Działka budowlana, ul. Karpacka
Karpacka, Kamienica, Bielsko-Biała, śląskie
- 699 000 zł
- 1 054 m²
- 663,19 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Karpacka
Karpacka, Kamienica, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Działka budowlana, ul. Karpacka
Zaktualizowane: 16 maja 2026
699 000 zł 1 054 m² 663,19 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 699 000 zł (663,19 zł/m²)
- Działka: budowlana, 1 054 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-5997/3123/OGS
Opis nieruchomości
SEBASTIAN WIŚNIOWSKI
Agent prowadzący
Na sprzedaż oferuję działkę położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych i malowniczych dzielnic Bielska-Białej Kamienicy. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, idealnej dla osób ceniących bliskość natury, a jednocześnie pragnących korzystać z udogodnień miejskiego życia. (...)
694 486...
694 486 486