dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała - Oferty „sprzedam mieszkanie”

958 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

958 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krzemionki

Hałcnów,Bielsko-Biała

699 000 zł88 m² 7 943,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam dwupoziomowy lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 88m2, zlokalizowany w Bielsku-Białej przy ul. Krzemionki (hałcnów). Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czysta

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

389 000 zł48 m² 8 155,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3-pok na os. Słonecznym. 47,7m2 w ścisłym centrum miasta. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

389 000 zł49 m² 7 955,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do prezentacji mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z monitoringiem oraz nową windą. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

355 000 zł53 m² 6 664,16 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow.ok.53,27m2, znajdujące się na 4 piętrze bloku na oś.Śródmiejskim. Lokal mieszkalny posiada 3 niezależne pokoje, widną kuchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 1- pokojowego mieszkania znajdującego się w Bielsku-Białej na Osiedlu Śródmiejskim Mieszkanie o powierzchni 40m2 znajduje się na 1-wszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starobielska

Bielsko-Biała,śląskie

325 000 zł56 m² 5 845,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować przestronne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku, położone przy ul. Starobielskiej w Bielsku Białej, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sempołowskiej

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

537 000 zł118 m² 4 550,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność Na sprzedaż duże, przestronne, bezczynszowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w 100%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wadowicka

Beskidzkie,Bielsko-Biała

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania nowoczesne doskonale położone Mieszkanie znajdujące się w Bielsku Białej przy ul. Wadowickiej na Osiedlu Beskidzkim. Okolica posiada pełną infrastrukturę- sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Bielsko-Biała,śląskie

319 000 zł46 m² 6 872,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Krasickiego w Bielsku Białej. Lokal bardzo ustawny, idealny dla rodziny jak również pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biała Śródmieście

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

399 000 zł57 m² 6 958,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację mieszkania w ścisłym centrum Bielska-Białej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w wysokim bloku z monitoringiem ,windami .Nieruchomość posiada aż 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pięciu Stawów

Karpackie,Bielsko-Biała

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na os. Karpackim. 63 m2 Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaliska

Lipnik,Bielsko-Biała

475 000 zł58 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3- pokojowego mieszkania położonego na pograniczu dzielnic Straconka i Lipnik w Bielsku-Białej Nieruchomość położona w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

298 000 zł44 m² 6 803,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy nową ofertę sprzedaży komfortowego 2 pokojowego mieszkania w wysokim bloku na osiedlu Beskidzkim. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze i liczy blisko 44m2 powierzchni użytkowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

499 000 zł62 m² 8 101,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduję się na nowym, zamkniętym prestiżowym osiedlu siewna w Bielsku-Białej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademii Umiejętności

Złote Łany,Bielsko-Biała

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania trzy pokojowe, przytulne i zadbane mieszkanie z widokiem na góry w Bielsku - Białej przy ul. Akademii Umiejętności, osiedle Złote.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojewego o pow. ok. 53 m2 ,zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku na osiedlu Złote Łany. Układ: lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Biała Krakowska

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

179 000 zł28 m² 6 509,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie w trzykondygnacyjnej prywatnej kamienicy blisko centrum Bielska-Białej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i posiada 27,5 m2 powierzchni. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

480 000 zł57 m² 8 465,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację przytulnego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na 2-piętrze w niskim 4-pietrowym apartamentowcu zlokalizowany na wzgórzu z pięknym widokiem na góry i panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

439 000 zł70 m² 6 244,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie cztero-pokojowe, o pow. 70,3 mkw, zlokalizowane na parterze w niskim cztero-piętrowym budynku z windą. Budynek usytuowany blisko infrastruktury handlowej, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Bielsko-Biała,śląskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku, położone przy ul. Jutrzenki w Bielsku Białej, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego 4 pokojowego mieszkania w niskim bloku na osiedlu Złote Łany (ul.Łagodna) Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i liczy ok.60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2 m2 zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ulicy Spółdzielców na os. Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowicza

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

370 000 zł66 m² 5 648,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 pokojowe w 4 piętrowym bloku, funkcjonalny układ. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

229 000 zł34 m² 6 637,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację mieszkania w niskim bloku z balkonem na osiedlu Kopernika. Blok znajduje się w ustronnej lokalizacji otoczonej zielenią. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

230 000 zł34 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena! okazja! ustawne 2 pokoje W świetnej cenie - niski blok! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone na os. Kopernika w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

329 000 zł64 m² 5 140,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, 3-pokojowego o pow. 64 m 2 , zlokalizowane na wysokim parterze w niskim budynku, zlokalizowane na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów Śląskich

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

295 000 zł37 m² 8 060,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie własnościowe na 1 piętrze w 4-ro piętrowym bloku, przy budynku miejsca postojowe i dużo zieleni. Osiedle z placami zabaw dla dzieci, alejkami do spacerów, ławeczkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

619 000 zł47 m² 13 114,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację gustownego mieszkania zlokalizowanego na 3-piętrze w niskim 4-pietrowym apartamentowcu zlokalizowany w kameralnej okolicy blisko centrum. Mieszkanie posiada blisko 47,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

363 000 zł47 m² 7 738,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,91 m2 zlokalizowane na osiedlu Cztery Pory Roku. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

429 000 zł47 m² 9 186,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym apartamentowcu. Lokal znajduje się na 1 piętrze w niskim apartamentowcu z windą. Apartament oferuje 1 niezależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kopernika,Bielsko-Biała

320 000 zł53 m² 6 038 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na Wyłączność! Idealne pod inwestycje! Do sprzedaży oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ulicy Spółdzielców 8. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament w kompleksie Garden Park w Kamienicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim apartamentowcu na kameralnym osiedlu z bramą na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

579 000 zł76 m² 7 618,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie 4-pokojowe położone na 2 piętrze niskiego bloku na osiedlu Karpackim. Mieszkanie po generalnym remoncie 5 lat temu łącznie z instalacjami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

665 000 zł62 m² 10 725,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym apartamentowcu. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Apartament oferuje 2 niezależne sypialnie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

379 000 zł69 m² 5 461,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej, blisko Centrum (na Górnym Przedmieściu) Mieszkanie o powierzchni 69,4m2 znajduję się na wysokim parterze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

299 000 zł38 m² 7 825,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu widokowe oraz w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie powierzchni 38,21m 2 na os. Złote Łany. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

447 000 zł60 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem. Gotowe do wprowadzenia o powierzchni 60mkw. Mieszkanie w budynku 4 piętrowym znajduje się na 3 piętrze. Okolice straconki, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

330 000 zł49 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne mieszkanie usytuowane na os.Wojska Polskiego w Bielsku-Białej o łącznej powierzchni 49,2m2. W okolicy bardzo dużo zieleni ( park ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kopernika,Bielsko-Biała

265 000 zł35 m² 7 528,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Kopernika w Bielsku-Białej. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi. W niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania znajdującego się w Bielsku-Białej na Osiedlu Kopernika Mieszkanie o powierzchni 34m2 znajduje się na 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Biała Śródmieście

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

270 000 zł32 m² 8 400,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu widokowe oraz w pełni wyposażone 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,14 m2 w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w wysokim.