dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mikuszowice Śląskie

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprawdź to mieszkanie! naprawdę warto! Bielsko-Biała, mikuszowice Ślaskie. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 64m2 znajdującego się w nowo powstałym budynku, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

314 055 zł69 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

285 120 zł59 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rewelacyjna lokalizacja, świetny układ mieszkania nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

199 000 zł64 m² 3 109,38 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 64 m, II piętro w IX- piętrowym bloku z windą. Mieszkanie rozkładowe, do wprowadzenia, 3 niezależne pokoje, jasna kuchnia do zabudowy, łazienka z wanną, osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

249 255 zł55 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe Budownictwo Prowizję w całości pokrywa strona sprzedająca! * 28 nowych rezydencyjnych mieszkań, garaże, windy * 2, 3 i 4 pokojowych o powierzchni: 42m2, 48m2, 55m2, 64m2, 70m2 * dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

244 288 zł55 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe Budownictwo Kupujący nie płaci prowizji, prowizję w całości pokrywa strona sprzedająca! * 28 nowych rezydencyjnych mieszkań, garaże, windy * 2, 3 i 4 pokojowych o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

283 200 zł59 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rewelacyjna lokalizacja, świetny układ mieszkania nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 59m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

280 462 zł60 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

198 900 zł61 m² 3 253,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie własnościowe z załorzoną księgą wieczystą o powierzchni 61,13 m2, bezpośrednio od właściciela. Lokalizacja Mieszkanie znajduje na osiedlu Karpackim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

284 160 zł59 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rewelacyjna lokalizacja, świetny układ mieszkania nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

308 440 zł70 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

289 845 zł64 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

303 094 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

286 080 zł59 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rewelacyjna lokalizacja, świetny układ mieszkania nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 59,6 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

289 305 zł64 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

284 988 zł64 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

397 150 zł84 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 84,50 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum miasta Bielska-Białej, której termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

394 080 zł82 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 82,10 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum miasta Bielska-Białej, której termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

346 000 zł133 m² 2 601 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

DO sprzedania piętro domu O powierzchni 133 m2 Z działką! Do sprzedania piętro domu wolnostojącego położonego w Wapienicy. Mieszkanie o powierzchni ok.133 mkw, z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

296 654 zł64 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

286 080 zł59 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 620 zł82 m² 19,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez pośrednikow, bez czynszu do spółdzielni mieszkaniowej, bez opłat do wspólnoty. Mieszkanie - mały domek położone jest na małej 2-arowej nasłonecznionej działce przy ul. Mazowieckiej. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

204 000 zł42 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 42,50 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum miasta Bielska-Białej, której termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

414 540 zł88 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 88,20 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum miasta Bielska-Białej, której termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

204 960 zł42 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja! nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 42,70 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum miasta Bielska-Białej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

700 zł56 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia od zaraz przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Cicha okolica, plac zabaw, oraz strzezony parking w poblizu. Mieszkanie po odswiezeniu aczkolwiek przy dluzszym wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle pogodne Kupujący nie płaci prowizji,strona sprzedająca pokrywa koszty prowizji! Osiedle Pogodne w Bielsku-Białej to kompleks 8 nowoczesnych budynków wielorodzinnych o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

289 080 zł65 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

294 400 zł64 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3