dowolna

Mieszkania do remontu Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

195 000 zł72 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 2 pokojowe przestronne i dobrze nasłonecznione mieszkanie o pow. 72m2 w kamienicy w centrum miasta. Doskonała lokalizacja z uwagi na bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

95 000 zł30 m² 3 166 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała, górne Przedmieście do sprzedania kawalerka o powierzchni 30mkw usytuowana na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest słoneczne i przestronne, przeznaczone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

88 250 zł32 m² 2 749 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie kwalifikujące się do kredytu rodzina na swoim! niska cena! Mieszkanie idealne pod inwestycje! Bielsko-Biała, os. Kopernika, do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,1mkw usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

269 000 zł87 m² 3 097,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania przestronne i wygodne mieszkanie o pow. 86,85 m2 położone na 1 piętrze w 2-kondygnacyjnej kamienicy (nad mieszkaniem znajduje się jeszcze strych). Kamienica zamykana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

120 000 zł65 m² 1 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! nowa cena! Mieszkanie dwu-pokojowe o pow. 65m2 do kapitalnego remontu w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrzę odnowionej kamienicy, która w całości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

550 zł16 m² 13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wspaniała lokalizacja w niskiej cenie! Do wynajęcia nie duże mieszkanie w samym centrum Bielska. Lokal mieści się w niewielkiej kamienicy. W skład opisywanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Stojałowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

119 000 zł65 m² 1 830,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja czynsz 440zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

75 000 zł25 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super okazja! tania kawalerka do remontu! tylko 75000zł Złote Łany, 25mkw, 0p/10p. Mieszkanie słoneczne, składa się z pokoju z którego przechodzi się do widnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

129 900 zł44 m² 2 972,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,7m2. Plastikowe okna, w pokojach panele, na ścianach gładzie. Okna wychodzą na stronę wschodnią dzięki temu jest przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solna

Bielsko-Biała,śląskie

95 000 zł30 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy kawalerka z 1 pokojem z wneka i oknem balkonowym, rozklad mieszkania praktyczny, duza piwnica. Okolica cicha, spokojna, duzo zieleni, blisko do centrum handlowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

115 000 zł36 m² 3 194 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe! lokal idealnie nadający się na szkołę językową,firmę lub nieuciążliwą działalność gospodarczą! Do sprzedania mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni 36 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

145 000 zł44 m² 3 295 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe! Osiedle Wojska Polskiego! uwaga nowa cena - 145 000 zł! Bielsko-Biała, osiedle Wojska Polskiego. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 44 m2 do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolne Przedmieście

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

160 000 zł51 m² 3 137 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Bielsko-Biała. Dolne Przedmieście Nowa atrakcyjna cena! Było 180 000 zł jest 160 000 zł! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m2 w Bielsku-Białej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

150 000 zł53 m² 2 830 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa! 2830 zł za mkw! Do negocjacji! Do sprzedania proponujemy Państwu słoneczne mieszkanie znajdujące się w Bielsku-Białej na osiedlu Karpackim. Opisywana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

135 000 zł36 m² 3 724,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie M-2 na os. Sarni Stok Mieszkanie położone jest na I piętrze, budynek IV kondygnacyjny. Mieszkanie o powierzchni 36,25 m2, składa się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

115 000 zł38 m² 3 026 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie do remontu! cena do negocjacji! Złote Łany, 38mkw, M-3. Mieszkanie usytuowane na pół piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład omawianej nieruchomości wchodzą dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

115 000 zł37 m² 3 108 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na góry! Nowa cena! Bielsko-Biała, złote Łany. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37 m 2 znajdujące się na siódmym piętrze w jedenastopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

149 000 zł72 m² 2 069 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe! lokal idealnie nadający się na szkołę językową,firmę lub nieuciążliwą działalność gospodarczą! Do sprzedania mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni 72 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolne Przedmieście

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

200 000 zł92 m² 2 163 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa! Bielsko-Biała, centrum. Do sprzedanie mieszkanie o powierzchni około 93 m 2 znajdujące się na drugim piętrze w trzykondygnacyjnej kamienicy. Budynek pochodzi z lat 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

130 000 zł54 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu jest położony parkiet. Posiada duży balkon oraz piwnicę. Okna są stare drewniane. Pod blokiem jest parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

