dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Bielsko-Biała

380 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

380 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

799 000 zł70,27 m² 11 370,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie jak dom - prywatny ogródek 174 m , dwa miejsca postojowe, bielsko-Biała - Wapienica Jeśli szukasz mieszkania, które daje przestrzeń, prywatność i realny komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł70 m² 9 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 70 m2, dwustronne, z klimatyzacją i dwoma balkonami Słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń - przestrzeń dla rodziny, która lubi mieć miasto w zasięgu, a nie pod.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł37,30 m² 7 077,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Parter z potencjałem | 37,3 m | ul. Skośna | Os. Słoneczne Mieszkanie o powierzchni 37,3 m (zgodnie z księgą wieczystą), położone na parterze w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł65 m² 11 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m (plus 8 m piwnicy), zlokalizowane na wysokim parterze w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Bielska-Białej. Kluczowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament dwupoziomowy

Bielsko-Biała,śląskie

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowy 3-pokojowy, dwupoziomowy apartament na zamkniętym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim - ostatnim piętrze o powierzchni użytkowej ok 73,08.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,10 m² 7 787,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,1 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, na osiedlu Kopernika w jego zielonej, spokojnej części. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

585 000 zł48,83 m² 11 980,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Już teraz! wykończone pod klucz! Najlepsza lokalizacja pod każdym względem Bystra Park tylko 5 kilometrów od Szczyrku i zaledwie kilka minut od centrum Bielska Białej. Niezależnie czy szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 40m2, 2-pokojowe z balkonem, położone przy ul. Browarnej. Lokal jest i wyposażony i gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealna propozycja dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł43,70 m² 8 123,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie na os. Beskidzkim - 4. piętro Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Beskidzkim. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Słoneczne M4 z widokiem na Beskidy ul. Grottgera, centrum Bielska-Białej Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem serce Bielska-Białej z kojącą panoramą gór? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł53,70 m² 9 776,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 53.70 m , po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na 6. piętrze przy ul. Siemiradzkiego 28 w zadbanym budynku z dwiema windami.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,22 m² 9 877,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Przytulna kawalerka z dużym balkonem | Bielsko-Biała | Os. Wojska Polskiego Bielsko-Biała, ul. Czwartaków Cena: 259 000 zł Powierzchnia: 26,22 m + piwnica 2,03 m 4 piętro / 4 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje,oferta tylko w naszym biurze! Mieszkanie po generalnym remoncie. Umeblowane 37m2 , ul.Bliska 33, mieszkanie umeblowane w sprzęt agd- RTV - pralka,lodówka, zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,90 m² 6 856,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim - lokalizacja 3xtak! Mieszkanie o powierzchni 50,09 m znajduje się na I piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny. Wolne od 1 czerwca. DO wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o pow. ok. 33 mkw położone na ostatnim piętrze wysokiego bloku w centrum osiedla Złote Łany. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 47 m | balkon | 1 piętro | nowe budownictwo | Złote Łany Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47m , położone na 1 piętrze w nowym budownictwie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w urokliwej okolicy Bielska-Białej. To przestronne, czteropokojowe mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł52,73 m² 8 135,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż os. Langiewicza, bielsko-Biała 52,73 m Bez prowizji dla kupującego Po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania Możliwość wydzielenia 3 pokoju 4 piętro z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł61,37 m² 7 168 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała! Osiedle Grunwaldzkie - 439.900,00 zł Stan do remontu. Do sprzedania mieszkanie na Os. Grunwaldzkim o powierzchni 61,37m2 składające się z dwóch słonecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 130 zł48,15 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Emilii Park to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, powstająca w samym centrum Bielska-Białej. Projekt obejmuje dwa nowoczesne budynki z podziemnym garażem, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 265 zł41,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 120 zł41,44 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 650 zł50,75 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 030 zł44,86 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 290 zł38,10 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł31,70 m² 53,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, os słoneczne! 1700 zł - piękna kawalerka P O remoncie Do wynajmu mieszkanie - kawalerka o powierzchni 31,7 m 2 usytuowana na 5-piętrze w 10- piętrowym bloku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bielsko-biała, złote łany! ul. Lenartowicza - 410.000,00 ZŁ! 2 - POKOJOWE MIESZKANIE - 50m2 w niskim BLOKU! Do sprzedania 2-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni ok 50 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 879 zł62,21 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 932 zł36,29 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Złota

Bielsko-Biała,śląskie

749 000 zł78,67 m² 9 520,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zlokalizowane jest na terenie inwestycji Błatnia Residence w Jaworzu ok 8 km do centrum Bielska w spokojnej malowniczej okolicy w oddaleniu od zgiełku miasta, a dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,70 m² 8 878,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wśród zieleni | os. Mieszka I | bielsko-biała Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,7 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 3-piętrowego bloku na osiedlu Mieszka I w.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł49,80 m² 32,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta W widokowej lokalizacji! - 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią dostępne od zaraz! korzystne usytuowanie - Z widokiem na góry od strony salonu! internet światłowodowy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bielsko-biała ul.STARZYŃSKIEGO 25 OFERTA TYLKO W NASZM BIURZE! PILNA SPRZEDAŻ! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,07 m² 5 949,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1780

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w jednej z bielskich kamienic! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 67,07 m 2 oraz powierzchni użytkowej 55 m 2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36,40 m² 7 390,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o bardzo korzystnym układzie oraz ekspozycji, w pobliżu lotniska! świetny dojaz do centrum I dostęp do rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej - Os. Kopernika doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agata kubik Agent prowadzący   Mieszkanie na wynajem Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 54 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Żywieckiej 54.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30,50 m² 72,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament O korzystnej ekspozycji południowo-zachodniej - Z widokiem na góry! - bardzo niskie koszty utrzymania - pompa ciepła! - dla pierwszego najemcy, z indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł79,18 m² 10 735,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zamkowej 8 w Bielsku-Białej. Nieruchomość znajduje się w budynku z 1897 roku, który przeszedł kompleksową.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł110,67 m² 7 906,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem | Straconka | 110,67 m Zamieszkaj komfortowo, bez kompromisów w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bielska-Białej. Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58,70 m² 6 473,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania mieszkanie własnościowe M-4 o powierzchni 58,7 m2 do odświeżenia. Mieszkanie położone na wysokim parterze. Okna wychodzą na pd-wsch. 3 pokoje nieprzechodnie, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników, bez czynszu do spółdzielni, bez opłat do wspólnoty. Komfortowe mieszkanie dla jednej lub dwóch osób, dwupokojowe z aneksem kuchennym i oddzielną łazienką w bardzo.