dowolna

Mieszkania 5-pokojowe Bielsko-Biała - Sprzedaż i najem dużych mieszkań

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

269 000 zł140 m² 1 921,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 140 m 2 i użytkowej 106 m 2 usytuowane na 3 i 4 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

197 000 zł104 m² 1 894,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała / Kamienica - przestronne mieszkanie 5-pokojowe Do sprzedania bardzo ładne, przestronne 5-pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow. 104 m 2 , na piętrze (poddaszu użytkowym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

432 000 zł174 m² 2 489,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 173,53 m2 ,położone na drugim piętrze w kamienicy mieszkalno - usługowej w centrum Bielska-Białej. Budynek w zabudowie ciągłej kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

269 000 zł140 m² 1 921,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

185 600 zł116 m² 1 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 116 m2 położone na II piętrze kamienicy w ścisłym centrum Bielska. Mieszkanie w stanie do remontu, dwustronne, rozkładowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Warszawy

Śródmieście,Bielsko-Biała

2 450 zł180 m² 13,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Bielsko-Biała - ul. Bohaterów Warszawy kontakt bezpośrednio Z właścicielem :   sabina do wynajęcia lokal na biuro, kancelarię, gabinety lub inny rodzaj cichej działalności;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

365 000 zł135 m² 2 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ostatnie apartamenty! rynek pierwotny! kupujacy nie płaci prowizji! Apatrament w ekskluzywnej dzelnicy Bielska w cichym zamkniętym osiedlu domków. Przepiekny widok na góry a jednoczesnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Straconka

Straconka,Bielsko-Biała

345 000 zł135 m² 2 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny! Apartament w ekskluzywnej dzielnicy Bielska w cichym zamkniętym osiedlu domków. Przepiękny widok na góry a jednocześnie 5 min do centrum miasta. Nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

365 000 zł135 m² 2 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

365 000 zł135 m² 2 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Rynek pierwotny! kupujacy nie płaci prowizji! Apatrament w ekskluzywnej dzelnicy Bielska w cichym zamkniętym osiedlu domków. Przepiekny widok na góry a jednoczesnie 5 min do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

365 000 zł135 m² 2 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Straconka

Straconka,Bielsko-Biała

365 000 zł135 m² 2 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Bielsko-Biała

362 000 zł135 m² 2 681,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Biała Krakowska

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

240 000 zł138 m² 1 739 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Piętro domu Z ogrodem, lipnik tylko 1739 zł mkw! Do sprzedania piętro domu o powierzchni użytkowej 138 mkw. Lokal składa się z 5 pokoi, oddzielnej kuchni, spiżarni łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

350 000 zł131 m² 2 666,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nie chcesz placic agencji? prowizje pokrywa tylko sprzedajacy-~przejdz sie po mieszkaniu - obejrzyj video;~~~potrzebujesz naprawde duzo przestrzeni i potrzebujesz mieszkac w centrum gdyz Twoja duza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

430 000 zł110 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Okazja! ~~apartament pod klucz w cenie stanu deweloperskiego~~~nowy widokowy apartament 5 pokojowy~~~potrzebujesz przestrzeni, ale nie jesteś przekonany do zakupu domu? ~szukasz komfortu i wygody?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

465 000 zł110 m² 4 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Widokowy apartament;~~pięknie położony 5-cio pokojowy apartament o powierzchni 110 m2.~~Świetna lokalizacja pod górami z szybkim dojazdem do centrum miasta (około 5 min).~~ROZKŁAD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

430 000 zł116 m² 3 693,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Okazja! 3700 zł/m2 apartament pod klucz!~~~nowy widokowy apartament 5 pokojowy~~~potrzebujesz przestrzeni, ale nie jesteś przekonany do zakupu domu? ~szukasz komfortu i wygody? ~~zobacz koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagienki

Wapienica,Bielsko-Biała

1 300 zł110 m² 11,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

sympatyczne piętro domu jednorodzinnego z niezależnym wejściem i ogrodem, na parterze prowadzona jest cicha działalność biurowa, mieszkanie jest częściowo umeblowane: wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piastowska

Bielsko-Biała,śląskie

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. ok. 160 m2 (pełna własność) na I piętrze czteropiętrowej kamienicy wybudowanej w latach trzydziestych XX wieku, usytuowane w centrum miasta. Wyśmienita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

665 500 zł121 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Nowy apartament dwupoziomowy, gotowy do obioru. Zestawienie powierzchni [m^2] piętra 1. Wiatrołap 3 2. Pomieszczenie gospodarcze 3 3. Garderoba 4,43 4. Gabinet 11,6 5. Komunikacja 10,5 6. Łazienka 3,38 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

3 600 zł180 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

W skład mieszkania wchodzi 5 pok., kuchnia, łazienka, WC, służbówka, trzy przedpokoje, dwa balkony i weranda. Mieszkanie w samym centrum miasta, ogrzewanie gazowe etażowe, wys. mieszkania 3 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 100 zł120 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie, rozkładowe, po kapitalnym remoncie 120 m2 na parterze w kamienicy, 5 pokoi (wys. 3 m.), kuchnia, łazienka, WC. Kuchnia umeblowana i wyposażona. Doskonałe do zamieszkania lub.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij