dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Biała Śródmieście

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

165 000 zł57 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Do sprzedaży mieszkanie M4, 57m2 w Bielsku-Białej na oś. Śródmiejskim znajdujące sie na 9p. Blok z winda. Duzy balkon z widokiem na miasto. Mieszkanie w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

169 000 zł56 m² 2 991,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

M4 po remoncie! Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 56,50m2 usytuowane na 4 piętrze wysokiego bloku położonego w rejonie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

177 000 zł63 m² 2 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam tanio nowy przytulny domek 1-rodzinny 63m2 Z ogrodem cena 177 tyś zł, właściciel   wszędzie blisko, świetny dojazd także komunikacją miejską, osiedle domków 1-rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

194 000 zł54 m² 3 566,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - Bielsko-Biała - ok. Centrum Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie z dużym balkonem w okolicy Centrum o pow. 54,4 m2. Mieszkanie położone jest na 1-piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

350 zł54 m² 6,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy-pokojowe mieszkanie w centrum miasta Bielska- białej, usytuowane w niskim bloku na pierwszym piętrze. Umeblowane, przestronne ok 54 m. mieszkanie, składa się z: salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

160 000 zł56 m² 2 846,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 mkw usytuowane na czwartym piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

130 000 000 zł46 m² 2 826 090 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 4M w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie do remontu nie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

198 500 zł71 m² 2 787,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie 71,2m2 trzypokojowe przerobione z dwóch niezależnych lokali położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w Komorowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

169 000 zł73 m² 2 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro best broker oferuje do sprzedaży duże własnościowe, bez czynszowe M4 mieszczące się na 1 piętrze domu prywatnego w rejonach osiedla Langiewicza o powierzchni 72,82 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giewont

Karpackie,Bielsko-Biała

900 zł92 m² 9,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie widokowe o powierzchni 72 m2, z dużym tarasem z pięknym widokiem na góry. Mieszkanie na 3-cim piętrze w 4-pietrowym budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

140 000 zł49 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała, os. Kopernika Mieszkanie o powierzchni 48,30 m2, składające się z trzech pokoi (w tym jeden pokój przechodni), kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Wyłożona płytkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

142 000 zł48 m² 2 939,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - Bielsko-Biała - Os. Kopernika atrakcyjna oferta! Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 48,3 m2 na os. Kopernika w Bielsku-Białej. położone na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

129 000 zł46 m² 2 804,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Super cena, ogromne możliwości Do sprzedanie mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

184 500 zł60 m² 3 052,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60,45m 2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku położonego w Bielsku-Białej na os. Karpackim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

130 000 zł46 m² 2 826,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 4m. Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

175 000 zł57 m² 3 091,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: klaudia Birlet Przedmiotem oferty jest zadbane mieszkanie położone na wysokim parterze w zielonej części miasta w pobliżu parku. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

140 000 zł52 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 mkw usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgody

Słoneczne,Bielsko-Biała

129 000 zł47 m² 2 744,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie znajduje się na os. Słonecznym, przy ul. Zgody, niedaleko ul. Michałowicza. Jest całkowicie odświeżone, ciche, ciepłe i bardzo słoneczne. Dodatkowo bardzo przestrzenne. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

167 000 zł52 m² 3 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z garażem. Oferujemy Państwu ładne, jasne mieszkanie zlokalizowane w Wapienicy na niewielkim kameralnym osiedlu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Armii Krajowej

Kamienica,Bielsko-Biała

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bez pośredników. Piękna okolica, pod górami, z widokiem na Szyndzielnię. Jednocześnie niedaleko od centrum. Mieszkanie w pełni umeblowane, z oddzielną kuchnią ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przeździeckiego

Kamienica,Bielsko-Biała

340 000 zł106 m² 3 209,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Istna "wisienka na torcie!" z pięknym widokiem na Szyndzielnię! Jedyne w swoim rodzaju 106 metrowe, dwupoziomowe mieszkanie (z 37 metrową antresolą na wylewce betonowej! ), z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Bielsko-Biała,śląskie

