dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Bielsko-Biała - Sprzedaż i wynajem

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

325 000 zł43 m² 7 570,46 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą) o powierzchni 42,93m z balkonem, położone w dogodnej lokalizacji, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karpackie,Bielsko-Biała

329 000 zł34 m² 9 806,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż w Bielsku-Białej na Osiedlu Karpackim! Nieruchomość o powierzchni 33,55 m 2 mieści się na parterze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Beskidzkie,Bielsko-Biała

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania położonego na 3-cim piętrze bloku na osiedlu Beskidzkim w Bielsku-Białej. Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

399 000 zł52 m² 7 747,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej na ul. Wadowickiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 51,5 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Kopernika,Bielsko-Biała

239 000 zł27 m² 8 819,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka na osiedlu kopernika Oferta dostępna tylko w naszym biurze zgrabna kawalerka Z balkonem Na sprzedaż jasna, ustawna i bardzo funkcjonalna kawalerka w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! W centrum Bielska-Białej. Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Bielska-Białej! Zamieszkaj komfortowo w jasnym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czysta

Bielsko-Biała,śląskie

299 900 zł38 m² 7 892,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 38 m . Idealnie położone w centrum miasta, 5 minut na nogach do starego rynku i zamku, 15 minut do Sfery i centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

329 000 zł44 m² 7 529 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ulicy Goleszowskiej doskonałe pod inwestycje. Lokalizacja jest jednym z jego atutów. Położenie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Beskidzkie,Bielsko-Biała

543 000 zł58 m² 9 362,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone na os.Beskidzkim w Bielska-Białej. Mieszkanie położone na trzeci m piętrze niskiego bloku o powierzchni użytkowej ok 58 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morskie Oko

Karpackie,Bielsko-Biała

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe na os. Karpackim! Szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matusiaka

Karpackie,Bielsko-Biała

429 000 zł60 m² 7 132,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bielsko-Biała, ul. Klemensa Matusiaka 11 Trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie w atrakcyjnej lokalizacji! Oferuję Państwu trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

367 950 zł46 m² 7 998,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Tylko w Best Nest! Na sprzedaż mieszkanie w niskim bloku z balkonem na wysokim parterze. Blisko komunikacja miejska, ul. Piastowska, szybki dojazd do Centrum. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wadowicka

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

410 000 zł52 m² 7 961,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wadowicka

Beskidzkie,Bielsko-Biała

325 000 zł44 m² 7 437,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na osiedlu Beskidzkim, przy ulicy Wadowickiej. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

306 000 zł29 m² 10 443,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż na Leszczynach w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 29 ,30 m zlokalizowana jest na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bielsko-Biała

Kopernika,Bielsko-Biała

309 000 zł27 m² 11 360,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż ciepłą I funkcjonalną kawalerkę Z balkonem na osiedlu kopernika. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

365 000 zł54 m² 6 797,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Częściowo umeblowane mieszkanie do odświeżenia - powierzchnia 53,7 m2 + balkon. W najbliższym otoczeniu bloku znajdują się sklepy, przystanki autobusowe, ze świetnym połączeniem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Słoneczne,Bielsko-Biała

289 000 zł38 m² 7 637,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bielsko-biała, os. Słoneczne, ulica grażyny dwupokojowe, z pięknym widokiem na góry Oferta na wyłączność Stan prawny : spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księga wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

419 000 zł52 m² 8 120,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam na sprzedaż bezpośrednio od właściciela. 3 pokojowe mieszkanie W spokojnej okolicy blisko centrum Mieszkanie o powierzchni 51.60 m znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

449 000 zł56 m² 7 946,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, idealne dla rodzin! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,5 m z piwnicą, znajdujące się na I piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

347 000 zł38 m² 9 060,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 38 ,30 m zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złote Łany,Bielsko-Biała

355 000 zł54 m² 6 623,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie zlokalizowanie mieszkanie na osiedlu Złote Łany. Rozkład pomieszczeń: - osobna kuchnia z oknem, - obszerny słoneczny salon, - przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrychowska

Beskidzkie,Bielsko-Biała

329 000 zł44 m² 7 528,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,70 m , znajdujące się na parterze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Andrychowskiej 3 w Bielsku-Białej. Idealna lokalizacja zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bielsko-Biała,śląskie

309 000 zł32 m² 9 596,27 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Polecam do sprzedaży przestronną kawalerkę ok. 32 m2 w Centrum miasta. W pobliżu Urząd Miasta, stadion Miejski, blisko przystanki komunikacji miejskiej. Świetna propozycja dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania widokowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 na osiedlu Beskidzkim. Mieszkanie z ekspozycją wschodnio-południową na ostatnim piętrze 10-cio piętrowego bloku. Na ostatnie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

939 000 zł14 m² 67 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na os. wojska Polskiego przy ul. Podchorążych Przestronne mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Twoja przestrzeń w sercu miasta - ciekawa oferta! Bez prowizji! Szukasz mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Sobieskiego

Piastowskie,Bielsko-Biała

659 000 zł72 m² 9 203,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w centrum Bielska, 71,60 m , 7. piętro Przedstawiamy Państwu piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 71,60 m , położone na 7. piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karowa

Złote Łany,Bielsko-Biała

345 000 zł54 m² 6 436,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocyjna cena ostateczna dla klienta gotówkowego, obowiązująca do 31.01.25. Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie zlokalizowanie mieszkanie na osiedlu Złote Łany. Rozkład pomieszczeń: - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wadowicka

Beskidzkie,Bielsko-Biała

349 000 zł44 m² 7 986,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Na sprzedaż 2 pokoje na osiedlu Beskidzkim Ulica Wadowicka Parter Osobne i indywidualne wejście/wjazd dla osoby niepełnosprawnej tuż przy mieszkaniu Można wykorzystać jako wjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bielsko-Biała

330 000 zł44 m² 7 551,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, przynależną piwnicą, znajduje się na 2-gim piętrze w bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane w Bielsku-Białej na os. Śródmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matusiaka

Karpackie,Bielsko-Biała

429 000 zł60 m² 7 132,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złote Łany,Bielsko-Biała

427 000 zł53 m² 8 071,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. NA sprzedaż oferujemy bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz. Nieruchomość mieści się na parterze W niskim ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

289 000 zł29 m² 9 863,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

480 000 zł54 m² 8 921,93 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie na Osiedlu Beskidzkim. Mieszkanie znajduje się na 8. piętrze i posiada niepowtarzalny widok na miasto i górujące nad nim szczyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Beskidzkie,Bielsko-Biała

375 000 zł44 m² 8 581,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwupokojowe , rozkładowe, mieszkanie z balkonem z pięknymi widokami na góry oś. Beskidzkie. Na powierzchnię mieszkania 43,70 m2 składa się Przestronny, jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

- - - super okazja - - - bez prowizji! komfortowe 3 pokoje po generalnym remoncie! Do sprzedania mieszkanie położone na os. Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów Śląskich

Piastowskie,Bielsko-Biała

409 000 zł46 m² 8 989,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m , znajdujące się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku w cichej i spokojnej okolicy Bielska-Białej przy ul. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

359 000 zł38 m² 9 373,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

314 000 zł34 m² 9 317,51 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy w pełni urządzone dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Beskid Śląski, który podziwiać możemy z okien i dużego balkonu. Mieszkanie położone na osiedlu Złote.