dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Bielsko-Biała

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piłsudskiego

Centrum,Bielsko-Biała

34,63 zł/m²231 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Bielsko-biała ul.J. Piłsudskiego 3 Ścisłe centrum miasta Do wynajęcia Lokal biurowo-usługowy o pow. 231m2 znajdujący się na parterze z wejściem bezpośrednio z zewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Żywiecka

Leszczyny,Bielsko-Biała

110,05 zł/m²21 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowy zlokalizowany przy ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej idealny na gabinet stomatologiczny, ginekologiczny, podologiczny lub fizjoterapię! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

22,31 zł/m²130 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować lokal biurowo-usługowy na wynajem w Bielsku-Białej - idealny pod biuro, centrum usługowe, usługi pocztowe! Powierzchnia użytkowa: około 130 m Czynsz najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

44,97 zł/m²80 m² 3 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum - nowoczesny obiekt biurowo - usługowy Z własnym parkingiem! Lokal biurowy o powierzchni 80,5 m2 położony na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Funkcja : dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

20,50 zł/m²200 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną powierzchnię handlowo-usługową w znanym punkcie usługowym - idealna na biuro, kancelarię, gabinety lub centrum usługowe! Powierzchnia użytkowa: 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

25,61 zł/m²164 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bielsko-biała, komorowice śląskie Do wynajęcia lokal biurowo usługowy o powierzchni 164m2 usytuowany w budynku biurowym na 1 piętrze. Lokal składa się z 6 pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Kamienica,Bielsko-Biała

950 000 zł263 m² 3 612,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealny pod działalność księgową, call center, informatyczną, centrum rachunkowe Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowo-usługowy o łącznej pow. ok. 263 mkw., pow. użytkowej 243 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

30 zł/m²145 m² 4 350 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia 145 m2 - pomieszczenie biurowe lub pomieszczenie pod inne usługi oraz dodatkowo do wynajęcia 102m2 pomieszczenie magazynowe z częścia na recepcje. Kwota wynajmu 30zł netto za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

26,92 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Bielsko-Biała,śląskie

59,52 zł/m²14 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Biuro 13 m do wynajęcia - centrum Bielska-Białej Do wynajęcia funkcjonalne biuro o powierzchni 13 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku biurowego w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

15 zł/m²386 m² 5 788 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal- usługwo-handlowy Cena do indywidualnych rozmów. Prezentuję na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 385,82 m2 w świetnej lokalizacji w śród zabudowy wielorodzinnej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

57,67 zł/m²14 m² 786 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne lokale biurowe W obiekcie po kapitalnym remoncie Lokale biurowe o powierzchni od 13 m2 do do 30 m2, położone na parterze i pierwszym w budynku biurowo - usługowym. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Partyzantów

Centrum,Bielsko-Biała

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy 90 m kw, hall-sekretariat i 3 niezależne pokoje, kuchenka i toaleta. Alarm, klimatyzacja z funkcjami chłodzenie/ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ogrodników

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

21,26 zł/m²810 m² 17 220 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonałe położenie budynku przy głównej ulicy wylotowej w kierunku Katowic. Lokalizacja na granicy miast, z możliwym wjazdem od ulic Ogrodników i Katowickiej. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Orkana

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

45,45 zł/m²22 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, dolne przedmieście, orkana 5 lokal usługowy W samym samym centrum przy placu chrobrego Proponuję Państwu lokal usługowy przy ulicy Orkana 5, usytuowany na parterze budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Bielsko-Biała,śląskie

57,09 zł/m²14 m² 777 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Mickiewicza

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 15 m , położony przy ul. Mickiewicza w ścisłym centrum Bielska-Białej. Lokal znajduje się na parterze, z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Podwale

Centrum,Bielsko-Biała

29,69 zł/m²320 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę Budynek biurowo-usługowy w centrum Bielska-Białej Powierzchnia całkowita: ok. 820 m Poziomy: 2 kondygnacje Lokalizacja: centrum Bielska-Białej Opis nieruchomości Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piastowska

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

47,17 zł/m²53 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal wyposażony jest w aneks kuchenny. Lokal posiada dwa pomieszczenia, które wyposażone są w indywidualną dla każdego pomieszczenia klimatyzację. Ogrzewanie lokalu wykonywane jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

34,15 zł/m²82 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 82 m2, położony na parterze zabytkowej kamienicy przy głównej ulicy Bielska-Białej - ul. 3 maja. Duże witryny, samodzielne wejście z ulicy. Funkcja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

30 zł/m²136 m² 4 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal dostępny od 01.12.2025R. Lokal idealnie nadaje się na: kancelarię notarialną, adwokacką, radcy prawnego, księgowość, ubezpieczenia, szkołę językową, bibliotekę etc. Lokal biurowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

35 zł/m²50 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 50 m2 położony na 2 piętrze w odnowionej kamienicy w centrum miasta. Funkcja: hal, 2 oddzielne pomieszczenia biurowe, zaplecze socjalne, łazienka. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Centrum,Bielsko-Biała

25 zł/m²108 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w eleganckim budynku z windą w ścisłym centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lipowa

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

56,69 zł/m²127 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 127 mkw znajdujący się w nowej kamienicy w centrum Bielska-Białej w okolicach dworca pkp i pks. Lokal przygotowany pod usługi lub handel. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grażyńskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

26,14 zł/m²88 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmiemy lokal stanowiący większą część budynku usługowo - handlowego o powierzchni 88 m2, położony w centrum Bielska-Białej, zbezpośrednio przy ul. Michała Grażyńskiego, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podwale

Centrum,Bielsko-Biała

4 390 000 zł800 m² 5 487,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Industrialny budynek z ogromnym potencjałem centrum miasta Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w samym sercu miasta odrestaurowany, dwukondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Kamienica,Bielsko-Biała

36 zł/m²250 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Loka L dostępny od 1 czerwca 2025 R. Lokal idealny pod działalność księgową, call center, informatyczną, centrum rachunkowe Na wynajem lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 250 mkw., położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Młyńska

Żywieckie Przedmieście,Bielsko-Biała

27,50 zł/m²140 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo-produkcyjno - usługowa, połozona na parterze dobrze skomunikowanego budynku. Budynek docieplony, okna wymienione. Wejście z klatki. Dwie bramy w tym wjazd do hali paleciakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Mickiewicza

Centrum,Bielsko-Biała

68,42 zł/m²19 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny i funkcjonalny lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym w samym centrum Bielska. Wnętrze o powierzchni 19 m2 znajduje się przy ul. Mickiewicza w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cechowa

Centrum,Bielsko-Biała

131,58 zł/m²19 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowy- stoisko w dh wokulski, na parterze, w dobrym punkcie handlowym. Lokal 19 m2, dochodowy. Serdecznie zapraszam do kontaktu osobistego, odpowiem na wszystkie pytania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

579 000 zł85 m² 6 779,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

DO końca maja 2025 cena obniżona Z 590 000 zł! lokal W niedalekiej odległości od bielskiej starówki! Idealny na działalność usługowo-biurową! Doskonała lokalizacja - strategiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

26 zł/m²16 m² 429 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Garaż na wynajem! osiedle cztery pory roku! Wygodny garaż jednostanowiskowy o powierzchni ok. 16,50m 2 usytuowany w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Wjazd przez automatyczną bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem Bielsko-Biała

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

20,83 zł/m²60 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W nieruchomości są dwa lokale użytkowe na parterze. W jednym z nich prowadzona jest działalność akupunktury. Drugi pozostanie do wynajęcia. Do dyspozycji wspólna kuchnia, poczekalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Centrum,Bielsko-Biała

35,45 zł/m²110 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe