129 m² 6 271,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

699 000 zł113 m² 6 185,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Twój nowy dom - przestronny, przytulny i bez podatku! Masz dość mieszkania w bloku, sąsiadów, którzy wiercą o 7 rano i szukasz miejsca, gdzie możesz oddychać pełną piersią? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

1 550 000 zł170 m² 9 098,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu samowystarczalnego. Tego typu nieruchomość jest wyjątkowa zwłaszcza dla osób ceniących sobie ekologię, oszczędność energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bielsko-Biała,śląskie

735 000 zł98 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc oferta dotyczy budynku nr 2 lub 3. Pełna oferta inwestycji dostępna na naszej stronie. Dostępne są jeszcze 3 inne domy. Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Straconka,Bielsko-Biała

665 000 zł95 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

899 000 zł232 m² 3 877,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam duży dom wolnostojący w Bielsku Białej dzielnicy Lipnik z bardzo dobrym dojazdem i dojściem do centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

734 000 zł105 m² 7 017,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 499 000 zł300 m² 8 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:743 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

4 500 zł124 m² 36,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:693 m²

Komorowice krakowskie, bielsko-biała dom do wynajęcia od zaraz! Oferta na wyłączność! Dom jednorodzinny w Bielsku-Białej z garażem w bryle budynku i ogródkiem! Umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jasna Rola

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Uwaga Oferta prywatna, opis: proponuję na sprzedaż dom wolnostojący położony w Bielsku-Białej w dzielnicy Komorowice Krakowskie, ul. Jasna Rola. Budynek znajduje się na obrzeżach centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 199 000 zł124 m² 9 692,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:693 m²

Komorowice krakowskie, bielsko-biała Oferta na wyłączność! Dom jednorodzinny w Bielsku-Białej z garażem w bryle budynku i ogródkiem w cenie! - nieruchomość dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sarnia

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

2 250 000 zł162 m² 13 847,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę domu na Sarniej stworzonego z myślą o najbardziej wymagających klientach. Ponadczasowa architektura w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sarnia

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

1 640 000 zł116 m² 14 080,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielsko-Biała,śląskie

699 900 zł113 m² 6 193,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Twój nowy dom przestronny, przytulny i bez podatku! Marzysz o własnym domu, w którym poranna kawa smakuje lepiej, a sąsiedzi są na tyle daleko, żebyś nie musiał ich słuchać przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sarnia

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

1 620 000 zł117 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

2 400 000 zł351 m² 6 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom wolnostojący znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Bielska Białej - Mikuszowice Śląskie, przy Cygańskim Lesie. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

1 930 000 zł240 m² 8 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Widokowy dom pod szyndzielnią W dzielnicy olszówka! To idealne miejsce do zamieszkania przez osoby, które chcą żyć blisko centrum, ale z dala od zgiełku i hałasu w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielsko-Biała,śląskie

779 000 zł113 m² 6 893,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Twój nowy dom - gotowy do zamieszkania, bez podatku i pełen stylu! Masz dość mieszkania w bloku, sąsiadów wiercących o 7 rano i szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

899 000 zł232 m² 3 877,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko do 20 kwietnia cena 899 tyś! Dzień otwarty; 01.04 od   .04 od 10-00-17-00. 08.04 od 15-00-19-00 Sprzedam DUŻY DOM wolnostojący w Bielsku Białej dzielnicy Lipnik z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

3 990 000 zł362 m² 11 022,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Nowoczesny dom położony W wyjątkowej lokalizacji pod górami Z pięknym dużym ogrodem gotowy do wprowadzenia lub Z możliwością rozbudowy - aktualne pozwolenie! Link do filmu na yt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dlaczego Olchowy Park? Olchowy Park to kameralna inwestycja dla osób, które cenią sobie komfort, elastyczność i bliskość natury. To miejsce nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

290 000 zł46 m² 6 240,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 835 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w Komorowicach Krakowskich! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 46,47 m 2 jest częściowo podpiwniczona, a w jej skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kadłubka

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

999 000 zł88 m² 11 320,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:301 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny, piętrowy dom w Starym Bielsku przy ul. Kadłubka. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, która zapewnia ciszę i relaks,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Hałcnów,Bielsko-Biała

849 000 zł170 m² 4 994,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 653 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przepiękny dom na sprzedaż położony w Hałcnowie w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 170 m 2 jest podpiwniczona , a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Mickiewicza

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

9 999 999 zł1 770 m² 5 649,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 430 m²

oferuję na sprzedaż zabytkową, słynną willę Schneidera Budynek całkowicie wyremontowany na zewnątrz, częściowo wykonano prace adaptacyjne wewnątrz budynku. Kapitalny remont wykonany w 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

800 000 zł269 m² 2 972,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 269,13 m , położony na działce o powierzchni 0,0280 ha, w cichej i dogodnej lokalizacji w Lipniku, przy ul. Krakowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Lipnik,Bielsko-Biała

2 800 zł97 m² 28,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom na wynajem - Bielsko-Biała Lipnik Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 96,74 m , położony w spokojnej dzielnicy Lipnik w Bielsku-Białej. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 499 000 zł300 m² 8 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:743 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

1 149 000 zł130 m² 8 807,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

Mam przyjemność zaprezentować piękny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na granicy Bystrej i Wilkowic. - powierzchnia całkowita - 130,46 m2, - powierzchnia użytkowa - 122,23 m2, -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij