Lokal użytkowy Bielsko-Biała
Centrum, Bielsko-Biała, śląskie
- 25,53 zł/m²
- 176,28 m²
- 4 500 zł
Katarzyna Kierzn...
Skontaktuj się
Lokal użytkowy Bielsko-Biała
Centrum, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Lokal użytkowy Bielsko-Biała
Zaktualizowane: 15 maja 2026
25,53 zł/m² 176,28 m² 4 500 zł
-Rodzaj budynku:
obiekt biurowo-handlowo-usługowySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 500 zł (25,53 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 176,28 m²; stan: do wykończenia
- witryna
- okna: plastikowe
- Rozkład lokalu: piętro 1/2, jednopoziomowe
- Budynek: obiekt biurowo-handlowo-usługowy
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 2-krotność czynszu
- Media: ogrzewanie: własne
- Miejsce parkingowe: własny parking
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Bielskie KAMA Katarzyna Kierznowska, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: NBK-LW-3010
Lokalizacja
- Adres: Centrum, Bielsko-Biała, śląskie
- Otoczenie: obiekty przemysłowe, ruchliwa ulica
Opis nieruchomości
BIELSKO-BIAŁA, OBRZEŻA MIASTA
Cztery pomieszczenia klimatyzowane.
Parking
Proponuję do wynajęcia pomieszczenie biurowe o łącznej powierzchni 176,28m 2 położone na pierwszym piętrze obiektu usługowo-biurowego. Lokal zajmuje jedną kondygnację i składa się z sześciu pomieszczeń biurowych (17,3m 2 , 18,19m 2 , 22,28m 2 , 22,34m 2 , 22,63m 2 , 23,69m 2 ), korytarza, pomieszczenia socjalnego z aneksem kuchennym oraz sanitariatów. (...)
508 251...
508 251 500
33 470 64 69