dowolna

Luksusowe mieszkania Bielsko-Biała - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

1 090 000 zł71,67 m² 15 208,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż elegancki, wygodny i przestronny apartament 3-pokojowy z dużym balkonem i garderobą. Apartament na 71,67 m2 i znajduje się na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 999 zł26,21 m² 11 636,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Kawalerka w ścisłym centrum Bielska-Białej | 0% prowizji i 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,21 m , zlokalizowana na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w dgr Nieruchomości! Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji. Ul. 11 Listopada zaraz przy placu Wojska Polskiego. Czy może być lepsze miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52 m² 9 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym o powierzchni użytkowej 52 m2 składa się z: salonu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 000 000 zł84 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 84 m , położony w samym centrum Bielska-Białej, w prestiżowej inwestycji Apartamenty sfera. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł65,32 m² 9 721,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,32 m w bloku z niesamowitym widokiem - Bielsko-Biała, biała Krakowska. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

791 900 zł88 m² 8 998,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja I okolica Nieruchomość położona na granicy Bielsko-Biała oraz Jaworze, u podnóża gór, w cichej i spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Blisko szlaki turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł70,10 m² 11 269,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ul. Bystrzańskiej 15c. Jest to prestiżowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł35 m² 14 285,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży dwa pokoje w nowym budownictwie, przynależny ogródek ok. 40 m2 oraz dwa miejsca postojowe naziemne. Idealne pod wynajem, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63,71 m² 11 536,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie wybudowane w roku 2018 przez renomowanego dewelopera inbud w ramach inwestycji osiedle Siewna, położone na ostatniej kondygnacji w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41 m² 16 317,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament 41 m u podnóża Szyndzielni Gotowiec Inwestycyjny Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych i rekreacyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł45 m² 10 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

* na sprzedaż 3 pokojowy Apartament * Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 45 m2. Zlokalizowane na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku na os. Spółdzielców w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł44,38 m² 38,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, urokliwa garsoniera o pow. 44.38 m2 oraz dużym, zacisznym tarasem od strony ogrodu. Mieszkanie składa się z: >kuchni - ok 16 m2 >łazienki - ok 3,38 m2 >samodzielnego pokoju - ok 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł100,94 m² 12 878,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 100,94 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł87,50 m² 10 228,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Domowo Invest prezentuje: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 87,5 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł70,60 m² 9 475,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Agent prowadzący:jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70,6 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe po kapitalnym remoncie Złote Łany, bielsko-Biała Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na popularnym osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

880 000 zł84,05 m² 10 469,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz balansu między miejską wygodą a bliskością natury? Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 80 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

!wiosenna promocja! Twoje wymarzone mieszkanie w atrakcyjnej cennie 525 000 tylko do końca maja. Oferuję trzypokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 55 m , gotowe do wprowadzenia bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł36 m² 11 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe, 2 pokojowe apartamenty w kamienicy z o powierzchni użytkowej 36m2; zlokalizowane w ścisłym Centrum B-B. Apartamenty sprzedawane są w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł24,56 m² 15 472,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Kup apartament z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł97 m² 36,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja W centrum miasta - ul. Bohaterów Warszawy! Trzypokojowy apartament o powierzchni około 97 m2, położony na trzecim piętrze czteropiętrowej, stylowej kamienicy z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty dwupokojowego mieszkania na os. Grunwaldzkim przy ul. Pck, w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70,35 m² 10 660,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja I okolica: rejon ulicy Wita Stwosza to cicha i spokojna okolica z szybkim dostępem do centrum miasta. W najbliższym otoczeniu znajdziesz wszystko, co potrzebne na co dzień:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wiosenna promocja cenowa, teraz odstępne to 2100 zł / miesiąc Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start! Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! Na wynajem wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt przedstawić Państwu na wynajem 2 pokojowy apartament w Kamienicy zlokalizowany w ścisłym Centrum Miasta Bielska-Białej. Apartament znajduje się na 1 piętrze, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47,40 m² 8 628,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z bezproblemowym parkingiem i świetnym dostępem do miejskiej infrastruktury. Lokalizacja Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł80,70 m² 8 649,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji wyjątkowe mieszkanie W sercu bielska-białej Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie w zabytkowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

470 000 zł50,47 m² 9 312,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1825

Idealne do zamieszkania od zaraz, bądź jako zakup inwestycyjny! Najem okazjonalny lub na weekendy czy święta w Bielsku-Białej, cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem, zwłaszcza mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Nowoczesna kawalerka na zamkniętym osiedlu gotowa do zamieszkania Bielsko-Biała Jana Kochanowskiego oferta Z wyłącznością biura-nie szukaj dalej przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł24 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zwierzyniecka

Wapienica,Bielsko-Biała

439 000 zł32 m² 13 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Sprzedaję mieszkanie na parterze w apartamentowcu z 2016 roku. Powierzchnia wynosi 32 m . Oferuje pełne wyposażenie, w tym zmywarkę, lodówkę i pralkę. Do dyspozycji masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Urodzajna

Bielsko-Biała,śląskie

610 000 zł54 m² 11 355,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Urodzajnej w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni 53,72 m znajduje się na parterze i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, jasne mieszkanie 43 m w konfiguracji: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon. Świetna lokalizacja na mapie miasta. Mieszkanie na 4 piętrze, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

3 300 zł73 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71 m2, z dużym balkonem, umeblowane, do zamieszkania. Opis mieszkania: - pokój 1 (sypialnia), pokój 2, salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olszówka - cygański las Apartament o powierzchni około 51 m2, położony na pierwszym piętrze w nowym budynku wielorodzinnym w Cygańskim Lesie. Funkcja : przestronny hall z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

356 548 zł35 m² 10 146,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji dla biura! Prezentujemy nowoczesne mieszkania o zróżnicowanych metrażach od kameralnych kawalerek po przestronne, rodzinne apartamenty 5-pokojowe. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

851 640 zł83 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

343 744 zł28 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

478 795 zł52 m² 9 259,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024