dowolna

Apartamenty Bielsko-Biała - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

611 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

477 014 zł42 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

615 153 zł52 m² 11 768,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kustronia

Kamienica,Bielsko-Biała

2 200 zł44 m² 50,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - ul. Kustronia Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olszówka - cygański las Apartament o powierzchni około 51 m2, położony na pierwszym piętrze w nowym budynku wielorodzinnym w Cygańskim Lesie. Funkcja : przestronny hall z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

599 000 zł66 m² 9 007,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem w nowoczesnym apartamentowcu w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 66,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

640 000 zł61 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

446 406 zł41 m² 10 806,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

413 830 zł37 m² 11 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krogulcza

Olszówka,Bielsko-Biała

598 410 zł55 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja - topowa lokalizacja! kupujący nie płaci podatku pcc 2%! 0% prowizji! ceny od 10.900 ZŁ/M2 OPIS INWESTYCJI: Nowa, kameralna inwestycja powstaje w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

316 548 zł28 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu o powierzchni 30 m , zlokalizowanego na drugim piętrze nowo wybudowanego budynku. Apartament oferuje unikalną kombinację minimalizmu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

402 699 zł35 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kamienica,Bielsko-Biała

495 000 zł44 m² 11 262,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe mieszkanie 44 m na nowoczesnym osiedlu przy ul. Kustronia Eleganckie, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

487 585 zł43 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

477 761 zł42 m² 11 418,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

1 029 420 zł80 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! nowoczesne apartamenty U podnóża gór osiedle harmonia Bielsko-Biała, kamienica - ul. Janisława Grondysa Elegancka, współczesna architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

297 990 zł26 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

503 295 zł50 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

2-3 pokoje z balkonem | Garaż gratis | Bez pcc i prowizji | Trzy Lipki Szukasz mieszkania, które dopasuje się do Twojego stylu życia a nie odwrotnie? To mieszkanie w inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pienińska

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

731 423 zł67 m² 10 944,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła inwestycja drogowa. Dojazd będzie możliwy nie tylko do ulicy Pienińskiej ale również od ulicy Sarni Stok! biuro sprzedaży dewelopera, jesteśmy na miejscu od poniedziałku do piątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

587 224 zł51 m² 11 462,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Sarni Stok,Bielsko-Biała

612 865 zł67 m² 9 217,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów. Jedyny taki i zarazem najlepszy układ 4 pokoi na inwestycji_ostatni ogródek. Wyprzedaż apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

713 123 zł60 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostowa

Bielsko-Biała,śląskie

460 000 zł34 m² 13 489,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania w nowoczesnej inwestycji w samym centrum Bielska-Białej, w świetnej lokalizacji przy Galerii Sfera. To propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

767 982 zł84 m² 9 159 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

668 292 zł59 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Sarni Stok,Bielsko-Biała

529 000 zł56 m² 9 439,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera! Oferta bezpośrenia_brak podatku pcc_biuro sprzedaży Dewelopera narożne 4 pok- wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Jeśli nie dla siebie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

582 500 zł57 m² 10 219 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja stanowi wyjątkowe połączenie nowoczesności z historią. Projekt łączy współczesną architekturę z charakterem dawnej fabryki w Bielsko-Biała. W ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

372 866 zł32 m² 11 637,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miodowa

Straconka,Bielsko-Biała

533 000 zł36 m² 14 671,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam Apartament zlokalizowany w dzielnicy Straconka przy Bulwarach Młodości ul. Miodowa 65. Apartament 37 m wraz z zadbanym ogródkiem 60 m. Zadaszony, nowy taras 25 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

519 000 zł59 m² 8 741,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jasne 2 pokoje z balkonem i garażem | ul. Pułaskiego | Blisko centrum Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu ma się poczucie porządku, światła i przestrzeni. Tu pierwsze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

356 548 zł35 m² 10 146,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji dla biura! Prezentujemy nowoczesne mieszkania o zróżnicowanych metrażach od kameralnych kawalerek po przestronne, rodzinne apartamenty 5-pokojowe. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

851 640 zł83 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

343 744 zł28 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kamienica,Bielsko-Biała

387 345 zł37 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim: 387 345,00 zł Nowoczesne mieszkania w prestiżowej lokalizacji - Bielsko-Biała, kamienica! Szukasz idealnego miejsca do życia lub świetnej inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sarni Stok,Bielsko-Biała

446 472 zł41 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m , położona na 1 piętrze w nowoczesnym budynku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Michałowicza

Bielsko-Biała,śląskie

294 000 zł27 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz kawalerki w ścisłym centrum miasta, gdzie będziesz miał wszędzie blisko? A może potrzebujesz w okolicy parku, aby po pracy móc się zrelaksować na spacerze? Jeżeli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

478 795 zł52 m² 9 259,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostowa

Bielsko-Biała,śląskie

620 000 zł52 m² 11 877,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyspiańskiego

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w dzielnicy Górne Przedmieście w Bielsku-Białej. Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siewna

Złote Łany,Bielsko-Biała

679 000 zł68 m² 10 026,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 m2 w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Siewnej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka pod Szyndzielnią w Bielsku-Białej z prywatnym miejscem postojowym | od zaraz Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 25m2 pod samymi górami z widokiem na Szyndzielnie.