dowolna

Działki z dojazdem utwardzonym Bielsko-Biała - Sprzedaż i dzierżawa

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Skarpowa

Kamienica,Bielsko-Biała

455 000 zł783 m² 581,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zarezerwowana! Na sprzedaż unikalna działka budowlana o powierzchni 783 m2 w miejscowości Bielsko-Biała obszar Kamienica, w województwie śląskim. Objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pisarska

Hałcnów,Bielsko-Biała

290 000 zł2 501 m² 115,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2502 m , położona przy ul. Pisarskiej w Bielsko-Biała, w dzielnicy Hałcnów. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Witosa

Kępa Hałcnowska,Bielsko-Biała

300 000 zł720 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0.072 ha usytuowana tuż przy ul. Wincentego Witosa w Bielsku-Białej, z wydanym pozwoleniem na budowę praktycznego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bielsko-Biała,śląskie

949 000 zł3 788 m² 250,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Piękna działka W terenie podstokowym Urokliwie położona działka budowlana o powierzchni 3788 m2, z pięknym widokiem na pasmo gór. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Dzwonkowa

Wapienica,Bielsko-Biała

620 928 zł6 272 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedane! okazyjna Cena! 99 zł/m2! działka usługowo - mieszkaniowa dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja 3,5 km - 7 min do wjazdu na trasę S1 - katowice - bielsko biała Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dzwonkowa

Wapienica,Bielsko-Biała

366 521 zł3 247 m² 112,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy lesie dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja 3,5 km - 7 min do wjazdu na trasę S1 - katowice - bielsko biała Na sprzedaż działki nr 510/30 i 510/31 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Orzeszkowej

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

449 000 zł1 282 m² 350,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o budowie domu w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych dzielnic Bielska-Białej? Ta oferta jest idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby! Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kamienica,Bielsko-Biała

1 350 000 zł2 797 m² 482,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-Biała, ul. Łowiecka - inwestycyjna działka w prestiżowej lokalizacji Duży teren w topowej dzielnicy Bielska-Białej. Cisza, prywatność, gotowy podział na dwie niezależne działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kamienica,Bielsko-Biała

595 000 zł1 235 m² 481,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Bielsko-Biała, ul. Łowiecka Jeśli marzysz o domu w spokojnym otoczeniu, wśród zieleni i eleganckiej zabudowy, a jednocześnie zależy Ci na dobrym dojeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kamienica,Bielsko-Biała

750 000 zł1 562 m² 480,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Bielsko-Biała, ul. Łowiecka Szukasz miejsca, które połączy ciszę, bliskość gór i prestiżową lokalizację? Ta wyjątkowa działka budowlana położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

329 000 zł1 492 m² 220,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Atrakcyjna nieruchomość w Starym Bielsku Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu lub atrakcyjnej inwestycji w zielonej części miasta? Ta nieruchomość położona w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

175 000 zł813 m² 215,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Jeśli marzysz o domu w zielonej i spokojnej okolicy, ta działka w Starym Bielsku będzie świetnym wyborem. Położona w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Lipnik,Bielsko-Biała

950 000 zł3 788 m² 250,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zakątna

Wapienica,Bielsko-Biała

350 000 zł1 563 m² 223,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania mam działkę położoną w Wapienicy przy ulicy Zakątnej. Ślepa mała uliczka praktycznie bez ruchu. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pętli autobusowej na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łuczników

Kamienica,Bielsko-Biała

850 000 zł1 047 m² 811,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka budowlana z widokiem na góry, bielsko-Biała, kamienica, ul. Łuczników Przeznaczona na sprzedaż działka w prestiżowej lokalizacji, w rejonie ulic Łowieckiej i Łuczników,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Borowików

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

239 000 zł2 091 m² 114,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielsko Biała Komorowice Krakowskie ul. Borowików Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 20,91a o przeznaczeniu budowlanym. Przeważająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jachtowa

Lipnik,Bielsko-Biała

195 590 zł1 003 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka z fundamentami pod dom Lipnik, ul. Jachtowa 1003 m Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej i spokojnej okolicy Bielska-Białej (lipnik), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Witosa

Hałcnów,Bielsko-Biała

165 000 zł909 m² 181,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie możesz zbudować swój wymarzony dom lub domy dla rodziny? Ta działka o powierzchni 909 m w spokojnej i zielonej części Bielska-Białej daje Ci taką możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Hałcnów,Bielsko-Biała

23 000 zł405 m² 56,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogródek działkowy z altaną i zielenią - rod Energetyk , Hałcnów Na sprzedaż ogródek działkowy o powierzchni 405 m , zlokalizowany w rod Energetyk przy ul. Wincentego Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

45 000 zł531 m² 84,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę rekreacyjna w rod Lipnik o powierzchni 531 m2. Działka posiada studnię, nowe ogrodzenie jak również budynek gospodarczy oraz zlokalizowana jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