175 000 zł57 m² 3 091,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskich

Bielsko-Biała,śląskie

170 000 zł54 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta bezpośrednia! zero prowizji! Sprzedam spółdzielcze własnościowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 54 mkw na parterze 4-piętrowego bloku na osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleksandrowice

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

190 000 zł45 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie - Bielsko-Biała - Aleksandrowice cena do negocjacji! W cenie garzaż I ogródek! Bardzo funkcjonalne mieszkanie o pow.45 m2 położone między osiedlem Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

1 200 zł72 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest na 3 piętrze z oknami na południowy- zachód, słoneczne jasne i przytulne. Jest częściowo umeblowane meble kuchenne wraz z urządzeniami , w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

188 500 zł60 m² 3 120,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60,40m 2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku położonego w Bielsku-Białej na os. Karpackim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Bielsko-Biała,śląskie

175 000 zł57 m² 3 091,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

153 000 zł47 m² 3 229,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,37 m 2 usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

148 500 zł54 m² 2 739,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker oferuje do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54,20m2 zlokalizowane na os. Beskidzkim w Bielsku-Białej na 5 piętrze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

209 900 zł96 m² 2 186,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Okazja Okazja Piękne mieszkanie bezczynszowe z Ogrodem! Do sprzedania Piękne Mieszkanie trzypokojowe 64 m2, położone na piętrze w zabytkowej dwurodzinnej kamienicy w dzielnicy Leszczyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

225 000 zł64 m² 3 543,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, 64 m. kw. na Osiedlu Langiewicza w Bielsku- białej. Mieszkanie wyremontowane i ładnie zaaranżowane : duży salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bielsko-Biała,śląskie

120 000 zł51 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro best broker oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51 mkw usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku położonego w Bielsku-Białej przy ulicy Konopnickiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

169 000 zł73 m² 2 320,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro best broker oferuje do sprzedaży duże własnościowe M4 mieszczące się na 1 piętrze domu prywatnego w rejonach osiedla Langiewicza o powierzchni 72,82 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

139 000 zł53 m² 2 599,59 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker oferuje do sprzedania M-4 o powierzchni 53,47m2 zlokalizowane na os. Śródmiejskim w Bielsku-Białej na 9 piętrze 14 piętrowego bloku.Mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Bielska, w odremontowanym, ocieplonym i pomalowanym bloku na 3 piętrze. Zadbana klatka schodowa, świeżo pomalowana, drzwi na domofon, niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

2 000 zł73 m² 27,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bielsko-biała, kamienica oferta godna polecenia super przestronne i funkcjonale mieszkanie usytuowane na parterze w 1-piętrowym nowoczesnym budynku z 2010r. w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

1 200 zł59 m² 20,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, górne przedmieście super oferta! do wynajęcia mieszkanie usytuowane w dzielnicy Górne Przedmieście, w samym centrum Bielska-Białej. Świetną lokalizację docenią przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Bielsko-Biała

168 000 zł46 m² 3 652,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śliczne Mieszkanie 3-pokojowe Osiedle piastowskie Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe po remoncie 46m2, na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

159 000 zł62 m² 2 572,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: bielsko-Biała, os. Kopernika Przestronne i funkcjonale mieszkanie Z pięknym widokiem na góry o powierzchni 61,80 m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Świąteczna obniżka! nowa cena! stylowe mieszkanie 3-pokojowe Centrum Bielska Do sprzedania Piękne Mieszkanie trzypokojowe 63 m2, położone na pierwszym piętrze w niewielkiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Bielsko-Biała

150 000 zł46 m² 3 296,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe po remoncie o pow. 45,5 m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym z cegły. Salon z balkonem, z którego wchodzi się do pozostałych dwóch pokoi.