Działka budowlana Bielsko-Biała

Stare Bielsko, Bielsko-Biała, śląskie

  • 360 000 zł
  • 1 273 m²
  • 282,80 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Handze...

Skontaktuj się

Działka budowlana Bielsko-Biała

Stare Bielsko, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

360 000 zł

1 273 m²

282,80 zł/m²

Działka budowlana Bielsko-Biała

Zaktualizowane: 14 maja 2026

360 000 zł 1 273 m² 282,80 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 360 000 zł (282,80 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 273 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 63m; szerokość: 20m

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana 1273 m² - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1273 m², położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bielsku-Białej - dzielnicy Stare Bielsko.

Nieruchomość posiada wydane bezterminowo warunki zabudowy, co stanowi duży atut dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego. (...)

Agent

Agnieszka Handzel

531 412...

531 412 260

33 815 04 88

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Handzel

531 412...

531 412 260

33 815 04 88

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości