dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

408 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

408 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

770 000 zł62,46 m² 12 327,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do wprowadzenia a teraz wykończone pod klucz! Najlepsza lokalizacja pod każdym względem Bystra Park tylko 5 kilometrów od Szczyrku i zaledwie kilka minut od centrum Bielska Białej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł61 m² 7 852,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 1 pięrze W niskim wyremontowanym bloku otoczonym bujną zielenią. Lokal zlokalizowany jest W komorowicach krakowskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

532 892 zł50,54 m² 10 543,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Komfort, widok i przestrzeń w jednym, os. Kamienica. Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na spokojnym, zamkniętym osiedlu Cztery Pory Roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

420 000 zł52,10 m² 8 061,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

!promocja! Tylko do końca maja mieszkanie jest dostępne za 420 000 zł Oferuję przestronne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 52,1 m , zlokalizowane na osiedlu Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,32 m² 8 007,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na I piętrze w II piętrowej kamienicy w okolicach centrum. Budynek jest zadbany, stopniowo przeprowadzane są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 750 zł78,54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł51,50 m² 8 543,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne 3 pokoje z widokiem na góry Twoja enklawa na Osiedlu Beskidzkim Szukasz miejsca, w którym po pracy odetchniesz pełną piersią, patrząc na szczyty Beskidów? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł75,74 m² 9 360,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie z tarasem, zlokalizowane w klimatycznej, zabytkowej kamienicy, łączące w sobie ponadczasową elegancję z nowoczesnym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

628 254 zł55,11 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament W stanie deweloperskim Z ogródkiem W topowej lokalizacji bielsko-biała, straconka garaż I komórka lokatorska do dokupienia. Apartament 3-pokojowy o powierzchni 55,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł45,40 m² 7 599,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie według własnego uznania? A może planujesz inwestycję pod wynajem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bielsku-Białej? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł58,70 m² 12 606,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż przez bezpośrednie biuro terenowe dewelopera tutaj bez prowizji! cena widoczna na ofercie zawiera garaż oraz komórę lokatorską! Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł50,27 m² 8 653,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa | 3 pokoje | 50,27 m | Złote Łany | Widok na góry | Balkon + 10 m piwnica Cena: 435 000 zł Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64,04 m² 7 417,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na osiedlu karpackim. Nieruchomość znajduje się na widokowym 9 piętrze W spokojnej okolicy przy ulicy morskie oko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 461 zł47,29 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty w nowej inwestycji. Kameralne osiedle w centrum miasta. 1. Centrum miasta. 2. Podziemny garaż. 3. Dwu/trzy-piętrowe budynki. 4. Na południowym stoku. 5. Duże słoneczne balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

880 000 zł84,05 m² 10 469,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz balansu między miejską wygodą a bliskością natury? Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 80 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

!wiosenna promocja! Twoje wymarzone mieszkanie w atrakcyjnej cennie 525 000 tylko do końca maja. Oferuję trzypokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 55 m , gotowe do wprowadzenia bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 564 zł41,09 m² 11 086,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament wykończony pod klucz! zakup bez podatku pcc! nowa inwestycja - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** nowoczesne rozwiązania - pompa ciepła +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 309 zł52,59 m² 11 567,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 950 zł56,73 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ruszyła inwestycja drogowa! Dojazd będzie możliwy nie tylko do ulicy Pienińskiej ale również od ulicy Sarni Stok! biuro sprzedaży dewelopera, jesteśmy na miejscu od poniedziałku do piątku.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,29 m² 7 929,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku Przytulne o pow. 47,29 m2 + piwnica do wyłącznego użytku! przyjazna I bardzo dobrze rozwinięta okolica - komorowice krakowskie opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 300 zł62,70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pierwszy - najbardziej widokowy etap już W sprzedaży! tylko 9000 zł/m2! 2 miejsca postojowe W cenie! ogrzewanie podłogowe! 3-pokojowy apartament o pow. 62,70 m2 w widokowej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł97 m² 36,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja W centrum miasta - ul. Bohaterów Warszawy! Trzypokojowy apartament o powierzchni około 97 m2, położony na trzecim piętrze czteropiętrowej, stylowej kamienicy z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł66,69 m² 10 796,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

757 000 zł63,09 m² 11 998,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowym miejscu - do sprzedaży mieszkanie w kompleksie Manufaktura Grossa o powierzchni 63,09 m2. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 750 zł55,02 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony pod klucz Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

560 000 zł90,47 m² 6 189,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, przestronne mieszkanie blisko starego rynku stylowa kamienica Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,5 m2. Funkcja: przedpokój, pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60,25 m² 7 120,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60,25 mkw., położone na 3 piętrze w 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w dzielnicy miasta Bielska-Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,23 m² 12 808,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia - ul. Muszlowa 41, bielsko-Biała Szukasz miejsca, gdzie możesz po prostu wprowadzić się i od razu poczuć jak w domu? Poznaj nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł71,67 m² 15 208,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż elegancki, wygodny i przestronny apartament 3-pokojowy z dużym balkonem i garderobą. Apartament na 71,67 m2 i znajduje się na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Lipnicka

Bielsko-Biała,śląskie

750 000 zł68,29 m² 10 982,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | Bielsko-Biała - ul. Lipnicka | 68 m | 1 piętro + balkon Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i świetną lokalizację ? Ta oferta to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,23 m² 8 633,57 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Tylko do połowy maja! Nowa cena, niższa aż o 10 tys. zł! Szukasz miejsca, gdzie komfort nowoczesnego mieszkania łączy się z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagodna

Bielsko-Biała,śląskie

3 500 zł54,73 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stary browar - ekskluzywna inwestycja nowoczesny apartament 3-pokojowy dla pierwszego najemcy z pięknym widokiem na pasmo gór! jedyny W swoim rodzaju! z miejscem w garażu oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł72 m² 10 486,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy sprzedaż 3-pokojowy apartament 68 m -w Bielsku-Białej z fantastycznym widokiem na góry. Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie z dużym rogowym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł120,90 m² 4 127,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentacja w formule dom otwarty: 14 maja (czwartek) godz.16:30-17:30. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania. Szukasz przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł59,82 m² 7 505,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku Przytulne o pow. 59,82 m2 + piwnica złote łany W sąsiedztwie straconki przyjazna I bardzo dobrze rozwinięta okolica opis: mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł62,90 m² 9 379,97 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł67,68 m² 9 530,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty parkowe - drukarzy 4 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji, w centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

643 150 zł67,70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty parkowe W samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego parku, znajduje się inwestycja mieszkaniowa, łącząca prestiżową lokalizację z harmonią natury.

Szczegóły ogłoszenia

564 300 zł62,70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament 3-pokojowy Z widokiem na góry 2 miejsca postojowe W cenie! rynek pierwotny - kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Apartament widokowy na pierwszym piętrze o powierzchni 62,7.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,86 m² 9 864,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

| na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 70,86 m , położony na poddaszu odrestaurowanej kamienicy przy ul. Sobieskiego w Bielsku-Białej, zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku.