dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

408 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

408 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

600 000 zł52,90 m² 11 342,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Moje ulubione mieszkanie w tej inwestycji:) Ogródek z dwóch stron: na południe z dużym tarasem i od wschodu na dni upalne. Z każdej sypialni wyjście bezpośrednio do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł70 m² 9 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 70 m2, dwustronne, z klimatyzacją i dwoma balkonami Słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń - przestrzeń dla rodziny, która lubi mieć miasto w zasięgu, a nie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 500 zł58,25 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3-pokojowe mieszkanie z windą w śródmieściu Bielska-Białej 58,25 m , ul. Sukiennicza 7 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,25 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł65 m² 11 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m (plus 8 m piwnicy), zlokalizowane na wysokim parterze w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Bielska-Białej. Kluczowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament dwupoziomowy

Bielsko-Biała,śląskie

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowy 3-pokojowy, dwupoziomowy apartament na zamkniętym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim - ostatnim piętrze o powierzchni użytkowej ok 73,08.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,10 m² 7 787,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,1 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, na osiedlu Kopernika w jego zielonej, spokojnej części. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł69,66 m² 10 895,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie jeszcze inne lokale w metrażach 50-80m2 Oferuję do zakupu nowy wykończony 3-pokojowy apartament zlokalizowany w ramach nowej inwestycji deweloperskiej w Bielsku-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł64 m² 7 578,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą na popularnym osiedlu Karpackim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

585 000 zł48,83 m² 11 980,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Już teraz! wykończone pod klucz! Najlepsza lokalizacja pod każdym względem Bystra Park tylko 5 kilometrów od Szczyrku i zaledwie kilka minut od centrum Bielska Białej. Niezależnie czy szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 736 zł54,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

oferta ograniczona czasowo kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również apartamenty 2, 3 i 4 pokojowe na wszystkich kondygnacjach. Oferujemy do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 962 zł58,77 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wielkanocny tydzień promocji! Ruszamy tuż po Świętach w dniach 7 15 kwietnia przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe rabaty od 10 000 do 25 000 zł. Zarezerwuj termin prezentacji już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Słoneczne M4 z widokiem na Beskidy ul. Grottgera, centrum Bielska-Białej Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem serce Bielska-Białej z kojącą panoramą gór? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł53,70 m² 9 776,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 53.70 m , po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na 6. piętrze przy ul. Siemiradzkiego 28 w zadbanym budynku z dwiema windami.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł75 m² 11 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bielsko-biała - lipnik 890.000,00 zł! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem ok. 140 m Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

900 000 zł77,20 m² 11 658,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Obniżka cenowa - zapraszamy! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Bielska-Białej w Cygańskim Lesie, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 130 zł48,15 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Emilii Park to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, powstająca w samym centrum Bielska-Białej. Projekt obejmuje dwa nowoczesne budynki z podziemnym garażem, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 650 zł50,75 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 030 zł44,86 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł91 m² 5 483,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

.: na sprzedaż mieszkanie W centrum miasta :. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł58,99 m² 8 645,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 58,99 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w Bielsku-Białej. To doskonała propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,07 m² 5 949,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1780

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w jednej z bielskich kamienic! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 67,07 m 2 oraz powierzchni użytkowej 55 m 2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

600 600 zł57,75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Top lokalizacja - aleksandrowice apartament Z ogródkiem przy lotnisku nowoczesna architektura - kameralna zabudowa mieszkanie 3-pokojowe rogowe o pow. 57m2 z kameralnym słonecznym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63,80 m² 9 247,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,8 m , położone w Bielsku-Białej na Osiedlu Karpackim przy ul. Morskie Oko. Lokalizacja: bielsko-Biała, osiedle Karpackie, ul. Morskie Oko Piętro: 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja, mieszkanie w Kamienicy za jedyne 10 000 zł/m Posiadamy na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji deweloperskiej w Kamienicy, tu poczujesz się jak w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,98 m² 8 649,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie widokowe informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł79 m² 34,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy | Centrum | ul. 1 maja Do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w centrum miasta w pobliżu Teatru idealne dla osób ceniących charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 113 zł45,51 m² 11 868,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,07 m² 13 808,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

||| 3-pokojowy apartament gotowy do wejścia ||| | złote apartamenty | bielsko-biała | sarni stok 66 | wyposażony pod klucz , niezagrożony widok na beskidy , funkcjonalność projektowana przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agata kubik Agent prowadzący   Mieszkanie na wynajem Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 54 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Żywieckiej 54.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 456 zł60,37 m² 6 799 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania z ogródkami na parterze oraz z balkonami na piętrze Bezczynszowe Bez pcc Bez prowizji Z naszą pomocą - możliwość zakupu na kredyt bez wkładu własnego! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł79,18 m² 10 735,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zamkowej 8 w Bielsku-Białej. Nieruchomość znajduje się w budynku z 1897 roku, który przeszedł kompleksową.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57,20 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie - w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.2 m z balkonem, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł63,27 m² 12 154,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,27 m na Osiedlu Siewna. Znajduje się na parterze w bloku z 2020 roku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58,70 m² 6 473,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania mieszkanie własnościowe M-4 o powierzchni 58,7 m2 do odświeżenia. Mieszkanie położone na wysokim parterze. Okna wychodzą na pd-wsch. 3 pokoje nieprzechodnie, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 563 zł52,10 m² 11 911 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

534 240 zł47,70 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie blisko gór. Witam serdecznie Posiadam na sprzedaż komfortowy, wygodny i w pełni urządzony apartament o powierzchni 47,70 m z balkonem francuskim, który znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106 m² 8 018,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 106m2, mieszczący się w Bielsku Białej przy ul. Sobieskiego 70. Mieszkanie znajdujące się na 3-cim piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł104,74 m² 5 537,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 104,74 mkw., usytuowany na wysokim parterze w III piętrowej kamienicy, w centrum miasta. Położenie nieruchomości sprawia, że może ona być.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł56,40 m² 7 712,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o pow. 56,4 mkw. usytuowane na II piętrze w budynku IV-piętrowym. Budynek usytuowany jest w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł57,66 m² 10 145,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ta oferta znajduje się jedynie w naszej agencji nieruchomości! brak podatku pcc 2% (rynek pierwotny) mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. Brak opłaty dla pośrednika ze strony klienta. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 111 zł45,79 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe gotowe mieszkanie w Bielsku-Białej, wykończone pod klucz - Inwestycja zakończona, mieszkania oddane do użytkowania, pompa ciepła i fotowoltaika w standardzie To idealna propozycja dla.