Działka budowlana, ul. Pisarska
Pisarska, Bielsko-Biała, śląskie
- 425 000 zł
- 1 046 m²
- 406,31 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Pisarska
Pisarska, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Działka budowlana, ul. Pisarska
Zaktualizowane: 17 maja 2026
425 000 zł 1 046 m² 406,31 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 425 000 zł (406,31 zł/m²)
- Działka: budowlana, 1 046 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-6152/3123/OGS
Lokalizacja
- Adres: Pisarska, Bielsko-Biała, śląskie
Opis nieruchomości
AGNIESZKA IMIELSKA
Agent prowadzący
Jeśli marzysz o własnym domu, nie masz czasu i sił na kompletowanie i przechodzenie przez gąszcz dokumentacji i w dodatku masz teren przygotowany do rozpoczęcia budowy - to oferta właśnie dla Ciebie.
Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki z ciekawym i efektownym projektem budynku ' Hiacynt 281 '. (...)
694 486...
694 486 486