Biuro Bielsko-Biała
Wapienica, Bielsko-Biała, śląskie
- 35,02 zł/m²
- 20,30 m²
- 711 zł
Katarzyna Kierzn...
Skontaktuj się
Biuro Bielsko-Biała
Wapienica, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
15 kwietnia 2026
Biuro Bielsko-Biała
Zaktualizowane: 15 kwietnia 2026
35,02 zł/m² 20,30 m² 711 zł
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 711 zł (35,02 zł/m²)
- Dostępny: natychmiast
- Charakterystyka lokalu: 20,30 m²; stan: do odświeżenia
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 1/1
- Budynek: biurowiec
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 2-krotność czynszu
- Media: ogrzewanie: gazowe, piec, własne
- Miejsce parkingowe: własny parking
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Bielskie KAMA Katarzyna Kierznowska, zaktualizowane: 15.04.2026
- numer ogłoszenia: NBK-LW-2471
Lokalizacja
- Adres: Wapienica, Bielsko-Biała, śląskie
- Otoczenie: umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
BIELSKO-BIAŁA, WAPIENICA
Czynsz najmu 35,0zł/m 2 netto - kwota ta zawiera koszty ogrzewania, wody i kanalizacji.
Proponuję do wynajęcia lokal o powierzchni 20,3m 2 położony na pierwszym piętrze w obiekcie nieopodal Centrum. Lokal składa się z pomieszczenia biurowego oraz wspólnego zaplecza socjalnego i WC. Ze względu na lokalizację i szybki dostęp do Centrum idealnie nadaje się na przedstawicielstwo firmy, biuro rachunkowe. (...)
508 251...
508 251 500
33 470 64 69