dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała - Oferty „sprzedam mieszkanie”

954 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

954 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

855 210 zł98 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 98,30m2. Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym pierwszym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

351 540 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ul. Barkowskiej, powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej (podwójne ściany miedzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzkie

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o całkowitej powierzchni 37 mkw zlokalizowane na osiedlu Grunwaldzkim. Nieruchomość znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

610 848 zł64 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca z windą na zamkniętym osiedlu z 2017 roku w pobliżu osiedla Langiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórze

Złote Łany,Bielsko-Biała

398 000 zł48 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie, które jest po generalnym remoncie.Położone w Bielsku-Białej na os. Złote Łany. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

466 272 zł65 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ul. Barkowskiej, powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej (podwójne ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademii Umiejętności

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

485 336 zł64 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze kameralnego budynku. Mieszkanie jest dwustronne i bardzo dobrze doświetlone. Inwestycja akademii umiejętności 5 jest nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne, rozkładowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 56,60 mkw zlokalizowane na Górnym Przedmieściu. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kamienica,Bielsko-Biała

323 900 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 41 m2 przy alei Armii Krajowej w dzielnicy Kamienica w inwestycji Platinium Park | Apartamenty pod Dębowcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

384 000 zł50 m² 7 729,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie w standardzie deweloperskim w nowej inwestycji złote apartamenty. Mieszkanie o powierzchni 49,68 m2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matusiaka

Karpackie,Bielsko-Biała

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, widokowe mieszkanie o powierzchni 47mkw położone na 9 piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Karpackim. Lokalizacja oferuje liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Komorowice

Komorowice,Bielsko-Biała

419 000 zł61 m² 6 856,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Spacer 360! Mieszkanie w Bielsku-Białej (komorowice) o pow. 61,11 mkw z ogródkiem (około 242 mkw) Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Bielsko-Biała

436 635 zł51 m² 8 480 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Mickiewicza to kameralny wolnostojący budynek mieszkalny w otoczeniu ogrodu, położony w zabytkowym centrum Bielska-Białej, w pobliżu najbardziej reprezentacyjnych ulic miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

280 000 zł41 m² 6 877,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60 m2 położone na 2 piętrze w niskim IV piętrowym bloku, na Osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

280 000 zł41 m² 6 843 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Oferujemy nieduże słoneczne mieszkanie w niewielkiej kamienicy, w którym można od razu zamieszkać, aczkolwiek można je także zmodernizować podnosząc standard. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

459 000 zł58 m² 7 913,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, z ogródkiem. Gotowe do wprowadzenia o powierzchni 58 mkw. Obecnie mieszkanie jest wynajmowane - zakup możliwy wraz z przejęciem lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

590 000 zł94 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, z ogródkiem, garażem i tarasem. Gotowe do wprowadzenia o powierzchni 94 mkw (w tym garaż 15mkw,pomieszczenie gospodarcze 5mkw). Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kamienica,Bielsko-Biała

440 000 zł39 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 38,54 m2 przy alei Armii Krajowej w dzielnicy Kamienica w inwestycji Platinium Park | Apartamenty pod Dębowcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

395 000 zł69 m² 5 691,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej, blisko Centrum (na Górnym Przedmieściu) Mieszkanie o powierzchni 69,4m2 znajduję się na wysokim parterze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, przestronnego mieszkania z balkonem. Miejsce postojowe płatne 15 tys zł. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Bielsko-Biała

433 922 zł51 m² 8 480 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

680 000 zł147 m² 4 625,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 147 m2, zlokalizowane przy Ul. Drzymały 15 usytuowane na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym. Rozkład: * salon * dwie sypialnie *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Bielsko-Biała,śląskie

285 039 zł39 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja! Osiedle na którym powstanie 100 lokali o powierzchni od 37 m2 do 62 m2 wraz z miejscami parkingowymi zlokalizowane będzie w Czechowicach-Dziedzicach (10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Listopadowa

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

510 000 zł68 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż nowoczesny apartament w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki. Wszystkie pomieszczenia wykończone są w wysokim standardzie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

510 000 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze na Górnym Przedmieściu. Cena podlega negocjacji. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 67,50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Złote Łany,Bielsko-Biała

339 000 zł56 m² 6 053,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 56 m2. Mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Złote Łany przy ul. Bogusławskiego usytuowane na parterze w niskim bloku. Rozkład: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Bielsko-Biała,śląskie

384 324 zł56 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bielsko-Biała,śląskie

249 000 zł34 m² 7 296 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy nieduże mieszkanie zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ul. Konopnickiej w cichej i spokojnej okolicy, bardzo blisko przystanek autobusowy, sklepy, szkoła. Osiedle o niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Bielsko-Biała,śląskie

418 085 zł61 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

399 900 zł59 m² 6 796,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalny i ustawny apartament w stanie deweloperskim o powierzchni od 58,84 m2 zlokalizowany na Sarnim Stoku i usytuowany na I piętrze. Inwestycja składa się 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzkie

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

287 000 zł47 m² 6 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokojowe na oś.Grunwaldzkim w niskim bloku z cegły w otoczeniu zieleni.Położone w okolicy centrum w bliskości sklepów, komunikacji miejskiej,szkoły,przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wapienica,Bielsko-Biała

299 000 zł48 m² 6 214,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wapienica, bielsko-biała oferta na wyłączność! 3-pokojowe mieszkanie W wapienicy! Proponuję Państwu do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

290 000 zł62 m² 4 701,69 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej. Nieruchomość o powierzchni 61,68m 2 składa się z kuchni, jadalni, łazienki, salonu, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Bielsko-Biała,śląskie

459 137 zł61 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Bielsko-Biała,śląskie

316 664 zł46 m² 6 889,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Bielsko-Biała

790 000 zł70 m² 11 366,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drodzy Klienci, piękny przestronny komfortowy apartament o pow. 69,5 m2 + 12 metrowy taras w samym sercu Bielska Białej czeka na Was. Lokalizacja dzielnica Centrum nieopodal Ratusza w Bielsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

258 400 zł38 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Bielsku - Białej przy ul. Żywieckiej. Mieszkanie jest ciche, okna są od strony parku i parkingu. Doskonała opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Bielsko-Biała,śląskie

279 000 zł36 m² 7 837,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie na pierwszym piętrze w wolnostojącym budynku z widokiem na ogród w spokojnej okolicy a zarazem z dogodnym dojazdem w bliskości centrum Bielska Białej (5 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu widokowe, przestronne mieszkanie o całkowitej powierzchni 43,70 mkw zlokalizowane na osiedlu Beskidzkim. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Olszówka Dolna

Olszówka Dolna,Bielsko-Biała

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedaję atrakcyjne mieszkanie wraz z całorocznym, ogrzewanym ogrodem zimowym zlokalizowane w Cygańskim Lesie w sąsiedztwie parku , Koziej Górki , wyciągu narciarskiego , szkół.