Działka budowlana, ul. Zapłocie Małe
Zapłocie Małe, Stare Bielsko, Bielsko-Biała, śląskie
- 599 000 zł
- 3 050 m²
- 196,39 zł/m²
Monika Szymończy...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Zapłocie Małe
Zapłocie Małe, Stare Bielsko, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka budowlana, ul. Zapłocie Małe
Zaktualizowane: 14 maja 2026
599 000 zł 3 050 m² 196,39 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (196,39 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 3 050 m²
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: STUDIO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 487209
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Zapłocie Małe, Stare Bielsko, Bielsko-Biała, śląskie
Opis nieruchomości
Działka budowlana w zielonej części Bielska-Białej - Stare Bielsko, ul. Zapłocie Małe
Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 3050 m², usytuowana w spokojnej, zielonej części Bielska-Białej - przy ul. Zapłocie Małe nr działki 1547/5, w dzielnicy Stare Bielsko.
To idealne miejsce dla osób, które marzą o własnym domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum. (...)
798 182...
798 182 020