dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

405 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

776 457 zł64,17 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper rozpoczął wykończenie mieszkania. Lokal będzie dostępny w standardzie pod klucz , dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez dodatkowych prac i kosztów. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł83,99 m² 35,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w dzielnicy Górne Przedmieście w Bielsku-Białej. Prezentujemy komfortowe mieszkanie, które znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł137 m² 5 839,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1808

Bielsko-biała, starówka rustykalny klimat Proponuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe komfortowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 137 m znajdujące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 437 zł63 m² 10 006,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 63m, 3 pokoje, ogródek, bulwary straceńskie Nowoczesny apartament przy Bulwarach Straceńskich Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpoczywać! Co nas.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

505 000 zł52 m² 9 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała, górne przedmieście 3 pokoje, wysoki parter spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Oferuję przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 048 zł53,04 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W stanie deweloperskim W topowej lokalizacji bielsko-biała, straconka garaż I komórka lokatorska do dokupienia. Apartament 3-pokojowy o powierzchni 53,04 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

646 000 zł96 m² 6 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko U nas! mieszkanie O pow. 96m2 W jednej Z kamienic przy ulicy piastowskiej. Centrum miasta na wyciągnięcie ręki! opis: mieszkanie 3 pokojowe położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 000 zł54,25 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,25 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 300 zł62,70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pierwszy - najbardziej widokowy etap już W sprzedaży! tylko 9000 zł/m2! 2 miejsca postojowe W cenie! ogrzewanie podłogowe! 3-pokojowy apartament o pow. 62,70 m2 w widokowej części.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł53,71 m² 7 801,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta - ul. Dmowskiego super cena w samym sercu miasta Tylko teraz atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow.53,71m2 z oddzielna kuchnią OPIS: K OMFORTOWE i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 461 zł47,29 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,29 m , zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnej inwestycji Park Kochanowskiego w Bielsku-Białej. Mieszkanie posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 000 zł77,62 m² 8 541,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w Best Nest Bez prowizji oraz podatku pcc Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament o rzeczywistej powierzchni 77,62 m (72,63 m wg projektu + komórka lokatorska), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 522 zł57,11 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do życia z dostępem do prywatnej zieleni - idealnej zarówno do odpoczynku, jak i codziennego komfortu. Układ i metraże.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł84,77 m² 6 488,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piętro wolnostojącego budynku W atrakcyjnej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży piętro wolnostojącego budynku wybudowanego w latach 1964-1968 r. usytuowanego na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 048 zł53,04 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w kameralnej inwestycji w sercu Bielska-Białej. To idealna propozycja dla osób szukających balansu między miejską wygodą a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63,30 m² 10 584,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż rozkład owe trzypokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na osiedlu langiewicza. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze W niskim bloku W zielonym otoczeniu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł64,12 m² 9 263,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bielsko-biała, aleksandrowice wysoki standard! mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem. Mieszkanie bezczynszowe! cena do negocjacji! nowe budownictwo! Prezentuję na sprzedaż piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 375 zł74,03 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie / ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 100 zł46,50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż osiedle przy ul. Wita stwosza Mieszkania które zostały do sprzedaży: 1. lokal mieszkalny nr 1 (2-pokojowe) Parter, pow. 41,35m2 x 9 660/1m2 = 399 441,00 pln brutto.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53,47 m² 7 293,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje | 53,5 m | balkon | parking dla mieszkańców | Bielsko-Biała Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,47 m , położone przy ul. Broniewskiego w Bielsku-Białej, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 552 zł63,94 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament W stanie deweloperskim W topowej lokalizacji bielsko-biała, straconka garaż I komórka lokatorska do dokupienia. Apartament 3-pokojowy o powierzchni 63,94 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

592 197 zł54,33 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w sercu miasta, które łączy bliskość natury z miejskimi wygodami? Poznaj Apartament nr 8 w prestiżowej inwestycji Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł52,30 m² 11 453,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub jako inwestycje, ważna dla ciebie jest lokalizacja i bliskość do infrastruktury miasta to właśnie ta inwestycja może być dla Ciebie! Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 817 zł64,83 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie wolne mieszkania, inwestycja oddana do użytku! Cena całkowita wraz z miejscem postojowym w hali garażowej 676 817 zł. Opis lokalu: przedmiotem oferty jest przestronne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,80 m² 8 345,72 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dla zdecydowanego kupca przewidziany dodatkowy benefit związany z aranżacją wnętrza. Szczegóły podczas prezentacji. Szukasz mieszkania, w którym wszystko masz pod ręką, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szara

Bielsko-Biała,śląskie

822 150 zł111,46 m² 7 376,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pół bliźniaka zlokalizowanego przy ulicy Szarej w Bielsku-Białej. Powierzchnia użytkowa wynosi 91,35 m2, całkowita 111,46 m2 i składa się na nią: parter o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 960 zł58,58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,58 m , położone na parterze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodzin, par.

Szczegóły ogłoszenia

719 990 zł83,95 m² 8 576,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała Sąsiedztwo Bulwarów Straceńskich. Apartament 3 pokojowy z poddaszem, tarasem i balkonem o powierzchni całkowitej 83,95m 2. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł61,02 m² 9 816,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim, w doskonałej lokalizacji Bielska-Białej - Górne Przedmieście. Nowe osiedle dostarczy 75 mieszkań, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60,10 m² 8 153,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bielsko-Biała, ul. Matusiaka 9 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m z wygodnym układem pomieszczeń: przedpokój, trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł59,10 m² 8 544,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie! Z przyjemnym widokiem na tereny zielone! 3-pokojowe o pow. 59,10m2 jeśli szukasz doskonałej lokalizacji, mieszkania o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 200 zł55,22 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł80,85 m² 10 451,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zarabiaj ponad 59 000 zł rocznie! Zainwestuj w wyjątkowym miejscu - to atrakcyjna nieruchomość pracująca na siebie z trwającą umową najmu okazjonalnego! Do sprzedaży niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł63,60 m² 6 650,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bielsko-Biała - Centrum 423.000,00 zł. 3 - pokoje 6650/m2! Do sprzedania trzy-pokojowe mieszkanie - 64m2 - na parterze w trzy-piętrowym budynku. Dobry standard wykończenia. Ściany - farba, kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

738 366 zł67,74 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,74 m , położone na 2. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł82 m² 8 890,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam ofertę sprzedaży apartamentu, położonego w Bielsku-Białej, na osiedlu 4 Pory Roku przy ul. Grondysa. Budynek pochodzi z 2009 r, a samo osiedle jest położone na uboczu -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Franciszka

Lipnik,Bielsko-Biała

890 000 zł97 m² 9 175,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem 140 m | bielsko-biała Lipnik | garaż w bryle | 2019 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pienińska

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

852 000 zł67 m² 12 671 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła inwestycja drogowa! Dojazd będzie możliwy nie tylko do ulicy Pienińskiej ale również od ulicy Sarni Stok! ostatnie mieszkanie Z dwoma balkonami I garażem Z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

550 000 zł91 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

.: na sprzedaż mieszkanie W centrum miasta :. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Leszczyny,Bielsko-Biała

439 000 zł55 m² 7 932,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2. Nieruchomość położona jest na IV piętrze w niskim bloku, po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Os. Beskidzkie, bielsko-Biała Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54,20 m ,.