108 000 zł31 m² 3 483 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 31 m2. Mieszkanie położone na drugim pietrze w wysokim bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z wnęką, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

267 000 zł89 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże i przestronne mieszkanie w pobliżu centrum! Bielsko-Biała, leszczyny. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni około 90 m 2 znajdujące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

600 zł44 m² 13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

110 000 zł32 m² 3 363 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe W cenie kawalerki! oferta wstrzymana! Bielsko-Białą. Leszczyny. Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe do remontu bez pokoi przechodnich z bardzo dużym balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

130 000 zł44 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przejdź się po mieszkaniu - obejrzyj prezentację video~~rozkładowe 44 metrowe mieszkanie - 2 pokoje, kuchnia osobna, kwadratowy przedpokój. Balkon.~Blok jednoklatkowy na skraju osiedla.~Osiedle ulubione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orkana

Bielsko-Biała,śląskie

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2 zlokalizowane na 2 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Składa się z łazienki, kuchni, 1 pokoju. Mieszkanie wymaga remontu i umeblowania. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolne Przedmieście

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

464 000 zł145 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piekne rozkładowe mieszkanie w kamienicy z 20-lecia miedzywojennego. Mieszkanie zajmuje całe pietro. ~W całej kamiecy tylko cztery mieszkania.;~~Na podłogach parkiety i płytki.~Okna stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

265 500 zł79 m² 3 360,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! nowe budownictwo; ~~mieszkanie o powierzchni użytkowej 79m2 / znacznie większa powierzchnia podłóg/ położone na 3 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu.~~Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

115 000 zł36 m² 3 194 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na leszczynach. Bielsko-biała Nowa atrakcyjna cena! Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 36m2 w Bielsku-Białej Leszczynach. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

203 000 zł71 m² 2 859 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Bielsko-biała, os. Karpackie Nowa atrakcyjna cena Było 211000 zł jest 203000 zł Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe , o powierzchni użytkowej 71 m2 , w Bielsku-Białej na os. Karpackim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa super cena! było 160 tyś! jest 145 tyś! jeszcze lepsza cena! Bielsko-Biała, os. Złote Łany. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o pow.50m2. Znajduje się ono na spokojnym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

128 000 zł33 m² 3 840,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji ~~~rozkład pomieszczeń~~dwa pokoje ~kuchnia~łazienka~piwnica ~balkon~~powierzchnia mieszkania 33 ,33m~~mieszkanie mieści się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Złote Łany,Bielsko-Biała

95 000 zł30 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z kuchnia i meblami, do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

94 000 zł30 m² 3 133 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka osiedle wojska polskiego Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Wojska Polskiego.Mieszkanie o powierzchni 30 mkw,składające się z jednego pokoju,kuchni,łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

180 000 zł82 m² 2 195,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać zaraz koło zamku i starego rynku?~~fascynuje Cię klimat starych kamienic, murów które pamiętają odległe czasy?~atmosfera Stargo Miasta jest Ci bliska?~~mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

205 000 zł75 m² 2 739,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy w pobliżu Placu Chrobrego na drugim piętrze.~~DODATKOWE INFORMACJE: bezczynszowe, do remontu, ogrzewanie gazowe.~~KONTAKT:   ; (33).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Doliny Miętusiej

Bielsko-Biała,śląskie

155 000 zł49 m² 3 144,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49,3 mkw położone na 1 piętrze w budynku 10 piętrowym. Mieszkanie do remontu. Okno w pokoju dziennym i kuchni wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

227 000 zł61 m² 3 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękny widok na góry Z balkonu I wszystkich pokoi~~mieszkanie 4 pokojowe położone na 4 piętrze w niskim, jednoklatkowym bloku na obrzeżach osiedla Złote Łany.~~Jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

167 000 zł77 m² 2 168 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała. Górne Przedmieście. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 77 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch dużych, jasnych pokoi, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

129 000 zł36 m² 3 495 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe w cenie kawalerki Prezentowana nieruchomość znajduje się na osiedlu Złote Łany w bardzo cichej i rzadko uczęszczanej jego części. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

149 000 zł54 m² 2 759 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z balkonem usytuowane na Osiedlu Beskidzkim.Mieszkanie o powierzchni 54 mkw,składające się z trzech nieprzechodnich pokoi,kuchni,łazienki z wc oraz.