Lokal użytkowy, ul. Cieszyńska
Cieszyńska, Bielsko-Biała, śląskie
- 4 499 900 zł
- 172 m²
- 26 162,21 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Cieszyńska
Cieszyńska, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Lokal użytkowy, ul. Cieszyńska
Zaktualizowane: 16 maja 2026
4 499 900 zł 172 m² 26 162,21 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
-
6
-
-
-
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
-Pomieszczenia:
6Parking:
-Rodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 4 499 900 zł (26 162,21 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka lokalu: 172 m², 6 pomieszczeń
- Rozkład lokalu: piętro /1, jednopoziomowe
- Budynek: rok budowy: 1954
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-670/3123/OOS
Lokalizacja
- Adres: Cieszyńska, Bielsko-Biała, śląskie
Opis nieruchomości
AGNIESZKA CZYRPAK
Agent prowadzący
Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w samym Centrum Bielska-Białej.
Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy Cieszyńskiej 171 z drugim wjazdem od ulicy Agrestowej. (...)
694 486...
694 486 486