dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Bielsko-Biała - Sprzedaż i wynajem

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

350 000 zł47,61 m² 7 351,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Stwórz tu swoje wnętrze / Jasne mieszkanie / Złote Łany Są mieszkania, które kupuje się za gotowy standard. I są takie, które wybiera się za światło, układ, lokalizację i możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60,25 m² 7 120,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60,25 mkw., położone na 3 piętrze w 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w dzielnicy miasta Bielska-Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł37,30 m² 7 077,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Parter z potencjałem | 37,3 m | ul. Skośna | Os. Słoneczne Mieszkanie o powierzchni 37,3 m (zgodnie z księgą wieczystą), położone na parterze w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 600 zł28 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Nowa cena! budynek Niski, czteropiętrowy blok wybudowany w połowie lat 60-tych. Budynek został wykonany z cegły, a nie prefabrykatów ( wielka płyta ) dlatego charakteryzuje się grubymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

358 000 zł50,30 m² 7 117,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej ul. Michałowicza 5a, woj. śląskie Mieszkanie o powierzchni 50.3 m2, usytuowane na 4 piętrze, ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielsko-Biała M-4 Złote Łany. Cena 419.000 zł - do negocjacji. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na trzecim piętrze w 10-cio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł43,30 m² 10 277,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starobielskiej w Bielsku Białej o powierzchni 43,30 m w dzielnicy Dolne Przedmieście w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie z potencjałem | 50 m | balkon | cegła | 1. piętro Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł43 m² 10 697,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu czujesz tu będzie dobrze ta oferta jest dla Ciebie. Jasne, świeżo wykończone wnętrza, spójny styl (biel, drewno.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł53,80 m² 8 921,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas w biurze! Metraż i układ Przestronne, 54 m - mieszkanie z trzema pokojami, usytuowane na 7. piętrze w dobrze utrzymanym bloku z windą. Dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł43,70 m² 8 581,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. Sms-y mogą nie dochodzić Na sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.Michałowicza Cena 375.000,-.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł44 m² 8 636,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie w dobrej cenie informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: dobry. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wiosenna promocja cenowa, teraz odstępne to 2100 zł / miesiąc Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start! Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! Na wynajem wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego, zadbanego budynku po termomodernizacji. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł43 m² 9 767,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania, do którego wprowadzasz się od razu - bez remontów i bez niespodzianek? To 3-pokojowe mieszkanie 43 m po odświeżeniu to bezpieczny wybór: nowe podłogi, świeżo odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47,40 m² 8 628,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z bezproblemowym parkingiem i świetnym dostępem do miejskiej infrastruktury. Lokalizacja Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecamy ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m2. Plan mieszkania w galerii zdjęciowej. W tej chwili mieszkanie jest w trakcie sprzątania. Znajduje się ono na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł44 m² 10 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje po generalnym remoncie | Widok na góry | Klimatyzacja | Bielsko-Biała Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4 piętrze z pięknym widokiem na góry ,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy na sprzedaż bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu kopernika. Nieruchomość zlokalizowana jest na najbardziej poszukiwanym 1 piętrze W niskim ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,99 m² 11 849,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Przestrzeń Z potencjałem - do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,99 m , położone na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,10 m² 9 201,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w Arka Nieruchomości bielsko-biała ul. Czecha, os. Piastowskie Do sprzedania przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow.45,10 m2 stanowiące spółdzielcze własnościowe prawo do Lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,23 m² 8 633,57 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Tylko do połowy maja! Nowa cena, niższa aż o 10 tys. zł! Szukasz miejsca, gdzie komfort nowoczesnego mieszkania łączy się z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł50,27 m² 8 653,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa | 3 pokoje | 50,27 m | Złote Łany | Widok na góry | Balkon + 10 m piwnica Cena: 435 000 zł Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43,73 m² 7 752,12 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stwórz swoje wymarzone mieszkanie w centrum Bielska-Białej! Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia wyjątkowego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł52 m² 9 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała, górne przedmieście 3 pokoje, wysoki parter spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Oferuję przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

348 500 zł49,80 m² 6 997,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Oferujemy funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 48 m . Lokal zlokalizowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,29 m² 7 929,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku Przytulne o pow. 47,29 m2 + piwnica do wyłącznego użytku! przyjazna I bardzo dobrze rozwinięta okolica - komorowice krakowskie opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Doliny Miętusiej

Bielsko-Biała,śląskie

559 000 zł70,70 m² 7 906,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, jasne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Doliny Miętusiej, bielsko-Biała Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,70 m , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł110,60 m² 6 952,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, które po prostu się ogląda. i są takie, w których od razu widzisz potencjał. Właśnie takie mieszkanie trafiło do naszej oferty. Przestronne, na pierwszym piętrze i z.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł43,70 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja I okolica Mieszkanie położone jest przy ul. Broniewskiego w Bielsku-Białej, w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja zapewnia wygodę codziennego życia oraz szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60,10 m² 8 153,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bielsko-Biała, ul. Matusiaka 9 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m z wygodnym układem pomieszczeń: przedpokój, trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł59,10 m² 8 544,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie! Z przyjemnym widokiem na tereny zielone! 3-pokojowe o pow. 59,10m2 jeśli szukasz doskonałej lokalizacji, mieszkania o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52 m² 9 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym o powierzchni użytkowej 52 m2 składa się z: salonu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedaż mieszkania: 3 pokoje, piastów śląskich - duży potencjał aranżacyjny! Lokalizacja: osiedle przy ul. Piastów Śląskich Typ budynku: niski blok po termomodernizacji Piętro: 3/4 Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe po kapitalnym remoncie Złote Łany, bielsko-Biała Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na popularnym osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44 m - centrum miasta, ul. Dmowskiego Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Leszczyny,Bielsko-Biała

439 000 zł55 m² 7 932,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2. Nieruchomość położona jest na IV piętrze w niskim bloku, po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

519 000 zł57 m² 9 057,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Marzysz o mieszkaniu w komfortowych warunkach w centrum miasta? Chcesz mieć punkty użyteczności publicznej w zasięgu spaceru bez konieczności używania samochodu? Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczyny,Bielsko-Biała

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji Bielska-Białej - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Złote Łany,Bielsko-Biała

720 000 zł72 m² 9 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72.5 m. Usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Tuwima w Bielsku-Białej. Lokal składa się z:.