Działka inwestycyjna, ul. Cieszyńska

Cieszyńska, Bielsko-Biała, śląskie

  • 4 499 900 zł
  • 4 840 m²
  • 929,73 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna, ul. Cieszyńska

Cieszyńska, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

4 499 900 zł

4 840 m²

929,73 zł/m²

Działka inwestycyjna, ul. Cieszyńska

Zaktualizowane: 16 maja 2026

4 499 900 zł 4 840 m² 929,73 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 4 499 900 zł (929,73 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-5738/3123/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

AGNIESZKA CZYRPAK
Agent prowadzący
 
Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w samym Centrum Bielska-Białej.
Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy Cieszyńskiej 171 z drugim wjazdem od ulicy Agrestowej. (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości