dowolna

Mieszkania Bielsko-Biała Osiedle Leszczyny

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

1 200 zł40 m² 30,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1- pokojowe mieszkanie na wynajem W nowo wyremontowanej kamienicy! Mieszkanie na wynajem o powierzchni 39,63m 2 usytuowane na 1piętrze w 2piętrowej kamienicy z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

1 490 zł48 m² 31,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem W nowo wyremontowanej kamienicy! Mieszkanie na wynajem o powierzchni 47,53m 2 usytuowane na 2piętrze w 2piętrowej kamienicy z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

1 600 zł66 m² 24,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem W nowo wyremontowanej kamienicy! Mieszkanie na wynajem o powierzchni 66,06m 2 usytuowane na 2piętrze w 2piętrowej kamienicy z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

192 500 zł64 m² 3 007,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie na piątym piętrze w bloku na Leszczynach o powierzchni 64mkw. Jest to trzypokojowy, przestronny lokal ze wspaniałym widokiem na Bielsko i góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

195 000 zł67 m² 2 910,45 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4. pokojowe mieszkanie w bloku na szóstym piętrze. Składa się z czterech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju, balkonu i piwnicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ok. 50 m2 blisko centrum handlowego Gemini. Dwa oddzielne pokoje po ok. 10 m2, salon połączony z aneksem kuchennym ok. 25 m2, łazienka z ubikacją (kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

komfortowa kawalerka - ok. C.H. Gemini Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,00 m2, znajdujące się na wygodnym parterze 4 piętrowego bloku w Bielsku-Białej na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

169 900 zł50 m² 3 398 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe M3! Przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,5 m2 po kapitalnym remoncie blisko centrum, w kamienicy na parterze, z własnym ogródkiem, pokoje nieprzechodnie, widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

116 000 zł32 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M2 o powierzchni 32,67 m2 na II piętrze z balkonem, w niskim, ocieplonym budynku z cegły, z domofonem w dzielnicy Leszczyny. Kawalerka jasna i słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

106 000 zł38 m² 2 822,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły, na 4 piętrze. Mieszkanie jest rozkładowe z przedpokoju wchodzi się do pokoi i łazienki. Pokoje są wytapetowane a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

880 zł30 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników, bez czynszu do spółdzielni, bez opłat do wspólnoty. Komfortowa ,nowa kawalerka ( z aneksem sypialnianym) dla singla lub pary, z aneksem kuchennym i oddzielna łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

240 000 zł105 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego bloku. Jest to nowoczesna zabudowa z 1996 roku, ogrodzona, monitorowana z własnym parkingiem oraz możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

105 000 zł33 m² 3 172,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam! M3 na leszczynach! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,10 m2 usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku na Leszczynach. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

108 000 zł38 m² 2 875,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły, na 4 piętrze. MIeszkanie jest rozkładowe z przedpokoju wchodzi się do pokoi i łazienki. Pokoje są wytapetowane a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

154 000 zł53 m² 2 905,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na pierwszym piętrze w zacisznym miejscu na Leszczynach. Jest to trzypokojowy lokal z widokiem na tereny zielone i jednorodzinną zabudowę. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy okazję zaprezentować Państwu nowoczesne i wykończone na wysoki standard mieszkanie. Znajduje się ono w 6-cio piętrowym bloku na piątym piętrze. Na klatce schodowej znajduje się winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

150 000 zł67 m² 2 238,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem na parterze domu. Oferujemy Państwu parter domu 67,67m2.Powierzchnia mieszkania ok.50m2,powierzchnia suteryny ok.20 m2.Do mieszkania należy wydzielony,zagospodarowany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

129 000 zł48 m² 2 715,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! M3 Niski blok, niska cena! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,5 m2 usytuowana na 3 piętrze w niskim bloku. Składa się z 2 pokoi( 1 przechodni), przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

105 000 zł33 m² 3 172,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! M-3 Leszczyny! Do sprzedania dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 33mkw usytuowane na 3 piętrze 6piętrowego bloku z windą. Mieszanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

700 zł46 m² 15,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane I W pełni wyposażone mieszkanie Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 46m2, usytuowane w niskim bloku w okolicach elektrociepłowni. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

169 000 zł52 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni ok. 52m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, dużego przedpokoju i łazienki. Stan techniczny: mieszkanie jest po generalnym remoncie - malowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

600 zł55 m² 10,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia tanie M4 na Leszczynach! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

210 000 zł117 m² 1 794,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży jednopoziomowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 117m2 zlokalizowanej Bielsku-Białej w dzielnicy Leszczyny. Rozkład pomieszczeń : kuchnia za spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

210 000 zł117 m² 1 792,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Nowa niższa cena! 3-pokojowe mieszkanie położone w Kamienicy w okolicach Centrum miasta z pięknym widokiem na góry. Mieszkanie rozkładowe, funkcjonalne o dużych pokojach. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

119 000 zł33 m² 3 606,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna, zadbana okolica-blok 2 piętrowy! Na sprzedaż mieszkanie o pow.32,67m2, znajdujące się na 2 piętrze, niskiego 2 piętrowego budynku z cegły. Mieszkanie do wprowadzenia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

229 000 zł117 m² 1 957,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wczasowa

Leszczyny,Bielsko-Biała

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników, bez czynszu do spółdzielni, bez opłat do wspólnoty. Komfortowe mieszkanie dla jednej lub dwóch osób, dwupokojowe z aneksem kuchennym i oddzielna łazienką w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

260 000 zł117 m² 2 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 117 mkw Do zaoferowania Państwu mamy mieszkanie zlokalizowane na 4 pietrze kamienicy w cichej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

115 000 zł60 m² 1 900,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta (dzielnica Leszczyny)przy jednej z głównych ulic, wejście od ulicy, parter, obok duży parking, możliwość przeznaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

179 000 zł117 m² 1 529,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1930

Proponujemy Państwu dwa mieszkania w Bielsku-Białej w dzielnicy Leszczyny o powierzchni 78 mkw mieszczące się na pierwszym i drugim piętrze w kamienicy dwu-piętrowej za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

245 000 zł69 m² 3 558,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo Dobra Cena! Bez Prowizji! Proponujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy o powierzchni 68,84

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

327 000 zł65 m² 5 048,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament atrakcyjna cena Proponujemy Państwu trzypokojowy komfortowy apartament o powierzchni 64,77 mkw nieopodal "Gemini" zaprojektowany przez architekta wnętrz według ustaleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

169 000 zł58 m² 2 893,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie - leszczyny - - Proponujemy Państwu w swojej ofercie mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58, 40 mkw na 1 piętrze dwupiętrowego budynku znajdujące się w Bielsku-Białej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

220 000 zł66 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937