dowolna

Mieszkania do remontu Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

385 000 zł46 m² 8 279,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Bielsko-Biała, górne Przedmieście Przedstawiamy ofertę zakupu ciepłego, kompaktowego mieszkania położonego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

379 000 zł47 m² 8 046,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I przytulne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu piastowskim. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze W niskim bloku Z cegły W otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dębowa

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

235 000 zł36 m² 6 601,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 35,6 m z potencjałem w solidnej cegle | 1 piętro | Bielsko-Biała, ul. Dębowa Są mieszkania gotowe , które po 5 latach znów wymagają remontu. I są takie jak to prawdziwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłączenie W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż przestronne I klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie W centrum miasta W sąsiedztwie teatru I zamku sułkowskich. TA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

380 000 zł59 m² 6 473,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,7 m , położone na parterze wysokiego bloku w Bielsku-Białej, dzielnica Górne Przedmieście. Rozkład pomieszczeń: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bielsko-Biała

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

249 900 zł27 m² 9 255,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z widokiem na zieleń - cisza, prywatność i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

498 000 zł71 m² 7 050,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na osiedlu karpackim. Oferta jest skierowana głównie do rodzin Z dziećmi potrzebujących więcej niż dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowicza

Słoneczne,Bielsko-Biała

379 000 zł54 m² 7 057,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , położone w jednej z najbardziej wygodnych do życia części Bielsko-Biała - przy ul. Michałowicza. Lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bielsko-Biała

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

249 900 zł27 m² 9 255,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż słoneczną kawalerkę na osiedlu wojska polskiego. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze W niskim ocieplonym bloku W otoczeniu bujnej zieleni. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Karpackie,Bielsko-Biała

270 000 zł34 m² 8 047,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży 1 -pokojowe mieszkanie położone os. Karpackim w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na pią ty m piętrze wysokiego bloku o powierzchni użytkowej ok 33,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernika,Bielsko-Biała

287 000 zł36 m² 7 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, ul. Jesionowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Leszczyny,Bielsko-Biała

438 000 zł61 m² 7 203,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie z widokiem na góry | Bielsko-Biała, ul. Gałczyńskiego Jeżeli marzysz o połączeniu komfortu, funkcjonalności i niepowtarzalnych widoków - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

359 000 zł50 m² 7 164,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż oferujemy słoneczne bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze W ocieplonym bloku na osiedlu złote łany przy ulicy jutrzenki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratków

Kopernika,Bielsko-Biała

380 000 zł53 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Bielsko-Biała, ul. Bratków 3 - idealne dla rodziny Szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaruskiego

Karpackie,Bielsko-Biała

549 000 zł84 m² 6 543,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bardzo duże 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu karpackim. Lokal znajduje się na 3 piętrze przy ulicy zaruskiego I liczy aż 84m2 powierzchni. Oferta skierowana jest do ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Twórcza

Wapienica,Bielsko-Biała

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie do remontu, dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Do mieszkania przynależna piwnica 14 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

295 000 zł36 m² 8 149,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na leszczynach. Nieruchomość zlokalizowana jest na najbardziej pożądanym 1 piętrze W niskim wyremontowanym bloku. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

350 000 zł53 m² 6 581,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle grunwaldzkie spokojna lokalizacja blisko centrum Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,18 m2, położone na drugim piętrze w niskim bloku. Funkcja: przedpokój, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

310 000 zł38 m² 8 115,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Czysta inwestycja w przyszłość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,20 m położone na 9 piętrze w budynku 10-piętrowym przy ul. Czystej 5 w Bielsku-Białej. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Karpackie,Bielsko-Biała

549 000 zł84 m² 6 543,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

299 000 zł76 m² 3 934,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76 m , położone przy ul. Skargi 1 w Bielsku-Białej, usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

997 000 zł341 m² 2 919,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z lokalem usługowym na sprzedaż w Bielsku-Białej! Nieruchomość o łącznej powierzchni 341,46 m 2 zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

378 000 zł45 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Armii Wojska Polskiego w Bielsku-Białej idealna propozycja zarówno pod inwestycję, jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

263 000 zł38 m² 6 990,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

- - - rezerwacja - - - - - - rezerwacja - - - - - - rezerwacja - - - os. Słoneczne - niski blok, super cena! oferta na wyłączność - dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matusiaka

Karpackie,Bielsko-Biała

255 000 zł33 m² 7 729,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na osiedlu Karpackim, ul. Klemensa Matusiaka. Doskonała lokalizacja pod względem dostępności do wszelkich punktów usługowych, handlowych ipt. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

349 000 zł38 m² 9 136,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt telefoniczny - sms-y mogą nie dochodzić. Twoje mieszkanie w samym sercu Bielska-Białej idealne do własnej aranżacji! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Lipnik,Bielsko-Biała

390 000 zł53 m² 7 294 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej, śródmieście Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53,47 m zlokalizowane w samym sercu Bielska-Białej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

329 000 zł44 m² 7 490,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, położone na kameralnym, spokojnym osiedlu, w miejscu, które łączy ciszę z bardzo dobrą dostępnością do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. PCK

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie blisko centrum, ale w spokojnej dzielnicy, wszystkie okna od podwórza gdzie znajduje się obszerny zielony teren, cisza, spokój, blisko stacja pkp i przystanek autobusowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

498 000 zł71 m² 7 050,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karpackie,Bielsko-Biała

530 000 zł60 m² 8 799,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Tatry os. Karpackie, bielsko-Biała Lokalizacja: os. Karpackie, bielsko-Biała Powierzchnia: (dopisz dokładną m , jeśli znasz) Piętro: 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

369 000 zł52 m² 7 129,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro ajon Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Bielsku -białej na osiedlu Złote Łany przy ulicy Podgórze. Powierzchnia mieszkania to 51,76 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartaków

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

279 000 zł34 m² 8 291,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,65 m , doskonale zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

329 900 zł44 m² 7 566,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| mieszkanie z pięknym widokiem na góry Złote Łany, ul. Jutrzenki 3 Na sprzedaż oferujemy przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,60 m , położone na 7. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

425 000 zł72 m² 5 902,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Aleje sułkowskiego Przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 4,32 m2. Mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczowska

Beskidzkie,Bielsko-Biała

363 000 zł46 m² 7 978,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,5 m2 z balkonem, usytuowanego na 1 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

399 999 zł50 m² 7 968,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie W niskim bloku os. Mieszka I Cena: 399 999 zł Powierzchnia: 52,20 M2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/2 blisko centrum Świetna lokalizacja - boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

270 000 zł38 m² 7 177,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

OS. Słoneczne - niski blok, super cena! oferta na wyłączność - dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone na os. Słonecznym w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

osiedle Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania ustawne, 3 -pokojowe mieszkanie na ul.Spółdzielców 39, zlokalizowane na 8 piętrze wieżowca. Mieszkanie z dużym balkonem i cudownym widokami na góry. Powierzchnia: 58.