dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała - Oferty „sprzedam mieszkanie”

954 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

954 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zuchów

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

498 000 zł89 m² 5 595,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez prowizji pośrednika. Bezczynszowe, czteropokojowe, z ogródkiem, garażem ,tarasem. Mieszkanie słoneczne, okna wszystkich sypialni i taras na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafirowa

Wapienica,Bielsko-Biała

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania połowa domu w świetnej lokalizacji w Wapienicy przy ul. Szafirowej. W odległości 100m znajdują się sklepy, przystanek autobusowy, kawałek dalej szkoły i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolumnowa

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

420 000 zł48 m² 8 757,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament 2 pokojowy, z garderobą, garażem (obowiązkowo dodatkowo płatne 30000zł) i komórką lokatorską w okolicach centrum, ul. Kolumnowa. Duży balkon. Bardzo wysoki parter w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

350 000 zł50 m² 6 969,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ulicy Barkowskiej- powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Sarni Stok,Bielsko-Biała

415 274 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta Z rynku wtórnego W naszej ofercie znajdziesz więcej mieszkań 2,3,4 pokojowych. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 44 mkw zlokalizowane na osiedlu Beskidzkim. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Bielsko-Biała

448 816 zł57 m² 7 873,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sprzedaż Bielsko-Biała, centrum, 57m2 Cena: 448 816 zł 7 830 zł/m2 3 pomieszczenia Apartamenty Mickiewicza to kameralny wolnostojący budynek mieszkalny w otoczeniu ogrodu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaletnicza

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

199 000 zł32 m² 6 199,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A! Przedstawiamy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 32.10 m2 w dzielnicy Komorowice Krakowskie na ul. Kaletniczej. Mieszkanie znajduje się na parterze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Straconka

Straconka,Bielsko-Biała

710 000 zł141 m² 5 035,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam apartament o powierzchni użytkowej 130m2, w kameralnym budynku z 2008r., zlokalizowanym w dzielnicy Straconka w Bielsku-Białej. Lokalizacja pod samymi górami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipnicka

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

685 000 zł94 m² 7 262,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament o powierzchni 94m2, położony na III piętrze w budynku z 2012 roku. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

430 000 zł57 m² 7 517,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z propozycją pięknego mieszkania 2-pokojowego W bielsku-białej. Nieruchomość zlokalizowana jest w nowym budynku w rejonach Osiedla Karpackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

358 000 zł54 m² 6 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna oferta! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow.54m2, znajdujące się na 2 piętrze budynku 4-piętrowego. Lokal mieszkalny po remoncie, wszystkie instalacje wymienione ( wod-kan, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

340 000 zł57 m² 5 933,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości. Do sprzedania widokowe mieszkanie o pow.57,30 mkw znajdujące się na 4 piętrze w IV piętrowym budynku na Os Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

484 400 zł65 m² 7 479,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ulicy Barkowskiej - powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

259 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała - wapienica Spokojne, zielone osiedle. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - dobry dojazd do centrum miasta, a także w kierunku drogi szybkiego ruchu Cieszyn - Katowice. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

479 000 zł65 m² 7 387,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3- pokojowego mieszkania położonego w zielonej dzielnicy Cygański Las w Bielsku-Białej. Idealna lokalizacja! Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipnicka

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

575 000 zł72 m² 7 960,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W bielsku-Białej na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Lipnickiej na sprzedaż mieszkanie usytuowane na pierwszej kondygnacji(wysoki parter) w czteropiętrowym budynku. Na osiedlu są tylko trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

399 000 zł98 m² 4 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Miło nam zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 98 mkw, położone na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym.W lokalu znajdują się 4 przestronne pokoje, duża kuchnia, łazienka, WC,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

319 000 zł47 m² 6 729,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3- pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na parterze niskiego bloku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Armii Krajowej

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

519 000 zł58 m² 8 886,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ceny Netto należy dodać do cen 23% Vat wystawiamy Fakturę Vat .Kupujący nie płaci podatku PCC. Ekskluzywny apartament z niezakłóconym widokiem na Szyndzielnię.Apartament mieści się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Super oferta Gotowy do wprowadzenia apartament wraz z garażem przy Szyndzielni. Otwarte przestrzenie, niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu oraz najnowocześniejsza infrastruktura sprawią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

292 000 zł46 m² 6 417,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjne mieszkanie w okolicy Parku Słowackiego. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze bloku 10-piętrowego. Lokal mieszkalny czysty, zadbany, gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

240 000 zł41 m² 5 895,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60 m2 położone na 2 piętrze w niskim IV piętrowym bloku, na Osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

623 200 zł57 m² 10 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ostatnie, n owoczesne apartamenty u stóp Szyndzielni. Gotowy do wprowadzenia apartament wraz z garażem. Otwarte przestrzenie, niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

540 000 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze na Górnym Przedmieściu. Mieszkanie o powierzchni 67,50 mkw składa się z: - otwartej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

589 000 zł72 m² 8 180,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Jasne, wygodne 3-pokojowe mieszkanie na sarnim stoku W niskim bloku, 2 balkony, mnóstwo zieleni W koło, widok na góry Zapraszam do oglądania mieszkania położonego na Sarnim Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Szukasz 3 pokojowego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Chciałbyś zmienić go, remontując według własnego gustu? Tylko u nas na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

475 517 zł69 m² 6 898,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania N owa inwestycja na wzniesieniu w Bielsku-Białej, duże słoneczne balkony i tarasy, malownicze widoki, bujna zieleń, kolorowe szkło balkonowe oraz nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

279 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Spacer 360! 3 pokojowe mieszkanie na parterze w Bielsku-Białej (niedaleko Ronda Hulanka) Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica po remoncie instalacji położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

316 320 zł50 m² 6 298,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ul. Barkowskiej, powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej (podwójne ściany miedzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zuchów

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

498 000 zł89 m² 5 595,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez prowizji pośrednika. Bezczynszowe, czteropokojowe, z ogródkiem, garażem tarasem. Mieszkanie słoneczne, okna wszystkich sypialni i taras na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

650 000 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ostatnie, nowoczesne apartamenty u stóp Szyndzielni. Gotowy do wprowadzenia apartament wraz z garażem. Otwarte przestrzenie, niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Komorowice

Komorowice,Bielsko-Biała

380 000 zł74 m² 5 160,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Spacer 360! Dwupoziomowe mieszkanie w Bielsku-Białej o pow. 73,63 mkw (komorowice) do negocjacji! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wspólna

Straconka,Bielsko-Biała

435 000 zł60 m² 7 298,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja. Mieszkanie posiada 2 sypialnie plus pokoj dzienny i otwartą kuchnią. Mieszkanie z obszerną łazienką, spiżarkę/garderobę oraz miejsce pod schodami jako schowek. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

316 320 zł50 m² 6 298,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

371 900 zł59 m² 6 287,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ul. Barkowskiej, powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej (podwójne ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała