dowolna

Apartamenty Bielsko-Biała - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

611 ogłoszeń

Rynek pierwotny

850 875 zł68,07 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł69,66 m² 10 895,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronny apartament Z tarasem I ogródkiem! dla pierwszego właściciela - świeżo wykończony, bez podatku pcc! full agd W cenie! komfortowy apartament 3-pokojowy O pow. ok 69,44 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

531 484 zł48,76 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,76 m , położone na 3. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie wyróżnia się przestronną strefą.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49,50 m² 46,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, starannie wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone na osiedlu Siewna. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o przyszłych najemcach. Mieszkanie o powierzchni 49 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

294 900 zł26,60 m² 11 086,47 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w samym centrum Bielska-Białej, w świetnej lokalizacji z szybkim dostępem do wszystkiego, co potrzebne na co dzień. W ofercie dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 280 zł47,94 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie, które daje coś więcej niż metraż daje dodatkową przestrzeń do życia. Idealne dla pary, młodej rodziny lub osób pracujących zdalnie, które cenią światło i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 500 zł58,52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do sprzedaży nowe mieszkania w Śródmieściu. Na sprzedaż nowoczesny apartament o łącznej powierzchni 58,52m2, położony na nowo powstającym kameralnym osiedlu 8 mieszkań blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł58,70 m² 12 606,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament o łącznej powierzchni 58,70m2, położony na nowo powstałym kameralnym osiedlu 8 mieszkań blisko centrum Bielska-Białej. Osiedle składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

531 048 zł48,72 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,72 m , położone na 4. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dużą strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 597 zł74,72 m² 8 493 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

564 300 zł62,70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament 3-pokojowy Z widokiem na góry 2 miejsca postojowe W cenie! rynek pierwotny - kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Apartament widokowy na pierwszym piętrze o powierzchni 62,7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 067 zł46,57 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper rozpoczął wykończenie mieszkania. Lokal będzie dostępny w standardzie pod klucz , dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez dodatkowych prac i kosztów. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 158 zł70,42 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem w formie najmu okazjonalnego. Bez zwierząt. Cena najmu obejmuje wynajem mieszkania + miejsce postojowe na wewnętrznym parkingu zewnętrznym. Marzysz o komforcie i świeżości? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48,05 m² 54,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie z dwoma balkonami, o powierzchni 48,05 mkw. położone na 4 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu przy ulicy Chodkiewicza w Bielsku-Białej. Umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 375 zł55,47 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

656 788 zł54,28 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia Powierzchnia 53 m 2 II piętro w apartamentowcu na osiedlu Cztery Pory Roku lokalizacja: osiedle Cztery Pory Roku to osiedle położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 750 zł54,14 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jasne, funkcjonalne mieszkanie na 3 piętrze w zielonej części Bielska-Białej. Komfortowy układ trzech pokoi, balkon i prywatność wyższej kondygnacji. Lokalizacja Bliska Szyndzielnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

753 190 zł69,10 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 69,10 m , położony na poziomie +1 w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie wyróżnia się bardzo komfortowym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 726 zł48,14 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament O najlepszej ekspozycji południowej Z widokiem na góry, dostępny od zaraz! funkcjonalny, z garderobą, o pow. 48,14 m2! doskonała inwestycja W przyszłość! gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 728 zł52,24 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty w nowej inwestycji. Kameralne osiedle w centrum miasta. 1. Centrum miasta. 2. Podziemny garaż. 3. Dwu/trzy-piętrowe budynki. 4. Na południowym stoku. 5. Duże słoneczne balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 400 zł63,20 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

900 000 zł82 m² 10 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu miasta, w sąsiedztwie Teatru, opery oraz zabytkowej Starówki. Zaledwie kilka kroków od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł240 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w sercu Bielska-Białej ul.Bohaterów Warszawy Jeżeli szukasz przestrzeni, prestiżu i niepowtarzalnego widoku - to mieszkanie spełni wszystkie oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 380 zł57 m² 9 252,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera! Oferta bezpośrenia_brak podatku pcc_biuro sprzedaży Dewelopera narożne 4 pok- wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Jeśli nie dla siebie to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 731 zł46,01 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 502 zł50,62 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bielsko-biała, centrum komfortowe mieszkanie apartamentowe 2 pokojowe, nowe budownictwo Wykończenie pod klucz. Proponuję do zakupu komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,62m 2 , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 440 zł47,62 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,62 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 030 zł45,31 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 495 zł39,37 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł58,70 m² 12 606,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż przez bezpośrednie biuro terenowe dewelopera tutaj bez prowizji! cena widoczna na ofercie zawiera garaż oraz komórę lokatorską! Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 978 zł78,18 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament 4-pokojowy z dwoma balkonami. Zlokalizowany w śródmieściu miasta, z widokiem na nasze piękne góry. Kompleks tworzy zespół dwóch budynków wielorodzinnych zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 480 zł65,44 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na rynku nieruchomości w Bielsku-Białej dostępne są nowe apartamenty o powierzchni 65,44m2, składające się z 4 pokoi. Mieszkania te są usytuowane w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 436 zł31,28 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na rynku nieruchomości w Bielsku-Białej dostępne są nowe apartamenty o powierzchni 31,28 m2, składające się z dwóch pokoi z tarasem o pow. 4,5 m2. Mieszkania te są usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

594 090 zł42 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Pod Dębowcem to nowa inwestycja w Bielsku-Białej składająca się z 2 budynków w których znajdować się będzie 31 apartamentów w każdym co łącznie daje nam 62.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł61 m² 13 442,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała Kamienica Oferujemy do sprzedaży wysokiej jakości apartament o powierzchni użytkowej 55,9 m2 (całkowitej po podłodze 61,00m2) - zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

489 994 zł41 m² 11 951,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Bielsko-Biała,śląskie

659 000 zł70 m² 9 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 70 m2, dwustronne, z klimatyzacją i dwoma balkonami Słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń - przestrzeń dla rodziny, która lubi mieć miasto w zasięgu, a nie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja gen. Władysława Andersa

Kamienica,Bielsko-Biała

669 000 zł71 m² 9 475,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Agent prowadzący:jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/ Pro Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70,6 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

383 378 zł34 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij