dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała - Oferty „sprzedam mieszkanie”

954 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

954 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

122 000 zł37 m² 3 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta, os. Słoneczne, niski blok! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku na os. Słonecznym. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

85 000 zł25 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka na os. Kopernika! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 25 m2 usytuowane w niskim bloku na 4 piętrze. Składa się z 1 pokoju, kuchni z zabudową oraz łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

79 000 zł20 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tania kawalerka na os. Piastowskim! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 20m2, położona na drugim piętrze małego bloku na os. Piastowskim. Duży pokój z wyjściem na balkon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

214 000 zł87 m² 2 459,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! dwu-poziomowe mieszkanie W centrum miasta Mieszkanie o powierzchni użytkowej 87m2. Składa się z 4 ustawnych i nieprzechodnich pokoi, widnej kuchni, 2 łazienek wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

95 000 zł26 m² 3 653,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! kawalerka na os. Złote Łany! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 26 m2 usytuowane w wysokim bloku na 4 piętrze. Składa się z 1 przestronnego pokoju, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

420 000 zł94 m² 4 468,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowy apartament W centrum miasta! Do sprzedania piękny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 94m2, położony na drugim piętrze kamienicy w centrum miasta. Budynek z początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie 2- pokojowe mieszkanie w centrum Bielska- białej! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 m2 usytuowane w niskim bloku na 2 piętrze. Składa się z 2 przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Straconka

Straconka,Bielsko-Biała

159 000 zł48 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M3 w nowym budownictwie cichej części Straconki! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2 usytuowane na 2 piętrze w nowym budownictwie na poddaszu. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

165 000 zł56 m² 2 946,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe po remoncie Mieszkanie na osiedlu Wojska Polskiego o powierzchni 56 m2. Składa się z 3 przestronnych pokoi, widnej kuchni, łazienki razem z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

158 000 zł53 m² 2 958,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane 3 pokojowe mieszkanie na os. Kopernika Mieszkanie o powierzchni 53,4m2, składa się z aneksu kuchennego połączonego z salonem, 2 nieprzechodnich pokoi, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mieszka I

Mieszka I,Bielsko-Biała

118 000 zł33 m² 3 537,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na os. Mieszka I W bielsku-białej Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 33,36m2. Usytuowane zostało na parterze niskiego, zadbanego bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lipnik

Lipnik,Bielsko-Biała

188 000 zł66 m² 2 852,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Mieszkanie M4 o pow. 65,90m2 usytułowane na parterze w całkowicie zmodernizowanym czteropietrowym bloku , zarzadzanym przez Wspólnotę Mieszkaniową. Blok posiada własna kotłownię ,jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

190 000 zł55 m² 3 454,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3- pokojowe mieszkanie w centrum Bielska-Białej! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m2 usytuowane w wysokim bloku na 7 piętrze. Składa się z 3 pokoi, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

109 000 zł32 m² 3 406,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W centrum! Na sprzedaż słoneczna, widokowa kawalerka o powierzchni 32m2, położona na 9 piętrze bloku na osiedlu Śródmiejskim. Duży pokój z wyjściem na balkon, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolne Przedmieście

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

145 000 zł57 m² 2 543,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w centrum Bielska-Białej Mieszkanie o powierzchni użytkowej około 57m2 usytuowane w niskiej kamienicy z 1930 roku na 4 ostatnim piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biała Śródmieście

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

160 000 zł55 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała / Śródmieście - super mieszkanie 3-pokojowe Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow. 55 m 2 , na 6 piętrze w X-piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

82 000 zł29 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ustawne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 29 m2. Odrębna własność z udziałem w gruncie. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze niskiego, zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Biała Krakowska

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

158 000 zł72 m² 2 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania duże M5 blisko centrum- biała Krakowska! Mieszkanie o powierzchni 72m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z 4 osobnych nie przechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

187 000 zł63 m² 2 968,25 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przestronne M-4 na os. Karpackim Oferujemy Państwu sprzedaż słonecznego mieszkanie typu M- 4, położonego na II p., 9 piętrowego, ocieplonego bloku. W skład mieszkania wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

179 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 35m2. Usytuowane zostało na 1 piętrze niskiego apartamentowca na os. Langiewicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

163 000 zł52 m² 3 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w centrum Bielska- białej! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 52 m2 użytkowej w niskim bloku na 1 piętrze. Składa się 2 pokoi, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

129 000 zł48 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie super rozkładowe na Złotych Łanach! Na sprzedaż mieszkanie o pow.48m2 znajdujące się na wysokim parterze, niskiego bloku na osiedlu Złote Łany. Dużym atutem mieszkania są 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polskich Skrzydeł

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

187 000 zł63 m² 2 968,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, 64 mkw., z pięknym widokiem na góry i panoramę miasta! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie, o pow. 64 mkw., położone na 9 piętrze 10-cio piętrowego, ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

150 000 zł50 m² 3 030,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 os. Złote Łany, niski blok! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,5 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku. Składa się z 3 pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł110 m² 3 639,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania przestronne, jasne mieszkanie bezczynszowe z ogrodem (½ udziału w działce 619 m2) o powierzchni109,64 m2, położone na I piętrze w willi z 1938 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Bielsko-Biała,śląskie

130 000 zł34 m² 3 857,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam, do sprzedania mam mieszkanie umeblowane dwu pokojowe z kuchnią przedpokojem i łazienką oraz z balkonem z widokiem na góry mieszkanie jest po kapitalnym remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Bielsko-Biała

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M-3 na os. Piastowskim Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2, położone na 3 piętrze nieskiego bloku na os. Piastowskim. Dwa pokoje, jeden z wyjściem na balkon, oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

135 000 zł49 m² 2 743,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży M-4 o powierzchni 49,2m2 zlokalizowane na na osiedlu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej na 0/4p. budynku. Mieszkanie jest rozkładowe, składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

95 000 zł33 m² 2 878,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w Wapienicy! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2 usytuowane w wysokim bloku na 9 piętrze. Składa się z 1 pokoju połączonego z wnęką na sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

149 000 zł46 m² 3 260,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie W okolicy dworca pks I pkp Oferujemy sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej około 45,7 mkw., położone na I piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

115 000 zł40 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała starówka!kawalerka o pow. 40 mkw., w atrakcyjnej cenie 119 000 zł.! Oferujemy sprzedaż mieszkania 1 pokojowego, o pow. 40 mkw., zlokalizowanego na I p., kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

148 000 zł43 m² 3 441,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane M3 w wapienicy! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 43 m2 usytuowane w wysokim bloku na 1 piętrze. Składa się z 2 pokoi, kuchni z zabudową kuchenna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

189 000 zł57 m² 3 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M4 po remoncie na os. Wojska Polskiego! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Składa się z 3 pokoi, kuchni z zabudową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Lipnik

Lipnik,Bielsko-Biała

190 000 zł61 m² 3 114,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,5m2 wraz z miejscem parkingowym. Mieszkanie położone jest na parterze niskiego i zadbanego bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzkie

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

155 000 zł50 m² 3 131,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M3 po remoncie na os. Grunwaldzkim Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,5 usytuowane na wysokim parterze w bardzo niskim 2-piętrowym bloku. Składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulny i słoneczny apartament o powierzchni użytkowej 60 m2 w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego. Mieszkanie położone jest na parterze w 2 kondygnacyjnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

140 000 zł44 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Do sprzedania zadbane 2 pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku. Składa się z 2 przestrzennych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

190 000 zł64 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M 4 na os. Karpackim! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 64 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku. Składa się z 3 pokoi, przedpokoju, łazienki oraz wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bielsko-Biała

Straconka,Bielsko-Biała

75 000 zł20 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne,zadbane mieszkanie w centrum ekskluzywnej dzielnicy Bielska-Białej-Straconka. Lokal o pow.ok 20 m2 mieszczący się na 2 piętrze II piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

169 000 zł52 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo przyjemne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest słoneczne , a jego położenie gwarantuje zarówno komfort jak i bliskość placówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

89 900 zł34 m² 2 644,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka w centrum (ul. Czysta). Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni z oknem oraz łazienki. Istnieje możliwość wydzielenia drugiego pokoju. Wymienione zostały wszystkie okna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij