Lokal użytkowy, ul. Wróblowicka
Wróblowicka, Lipnik, Bielsko-Biała, śląskie
- 38,90 zł/m²
- 61,70 m²
- 2 400 zł
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Wróblowicka
Wróblowicka, Lipnik, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Lokal użytkowy, ul. Wróblowicka
Zaktualizowane: 16 maja 2026
38,90 zł/m² 61,70 m² 2 400 zł
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 400 zł (38,90 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 61,70 m²
- Rozkład lokalu: piętro , jednopoziomowe
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-2033/3123/OLW
Lokalizacja
- Adres: Wróblowicka, Lipnik, Bielsko-Biała, śląskie
Opis nieruchomości
SEBASTIAN WIŚNIOWSKI
Agent prowadzący
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony w Bielsko-Biała o powierzchni 61,7 m2.
Lokal znajduje się w wybudowanym pawilonie handlowo-usługowym zlokalizowanym w Bielsko-Biała dzielnica Lipnik przy ul. Wróblowickiej u zbiegu skrzyżowania z ulicą Kaperska.
Idealna propozycja dla działalności usługowej i handlowej z każdej branży. (...)
694 486...
694 486 486