dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podcienie

Bielsko-Biała,śląskie

1 630 000 zł1 004 m² 1 623,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość jest zabudowana budynkami usługowymi usytuowanymi w szeregowej zabudowie ulicy Podcienie. Budynki przeznaczone na sprzedaż są częściowo podpiwniczone, posiadają dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

4 050 000 zł1 145 m² 3 537,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kup bez prowizji Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek biur-magazyn. z dużym parkingiem Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu dobra komunikacja ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Bielsko-Biała

890 000 zł81 m² 10 957,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? W cenie wykończony lokal z monitoringiem, wentylacją, wc gotowy do prowadzenia działalności od pierwszego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Bielsko-Biała

890 000 zł106 m² 8 396,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

"Maxx" to nowa inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Bielska-Białej. To idealne miejsce na punktu usługowo-handlowy. Każdego dnia deptakiem spacerują setki przechodniów, którzy stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

435 000 zł134 m² 3 239,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność zaprezentować przestronny lokal idealny na biura, gabinet medyczny, kancelarię, pracownię lub pod cele mieszkaniowe zlokalizowany w dzielnicy Górne Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

307 500 zł102 m² 3 014,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Topowa, rozpoznawalna lokalizacja - blisko centrum. Lokal o powierzchni 102 m 2 zlokalizowany na I piętrze obiektu usługowo-biurowego. Przed i za budynkiem zlokalizowano duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

615 000 zł204 m² 3 011,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Topowa, rozpoznawalna lokalizacja - blisko centrum. Lokal o powierzchni 204 m 2 zlokalizowany na I piętrze obiektu usługowo-biurowego. Przed i za budynkiem zlokalizowano duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

3 000 000 zł450 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Mamy Państwu dzisiaj do zaoferowania niesamowitą nieruchomość, będącą zarówno świetnym miejscem do prowadzenia swojego biznesu, a także a może przede wszystkim: wyjątkową okazją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grunwaldzka

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

760 000 zł177 m² 4 290,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy z witryną o powierzchni 177,14 m2 w centrum Bielska Białej. Standard wykończenia: stan deweloperski Okna - pcv Do budynku przynależy:zewnętrzne miejsca postojowe Oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grunwaldzka

Bielsko-Biała,śląskie

850 000 zł108 m² 7 906,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Parterowy lokal z witryną, w apartamentowcu z 2013 roku o powierzchni 107,5m2 w centrum Bielska Białej. Długoterminowa umowa najmu z wiarygodnym najemcą do 2028 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

995 000 zł400 m² 2 487,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Best Nest Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną. Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskim sąsiedztwie centrum miasta z bezpośrednim zjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bielsko-Biała

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

399 000 zł115 m² 3 457,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

***lokal usługowy w kamienicy z przyległym mieszkaniem***centrum Bielska-Białej*** Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji do indywidualnej aranżacji z wejściem od ulicy dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piastowska

Centrum,Bielsko-Biała

975 000 zł130 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania atrakcyjny lokal na parterze budynku przy jednej z głównych ulic Bielska-Białej Piastowskiej 55. Bezpośrednio obok lokalu codziennie przejeżdża kilkadziesiąt tysięcy samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grunwaldzka

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

1 390 000 zł248 m² 5 604,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W pełni skomercjalizowany lokal handlowy o powierzchni 248 m2 w centrum Bielska Białej. Długoterminowe umowy najmu z wiarygodnymi najemcami, atrakcyjna rentowność! Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

850 000 zł350 m² 2 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania dochodowy obiekt usługowo-mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej ok. 350 m2 z garażem 50 m2 położony w Jaworzu. Parter składający się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Lipnik

Lipnik,Bielsko-Biała

79 900 zł120 m² 665,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Renomowany salon, najwyższej jakości wykończenie oraz niepowtarzalny styl. Mamy dzisiaj Państwu do zaoferowania prężnie działający salon w rejonie Lipnika w Bielsku-Białej. Firma obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

710 000 zł542 m² 1 309,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| bielsko-Biała - w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 942 Szczyrk - Katowice. Do sprzedaży: działka o powierzchni 973m 2 zabudowana: dwukondygnacyjnym budynkiem o powierzchni użytkowej 541,7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

1 400 000 zł450 m² 3 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość- lokal usługowo-handlowy. Świetnie zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

59 000 zł90 m² 655,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? W cenie odstępnego wykończony lokal z monitoringiem, wentylacją, wc gotowy do prowadzenia działalności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

99 000 zł90 m² 1 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja - nowa cena 99 000 zł! Szukasz lokalu w Centrum miasta? Zależy Ci na dobrej widoczności i rewelacyjnej lokalizacji ? Ulica generuje foot fall około 10 000 osób przechodzących dziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

850 000 zł350 m² 2 428,57 zł/m²

 

 

 

Kopernika,Bielsko-Biała

61 000 zł45 m² 1 355,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! całość wynagrodzenia pokrywa sprzedający! tylko U nas - umowa na wyłączność. Na sprzedaż budynek typu sklep. Obecnie prowadzony sklep monopolowo-spożywczy. Budynek znajduje się przy pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

990 000 zł454 m² 2 181,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do sprzedania piętrowy wolnostojący budynek użytkowo - mieszkalny z dużym potencjałem, położony w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Żywieckiej w Wilkowicach z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleksandrowice

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

470 000 zł134 m² 3 499,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż: bezczynszowy lokal użytkowy (biurowo-magazynowy) o łącznej powierzchni 134,29m2. Lokal położony jest w budynku przedwojennej willi w którym znajdują się dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bystrzańska

Straconka,Bielsko-Biała

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży: piętrowy, wolno stojący dom mieszkalny w miejscowości Bielsko-Biała, bardzo dobrze skomunikowany! Idealny pod inwestycje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Partyzantów

Leszczyny,Bielsko-Biała

270 000 zł73 m² 3 683,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaproponować Państwu przestronny, cichy trzypokojowy lokal na parterze w kamienicy w ścisłym centrum Bielska-Białej. Lokal składa się z przestronnego hallu, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Szkolna

Centrum,Bielsko-Biała

279 000 zł90 m² 3 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal o powierzchni 90m2 o nowoczesnym charakterze. Lokalizacja - ścisłe centrum miasta, rejon ul. Szkolnej 100m od placu Wolności. Usytuowanie - parter, dobry dostęp do ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grunwaldzka

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

1 350 000 zł248 m² 5 443,55 zł/m²

 

 

 

Leszczyny,Bielsko-Biała

275 000 zł73 m² 3 751,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Rynek

Bielsko-Biała,śląskie

1 190 000 zł900 m² 1 322,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bielsko Biała Starówka rejon Zamku , Rynku obiekt komercyjny bardzo okazyjnej cenie! 2 stylowe, kameralne kamienice, położone w sercu Starówki, między Zamkiem a Rynkiem, obiekt objęty Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o całkowitej powierzchni 240 m2, zlokalizowany przy ruchliwej drodze łączącej osiedla: beskidzkie, wojska Polskiego, karpackie oraz Kopernika. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Polskich Skrzydeł

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż: dwupoziomowy lokal użytkowy o łącznej powierzchni 70 mkw. położony w Bielska-Białej w rejonie osiedla Polskich Skrzydeł. Lokal usytuowany jest na terenie Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

204 575 zł42 m² 4 870,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego usytuowanego w pobliżu centrum Bielska-Białej z przeznaczeniem na działalność usługową lub handlową. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Bielsko-Biała

735 000 zł150 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji dla kupującego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego usytuowanego w pobliżu centrum Bielska-Białej z przeznaczeniem na działalność usługową.