dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała Osiedle Kamienica

147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

492 120 zł41 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

oraz jest zwolniony z opłaty do Urzędy Skarbowego 2% pcc! Przedstawiam na sprzedaż apartamenty dwupokojowe w stanie deweloperskim w Bielsku-Białej w dzielnicy Kamienica. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

550 000 zł1 352 m² 406,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja działka Z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego! atrakcyjna działka budowlana oznaczona numerem B , O pow. OK. 13,5 ara Z pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:678 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w okazyjnej cenie w unikalnej części Bielska-Białej w dzielnicy Aleksandrowice. Dom jest dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej około 100 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

1 290 000 zł550 m² 2 345,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu przedwojennej kamienicy położonej w samym sercu Bielska-Białej, przy ul. Księdza Stojałowskiego 22, bez oficyny. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

783 821 zł56 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji - oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

1 200 000 zł77 m² 15 584,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny, komfortowy apartament z przepięknym widokiem, własnym ogrodem - os. Cztery Pory Roku w Bielsku-Białej, dzielnica Kamienica. Świetna lokalizacja, idealnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Kamienica,Bielsko-Biała

1 414 500 zł57 m² 24 815,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

**luksusowa nieruchomość dla konesera** **apartament inwestycyjny** Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość dla wymagających klientów. Gustownie urządzone wnętrza otulają swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu okazjonalnego nowoczesnego mieszkania z ogródkiem na osiedlu Cztery Pory Roku w Bielsku-Białej. Prezentujemy komfortowe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kamienica,Bielsko-Biała

500 240 zł1 352 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego! atrakcyjna działka budowlana oznaczona numerem B , O pow. OK. 13,5 ara Z pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

1 226 990 zł2 967 m² 413,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Z pozwoleniem na budowę 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych! działka inwestycyjna O łącznej pow. OK. 30 arów Z pozwoleniem na budowę 2 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

706 500 zł1 570 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego W zabudowie dwulokalowej! atrakcyjna działka budowlana oznaczona numerem A , O pow. OK. 15,7 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kamienica,Bielsko-Biała

726 750 zł1 615 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego! atrakcyjna działka budowlana oznaczona numerem C , O pow. OK. 16 arów Z pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Armii Krajowej

Kamienica,Bielsko-Biała

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia całkowicie nowe, komfortowe mieszkanie premium o powierzchni 43 m w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Bielsku-Białej przy ulicy Al. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

2 600 zł39 m² 66,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z własnym ogródkiem - gotowy do zamieszkania! Oferujemy do wynajęcia od zaraz komfortowy 2-pokojowy apartament z prywatnym ogródkiem położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

525 000 zł884 m² 593,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla inwestora - wyjątkowa działka pod szyndzielnią! Do sprzedania działka budowlana położona w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Zlokalizowana została w świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

550 zł400 m² 1,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 m²

Na wynajem komfortowy dom dla pracowników na 35 miejsc noclegowych, duża kuchnia, pralnia, 3 łazienki. Cena za osobę 550zł/miesiąc, media w cenie, dodatkowa opłata za wywóz odpadów. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

2 300 zł87 m² 26,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, kamienica mieszkanie 3-pokojowe Z garażem I miejscem postojowym atuty nieruchomości Mieszkanie z garażem i miejscem postojowym. Funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kamienica,Bielsko-Biała

510 000 zł44 m² 11 633,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do zakupu 2 pokojowy apartament na zamkniętym, kameralnym osiedlu w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Mieszkanie zlokalizowane na parterze dwupiętrowego apartamentowca wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

2 200 000 zł300 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom 300m z krytym basenem 200m, sauna, jakuzzi, duży taras, garaż w bryle budynku, drugi wolnostojący. Teren zagospodarowany, starodrzew, oczko wodne, blisko tereny rekreacyjne lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

549 000 zł37 m² 15 032,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bielsko-biała, kamienica, ulica bliska 33b apartament inwestycyjny Idealna propozycja dla osób poszukujących inwestycji pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Przedstawiamy apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

3 990 000 zł362 m² 11 022,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Nowoczesny dom położony W wyjątkowej lokalizacji pod górami Z pięknym dużym ogrodem gotowy do wprowadzenia lub Z możliwością rozbudowy - aktualne pozwolenie! Link do filmu na yt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

1 380 965 zł99 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

446 341 zł37 m² 12 221,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Bielsko-biała, kamienica, ulica bliska 33b apartament inwestycyjny dla osób szukających inwestycji pod wynajem krótko- lub długoterminowy Proponuję apartament inwestycyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 3 Maja

Kamienica,Bielsko-Biała

334 990 zł65 m² 5 118,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnej przestrzeni na otwarcie swojej wymarzonej kwiaciarni? Lokal U2 przy ul. 3 maja 35 to doskonała lokalizacja, w sercu Bielsku-Białej, gdzie każda przyszła panna młoda i klientka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 3 Maja

Kamienica,Bielsko-Biała

599 000 zł123 m² 4 862,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Marzysz o własnym, działającym biznesie w centrum Bielska-Białej? Lokal U1 przy ul. 3 maja to idealna okazja, aby wejść w świat branży ślubnej i kontynuować sukces prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

967 560 zł88 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu tę wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim, której powierzchnia wynosi 87,96 m2. Ta nieruchomość jest nie tylko przestronna, ale także oferuje nieograniczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa

Kamienica,Bielsko-Biała

6 600 000 zł333 m² 19 819,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:186 m²

Na sprzedaż odrestaurowana kamienica, usytuowana w centrum Bielska-Białej, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 333 m2, sprzedam, 6 600 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

525 000 zł884 m² 593,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Aleja gen. Władysława Andersa

Kamienica,Bielsko-Biała

1 100 000 zł1 575 m² 698,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca. - świetna działka inwestycyjna W rewelacyjnej lokalizacji - Działka inwestycyjna o powierzchni 1575 m 2 w rozpoznawalnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Aleja gen. Władysława Andersa

Kamienica,Bielsko-Biała

1 100 000 zł1 575 m² 698,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca! świetna działka inwestycyjna W rewelacyjnej lokalizacji Działka inwestycyjna o powierzchni 1 575 m 2 w rozpoznawalnej lokalizacji, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Aleja gen. Władysława Andersa

Kamienica,Bielsko-Biała

2 213 400 zł3 689 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny