dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Bielsko-Biała

380 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

380 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

538 242 zł49,38 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 49,38 m , położony na poziomie +1 w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł71 m² 7 845,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Okazyjna ofeta sprzedaży mieszkania W ścisłym centrum. Szukaj w ofercie filmu z nieruchomości na youtube. Prosimy O kontakt telefoniczny, smsy moga nie dochodzić Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 395 zł46,55 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w klimatycznym miejscu w Wapienicy. Apartamenty zlokalizowane w pobliżu lasu oraz płynącej nieopodal rzeki to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł80,70 m² 8 649,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji wyjątkowe mieszkanie W sercu bielska-białej Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie w zabytkowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

390 000 zł107 m² 3 644,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Agata kubik Agent prowadzący   Bezczynszowe mieszkanie z garażem i ogródkiem wyjątkowa willa z 1900r. Bielsko-Biała, ul. Juliusza Słowackiego 67 Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł58,99 m² 32,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na góry - dla rodziny lub pary. Zachęcam Państwa do wynajęcia 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,99 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy na sprzedaż bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu kopernika. Nieruchomość zlokalizowana jest na najbardziej poszukiwanym 1 piętrze W niskim ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 400 zł47,45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,45 m , położone na 2 piętrze kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla pary, singla lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł39,75 m² 8 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w kamienicy na Górnym Przedmieściu w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 39,75 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł33,83 m² 8 838,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Piotr olma Agent prowadzący   Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej zlokalizowane na ulicy Szkolnej 14a, w sercu województwa Śląskiego. To wyjątkowa okazja na rynku wtórnym!.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,99 m² 11 849,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Przestrzeń Z potencjałem - do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,99 m , położone na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Kustronia

Bielsko-Biała,śląskie

526 000 zł45,31 m² 11 608,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko w Best Nest Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,31 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kustronia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 472 zł41,34 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Trzy Lipki - widok na góry, świetna lokalizacja! uwaga! Bez pcc + możliwość pokrycia kosztów notarialnych! Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł118 m² 5 923,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Bielsko-biała apartament W kamienicy posiadam klucze zapraszam na prezentację. Na sprzedaż komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe w zadbanej kamienicy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 480 zł48,04 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń, zieleń i komfort życia u podnóża Szyndzielni. To mieszkanie łączy funkcjonalny układ z prywatnym ogrodem, dając poczucie swobody, którego często brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 160 zł41,18 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,18 m , położone na 2 piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Bielsku-Białej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, przestronny apartament Z przepięknym widokiem! Do wynajęcia komfortowy apartament położony w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Zlokalizowany został na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super cena - tylko teraz Mieszkanie bezczynszowe pow. ok. 40m 2 przeznaczone dla 1 lub 2 dorosłych osób pracujących opis: do wynajęcia lokal mieszkalny o pow. ok. 40m 2 położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 522 zł35,40 m² 11 370,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w centrum Bielska-Białej idealne do życia lub inwestycji bez podatku pcc I prowizji dla biura! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które zapewni wygodę na co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 040 zł49,42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przemyślana przestrzeń, która daje więcej możliwości, niż wskazuje metraż. Idealne mieszkanie dla pary, młodej rodziny lub jako bezpieczna inwestycja w zielonej części Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,23 m² 8 633,57 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Tylko do połowy maja! Nowa cena, niższa aż o 10 tys. zł! Szukasz miejsca, gdzie komfort nowoczesnego mieszkania łączy się z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

398 831 zł36,59 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,59 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie i maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. To idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Kamienica,Bielsko-Biała

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament w kameralnym osiedlu pod Szyndzielnią w promocyjnej cenie do końca marca! Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Bielsko-Biała,śląskie

710 000 zł60,62 m² 11 712,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Mieszkanie z ogródkiem 150 m | centrum Bielska-Białej | cisza i komfort Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,62 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł63,35 m² 13 354,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja dla najbardziej wymagających! - cygański las - niezwykle widokowy apartament 4-pokojowy Z tarasem O pow. ok 11 m2! opis: super ustawny apartament 4-pokojowy o pow. 63,25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

594 090 zł42 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie to idealne połączenie funkcjonalnych 2 pokoi i dodatkowej przestrzeni, która realnie podnosi komfort życia. Na 42 m zyskujesz wygodne wnętrze oraz taras 9,18 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51,78 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy wygodny układ, świetną lokalizację i możliwość urządzenia przestrzeni po swojemu? Ta oferta przy ul. Braci Gierymskich w Bielsku-Białej to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł98 m² 6 112,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Bielsko-biała okolice parku. TA oferta tylko W naszym biurze. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 98 m , zlokalizowane na 1-piętrze klimatycznej, czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

607 640 zł55,24 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta - komfortowy apartament Z ogródkiem! oferta dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania komfortowy apartament położony w Bielsku-Białej - Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43,73 m² 7 752,12 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stwórz swoje wymarzone mieszkanie w centrum Bielska-Białej! Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia wyjątkowego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 277 698 zł117,22 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pakiet dwóch niezależnych mieszkań (46a i 46b), położonych na 6. piętrze w nowoczesnej, kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Oferta idealna dla inwestora poszukującego dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

776 457 zł64,17 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper rozpoczął wykończenie mieszkania. Lokal będzie dostępny w standardzie pod klucz , dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez dodatkowych prac i kosztów. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 840 zł63,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,32 m , zlokalizowane na parterze kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł70 m² 8 357 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie 70 m dla rodziny Bielsko-Biała, ul. Roztoki. Prezentujemy do sprzedaży komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,70 m, zlokalizowane na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

530 000 zł63,70 m² 8 320,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Nowa cena! gotowe do zamieszkania, garaż, altana, klimatyzacja! 15 minut do centrum Bielska- jaworze: mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania o powierzchni użytkowej 57,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł57,34 m² 87,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Apartament 57,34 m + ogródek | 2 miejsca W garażu | premium design | top lokalizacja Prezentuję wyjątkowy apartament o powierzchni 57,34 m z tarasem, położony w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

646 000 zł96 m² 6 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko U nas! mieszkanie O pow. 96m2 W jednej Z kamienic przy ulicy piastowskiej. Centrum miasta na wyciągnięcie ręki! opis: mieszkanie 3 pokojowe położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 000 zł54,25 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,25 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,35 m² 11 906,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

oraz podatku pcc. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m z prywatnym ogródkiem ok. 15 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Grażyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 814 zł52,46 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025