dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Bielsko-Biała

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowo wybudowane, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m 2 , z dużym tarasem , zlokalizowane na wysokim parterze nowopowstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

2 500 zł48 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała ul. Sarni Stok Do wynajęcia w Nowym Budownictwie mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,30m2 z dużym, widokowym i słonecznym balkonem, usytuowane na 4 piętrze, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Beskidzkie,Bielsko-Biała

415 000 zł44 m² 9 496,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania położonego na 4 piętrze bloku na osiedlu Beskidzkim w Bielsku-Białej. Mieszkanie po remoncie- gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Sarni Stok,Bielsko-Biała

298 100 zł28 m² 10 646 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w spokojnej okolicy w bliskiej odległości zarówno do galerii handlowej Sarni Stok, jak i zielonych łąk idealnych na długie spacery. Co istotne mieszkania są już oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

278 316 zł27 m² 10 187,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

!oferta tylko do poniedziałku! Kawalerka inwestycyjna z garażem | Klucze od ręki | Bez pcc i prowizji | Trzy Lipki Szukasz mieszkania, które możesz kupić dziś i praktycznie od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pienińska

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

541 140 zł47 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Już wkrótce rusza inwestycja drogowa. Dojazd będzie możliwy nie tylko do ulicy Pienińskiej ale również od ulicy Sarni Stok! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Żywieckie Przedmieście,Bielsko-Biała

699 453 zł64 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Świetna lokalizacja, wygodny układ pomieszczeń i nowoczesne budownictwo - to wszystko czeka na Ciebie. Lokalizacja ul. 1 maja, ścisłe centrum. Mieszkanie od wschodu. Stan deweloperski, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

449 000 zł39 m² 11 489,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze kupujący nie płaci wynagrodzenia oferujemy na sprzedaż rozkład owe dwupokojowe mieszkanie Z prywatnym ogródkiem na prestiżowym osiedlu cztery pory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pienińska

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

439 560 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miodowa

Bielsko-Biała,śląskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Bielsko-Biała, ul. Miodowa 65 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po remoncie, położone w spokojnej i zielonej części miasta Bielsko-Biała, ul. Miodowa 65. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

595 000 zł60 m² 9 834,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem na osiedlu cztery pory roku. Oferta jest skierowana głównie dla ludzi szukających ciszy, wygody I bliskości gór. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

997 750 zł77 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie / ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

599 000 zł66 m² 9 007,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem w nowoczesnym apartamentowcu w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 66,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Urodzajna

Langiewicza,Bielsko-Biała

599 999 zł51 m² 11 750,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bez pośredników - bez prowizji. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Bielsko-Biała, osiedle Langiewicza, ul. Urodzajna Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z pięknym widokiem w panoramę miasta oraz gór o pow. ok. 31 mkw. położona na 9 p. w 10-p. bloku na Osiedlu Słonecznym w Bielsku-Białej. Osiedle słoneczne - spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

568 443 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Teraz 8900 zł/m2 Z nami kupisz bezpiecznie i szybko, z pełną profesjonalną i kompleksową obsługą transakcji - w cenach dewelopera. Pomagamy w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

300 000 zł37 m² 8 194,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Okazja! kawalerka typu studio Z własnym miejscem parkingowym Komfortowa, przestronna kawalerka o powierzchni 32,38 m2, położona na parterze kameralnego budynku wielorodzinnego. Funkcja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z pięknym widokiem w panoramę miasta oraz gór o pow. ok. 31 mkw. położona na 9 p. w 10-p. bloku na Osiedlu Słonecznym w Bielsku-Białej osiedle słoneczne - spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

393 000 zł44 m² 8 986,97 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rezerwaca Oferta bez pośredników. Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze w bloku z czterema windami, w samym sercu Bielska-Białej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pienińska

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

535 000 zł43 m² 12 502,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie piętro top widoki klimatyzacja W cenie wykonane gładzie + pomalowane całe mieszkanie W kolorze kaszmirowym! Na sprzedaż apartament 42,79 m w topowej inwestycji na Wzgórzu Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

395 000 zł61 m² 6 517,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku z cegły (nie wielka płyta!). Idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

421 000 zł51 m² 8 198,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc 0% prowizji budynki odebrane do użytkowania lipiec 2024 R.! OFERTA PROMOCYJNA! Cena regularna: 434 150 PLN Cena promocyjna : 421 000 PLN Na sprzedaż 2-pokojowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Bielsko-Biała

399 000 zł37 m² 10 818,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,88 m , położone na 2 piętrze bloku z 2015r. z windą. Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce postojowe naziemne. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

885 300 zł68 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! nowoczesne apartamenty U podnóża gór osiedle harmonia Bielsko-Biała, kamienica - ul. Janisława Grondysa Elegancka, współczesna architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

1 051 475 zł77 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

620 747 zł45 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

1 431 978 zł103 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

569 875 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

748 845 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

745 065 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

999 405 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

1 060 290 zł79 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

525 150 zł39 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Browarna

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

846 920 zł55 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 54,5 m Z ogródkiem | nowoczesny komfort W prestiżowej lokalizacji Browarna 12 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o powierzchni 54,64 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

860 100 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 57,34 m + ogród 100 m | 2 miejsca W garażu | premium design | top lokalizacja Prezentuję wyjątkowy apartament o powierzchni 57,3 m , z imponującym 100-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopczyńskiego

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedamy mieszkanie, które jest świeżo po remoncie i w pełni wyposażone. Indywidualny garaż na 2 samochody i duża komórka lokatorska. Bezpośrednio od właściciela. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cechowa

Centrum,Bielsko-Biała

1 650 000 zł86 m² 19 186,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do wyjątkowego apartamentu typu Penthouse, który łączy w sobie industrialny loftowy charakter z luksusem i najwyższą klasą wykonania. To nie jest mieszkanie to unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kamienica,Bielsko-Biała

631 260 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

oraz jest zwolniony z opłaty do Urzędy Skarbowego 2% pcc! Przedstawiam na sprzedaż apartamenty czteropokojowe w stanie deweloperskim w Bielsku-Białej w dzielnicy Kamienica. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Startowa

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

798 000 zł47 m² 16 853,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W y K O Ń C Z O N E ! Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w okolicy Cygańskiego Lasu! Widok na Beskidy, blisko tereny rekreacyjne! Bezpośredni zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

339 000 zł33 m² 10 137,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na młyńskiej do zamieszkania lub na inwestycję Świetna lokalizacja w pobliżu centrum. Komfortowy apartament o powierzchni 33,44 m2 położony na czwartym piętrze w pofabrycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

448 204 zł47 m² 9 613,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieram prowizji! podatek pcc = 0 zł Lokalizacja : Bielsko-Biała 3 lipki Prestiżowa lokalizacja na wzgórzu. To miejsce zachwyca nie tylko doskonałym połączeniem z centrum miasta (zaledwie 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij