dowolna

Mieszkania do remontu Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

130 000 000 zł46 m² 2 826 090 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 4M w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie do remontu nie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

169 000 zł73 m² 2 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro best broker oferuje do sprzedaży duże własnościowe, bez czynszowe M4 mieszczące się na 1 piętrze domu prywatnego w rejonach osiedla Langiewicza o powierzchni 72,82 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Bielsko-Biała

97 000 zł35 m² 2 755,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,20m2 usytuowane na parterze niskiego bloku położonego w Bielsku-Białej na os. Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

168 900 zł91 m² 1 856,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Bardzo bardzo pilnie! super cena! Duże mieszkanie w kamienicy w centrum! bardzo pilna sprzedaż z powodów osobistych dużego mieszkania w samym Centrum Bielska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tańskiego

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

500 zł34 m² 14,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie zlokalizowane zostało na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku wybudowanym latach 80-tych. Składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

129 000 zł46 m² 2 804,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Super cena, ogromne możliwości Do sprzedanie mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

130 000 zł46 m² 2 826,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 4m. Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgody

Słoneczne,Bielsko-Biała

129 000 zł47 m² 2 744,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie znajduje się na os. Słonecznym, przy ul. Zgody, niedaleko ul. Michałowicza. Jest całkowicie odświeżone, ciche, ciepłe i bardzo słoneczne. Dodatkowo bardzo przestrzenne. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

83 000 zł32 m² 2 593,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania kawalerkę w centrum miasta 32m2. Mieszkanie jest na ostatnim piętrze 4 kondygnacyjnego ocieplonego bloku. Mieszkanie jest do remontu. Ponieważ blok jest z 1961 roku, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

148 500 zł54 m² 2 739,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker oferuje do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54,20m2 zlokalizowane na os. Beskidzkim w Bielsku-Białej na 5 piętrze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bielsko-Biała,śląskie

120 000 zł51 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro best broker oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51 mkw usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku położonego w Bielsku-Białej przy ulicy Konopnickiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

119 000 zł44 m² 2 723,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker oferuje do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43,7m2 zlokalizowane na os. Śródmiejskim w Bielsku-Białej na 10 piętrze 10 piętrowego bloku.Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

139 000 zł53 m² 2 599,59 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker oferuje do sprzedania M-4 o powierzchni 53,47m2 zlokalizowane na os. Śródmiejskim w Bielsku-Białej na 9 piętrze 14 piętrowego bloku.Mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

99 000 zł33 m² 3 010,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Super cena 2-pokojowe mieszkanie z balkonem do remontu bardzo dobra cena! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 33m2, położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Śródmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

159 000 zł74 m² 2 134,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro best broker Oferujemy do sprzedaży duże własnościowe M4 położone w Centrum Bielska-Białej. Mieszkanie o powierzchni 74.50 m2 składa się z dwóch ok.20mkw pokoi, kuchni(10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

159 900 zł68 m² 2 351,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Promocja świąteczna cena obowiązuje tylko do końca roku! super super okazja! przestronne Mieszkanie do remontu Złote Łany. Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe do remontu 68m2, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tańskiego

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

105 000 zł34 m² 3 088,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

114 900 zł43 m² 2 653,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker oferuje do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,30m2 położone na 3 piętrze bloku usytuowanego na os. Beskidzkim. Mieszkanie zadbane lecz wymagające remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

110 000 zł45 m² 2 460,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m2 usytuowane na trzecim piętrze wysokiego bloku położonego w Bielsku-Białej na Os. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

165 000 zł74 m² 2 214,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro best broker oferuje do sprzedaży własnościowe mieszkanie M4 położone W centrum bielska-białej. Rozkład : mieszkanie sklada się z dwóch ok.20m2 pokoi,kuchni(10m2),pokoju(10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Piastowskie,Bielsko-Biała

157 000 zł55 m² 2 854,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu, okolice osiedla Piastowskiego, wymienione instalacje, nowe okna, funkcjonalnie rozmieszone pomieszczenia (do wszystkich pomieszczeń wchodzi się z przedpokoju), możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

105 000 zł38 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie M3 o powierzchni 37.5m2 położone na Os. Kopernika w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

179 000 zł61 m² 2 924,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Centrum/boh. Warszawy 3-pokojowe przestronne mieszkanie w kamienicy w centrum miasta. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu deptak miejski, teatr, centra handlowe, szkoły, park. Ważne- można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

115 000 zł44 m² 2 613,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro best broker oferuje do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44m2 położone na 3 piętrze bloku usytuowanego na os. Śródmiejskim. Mieszkanie do remontu. Okna pcv, zamykany korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

221 400 zł123 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,67 m2 położone na I piętrze kamienicy w ścisłym centrum Bielska. Mieszkanie w stanie do remontu, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mieszka I

Mieszka I,Bielsko-Biała

130 000 zł55 m² 2 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 mkw usytuowane na trzecim piętrze w niskiego bloku zlokalizowanym w Bielsku-Białej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

105 000 zł39 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku. Budynek z cegły w okolicach Centrum Bielska-Białej. Doskonała lokalizacja, bardzo dobry dojazd do centrum oraz drogi w kierunku Żywca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

105 000 zł37 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker oferuje do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 zlokalizowane na os. Kopernika w Bielsku-Białej na 1 piętrze 10 piętrowego bloku.Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Bielsko-Biała

105 000 zł35 m² 2 982,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,20m2 usytuowane na parterze niskiego bloku położonego w Bielsku-Białej na Os. Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

145 000 zł69 m² 2 095,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Pilna sprzedaż! okazja! pilna sprzedaż! okazja! Biuro best broker oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 69,30mkw usytuowane na 2 piętrze wysokiego bloku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

115 360 zł82 m² 1 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 82,40 m2 położone na III piętrze kamienicy w ścisłym centrum Bielska. Mieszkanie w stanie do remontu. Media: prąd, woda, gaz (ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

185 600 zł116 m² 1 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 116 m2 położone na II piętrze kamienicy w ścisłym centrum Bielska. Mieszkanie w stanie do remontu, dwustronne, rozkładowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku czteropiętrowym na pierwszym piętrze. Spokojna okolica, w bliskim sąsiedztwie szkoła , apteka , przychodnia , zamknięte place zabaw dla dzieci , basen kryty, sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

136 000 zł52 m² 2 627 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,77 mkw usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku położonego w Bielsku-Białej - Leszczynach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

99 000 zł44 m² 2 265,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

123 000 zł45 m² 2 751,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,7m2 usytuowane na 5 piętrze wysokiego bloku położonego w Bielsku-Białej dzielnica Wapienica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

195 000 zł73 m² 2 681,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 zlokalizowane w okolicach centrum miasta w Bielsku-Białej. Mieszkanie w czteropiętrowym, ocieplonym bloku, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

180 000 zł61 m² 2 950,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie M4 o powierzchni 61,17m2 mieszczące się na czwartym piętrze w 4-ro piętrowym bloku na Osiedlu Karpackim ,jednostka B. Bardzo dobra lokalizacja: blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

152 000 zł52 m² 2 951,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker oferuje do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51,5m2 zlokalizowane na os. Beskidzkim w Bielsku-Białej na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

173 000 zł51 m² 3 372,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29mkw usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym Os. Sarni Stok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

125 000 zł44 m² 2 840,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na os. Słonecznym położone na 6 piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie ma powierzchnie 44 mkw i składa się z 2.