269 000 zł1 000 m² 269 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10a położona w zielonej, spokojnej dzielnicy komorowice sosna na granicy Bielska i Bestwiny. Płaska działka o nieregularnym kształcie, przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bielsko-Biała

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

999 000 zł2 380 m² 419,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz swego miejsca na ziemi dla siebie, gdzie sarny do okien zaglądają, a spaliny cię omijają? Człowiek interesu z ciebie będzie, bo nie będziesz żył w ciągłym pędzie. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Witosa

Hałcnów,Bielsko-Biała

350 000 zł1 899 m² 184,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Spokojna ulica, dużo zieleni, świetna komunikacja. Tu możesz postawić dom, o którym myślisz od dawna. Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 1899 m (nr 2910/12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

320 000 zł1 499 m² 213,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni około 15 a, zabudowana budynkiem niemieszkalnym o pow. zabudowy 53 m2, przeznaczonym do rozbiórki, zlokalizowana w malowniczej dzielnicy miasta Bielska-Białej - Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Straconka,Bielsko-Biała

3 600 zł1 776 m² 2,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna handlowo-usługowa o powierzchni ok. 18 a. Świetna lokalizacja! Nieruchomość położona jest atrakcyjnie w sąsiedztwie ruchliwej drogi, w pobliżu sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sieradzka

Lipnik,Bielsko-Biała

150 000 zł625 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznana się z ofertą sprzedaży działki położonej przy ulicy Sieradzkiej w Bielsku-Białej. Numer geodezyjny 1070/358 Działka położona w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dzwonkowa

Wapienica,Bielsko-Biała

225 437 zł1 513 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo - usługowa przy lesie dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja 3,5 km - 7 min do wjazdu na trasę S1 - katowice - bielsko biała Na sprzedaż działka nr 510/30 o pow. 1513.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Dzwonkowa

Wapienica,Bielsko-Biała

450 725 zł3 025 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka usługowa dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja 3,5 km - 7 min do wjazdu na trasę S1 - katowice - bielsko biała Na sprzedaż działka nr 510/29 o pow. 3025 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

580 000 zł6 604 m² 87,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w cichej i zielonej części Lipnika! Działka o powierzchni 6604 m według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Akademicka

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

749 000 zł3 432 m² 218,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży dużej, zabudowanej działki położonej w Komorowicach Śląskich w Bielsku-Białej ze względu na swoje położenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Hałcnów,Bielsko-Biała

57 000 zł332 m² 171,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż piękny ogródek działkowy z malowniczym widokiem na góry. Wspaniała okolica do wypoczynku i rekreacji. Idealna dla miłośników prac ogrodowych oraz osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

540 000 zł2 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa działkę budowlaną z pięknym widokiem. Działka o powierzchni 2000m2, lekko pochylona, nasłoneczniona, wkoło sama zieleń, położona z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

330 000 zł4 440 m² 74,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielsko - wapienica - spokojna, zielona okolica , w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Działka O pow.4440mkw o kształcie długiego prostokąta - orientacyjne wymiary: długość ok. 175m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Langiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

1 800 000 zł17 556 m² 102,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka na wzgórzu, z pięknym widokiem, w okolicy nowych domków jednorodzinnych. Możliwy do uzyskania pum na działce: 1890 Działka o powierzchni 17556 m2 - z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Młynówka

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

170 000 zł1 191 m² 142,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana nr 2838/1 w spokojnej okolicy w Bielsku-Białej. Działka nie jest objęta mpzp, w 2020 zostały wydane wz na zabudowę budynkiem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Do Niwki

Lipnik,Bielsko-Biała

880 000 zł2 200 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w Bielsko-Biała dzielnica Lipnik. Cena do negocjacji Zapraszam do kontaktu tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

495 000 zł3 823 m² 129,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- - - rezerwacja! - - - - - - rezerwacja! - - - promocja cenowa! - działka inwestycyjna W świetnej lokalizacji! Do sprzedania działka położona w Bielsku-Białej - w rejonie skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Filona

Wapienica,Bielsko-Biała

970 000 zł3 261 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3261 m2 położoną w Bielsku-Białej przy ulicy Filona. Obręb 20 Wapienica. Działka po podziale na dwie z drogą. Podaje numery:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

189 000 zł973 m² 194,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod domy jednorodzinne W lipniku Z dala od miejskich zatłoczonych osiedli. Kup i wybuduj dom jednorodzinny lub zainwestuj w ziemię. W ofercie działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

370 000 zł7 090 m² 52,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam grunt inwestycyjny w pobliżu ronda Niemena o powierzchni całkowitej 7090 m2. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pileckiego

Kamienica,Bielsko-Biała

1 200 000 zł2 046 m² 586,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

działka budowlana, spokojne miejsce i dużo zieleni, piękny widok na góry, blisko na Dębowiec i Szyndzielnię, trasy rowerowe, basen, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego.