Lokal użytkowy, ul. Borowa
Borowa, Bielsko-Biała, śląskie
- 6 499 000 zł
- 1 224 m²
- 5 309,64 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Borowa
Borowa, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Lokal użytkowy, ul. Borowa
Zaktualizowane: 15 maja 2026
6 499 000 zł 1 224 m² 5 309,64 zł/m²
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 6 499 000 zł (5 309,64 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka lokalu: 1 224 m²
- Rozkład lokalu: piętro /2, jednopoziomowe
- Budynek: rok budowy: 2008
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-483/3123/OI
Lokalizacja
- Adres: Borowa, Bielsko-Biała, śląskie
Opis nieruchomości
SEBASTIAN WIŚNIOWSKI
Agent prowadzący
Na sprzedaż nieruchomość o charakterze usługowym, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie kolei gondolowej na Szyndzielnia w Bielsko-Biała.
Obiekt idealny pod działalność medyczną, rehabilitacyjną lub wellness, z uwagi na spokojne, zielone otoczenie oraz jednocześnie bardzo dobrą dostępność komunikacyjną. (...)
694 486...
694 486 486