Działka budowlana, ul. Deszczowa

Deszczowa, Bielsko-Biała, śląskie

  • 967 380 zł
  • 4 206 m²
  • 230 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Deszczowa

Deszczowa, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

967 380 zł

4 206 m²

230 zł/m²

Działka budowlana, ul. Deszczowa

Zaktualizowane: 16 maja 2026

967 380 zł 4 206 m² 230 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 967 380 zł (230 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-6113/3123/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PIOTR OLMA
Agent prowadzący
 
Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę z wydanymi warunkami zabudowy, usytuowaną w urokliwej miejscowości Bielsko-Biała, przy ulicy Deszczowej, w województwie śląskim, Ta przestronna działka o powierzchni 4206 m², stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących terenu pod niską zabudowę mieszkaniową. (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: