dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała - Oferty „sprzedam mieszkanie”

954 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

954 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biała Śródmieście

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

124 000 zł44 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Na sprzedaż dwupojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta do remontu. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 44 m z balkonem połozone na osiedlu Śródmiejskim. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

117 000 zł31 m² 3 714 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 31,5mkw usytuowane na parterze niskiego bloku. Osobna kuchnia z jadalnią w zabudowie z oknem, łazienka z wc, pokój z zabudowaną szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

143 000 zł53 m² 2 698,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy usytuowane na parterze o powierzchni 53m2 stan b.dobry 2 pokoje,kuchnia,łazienka,wysoki parter,osobne pomieszczenie na pralnię, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

393 000 zł72 m² 5 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Super okazja! Superkomfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 71,4 m2 całkowitej ok 80m. Salon połączony z aneksem kuchennym ( kuchnia wyposażona i umeblowana),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

393 000 zł72 m² 5 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Urodzajna

Złote Łany,Bielsko-Biała

310 254 zł74 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Osiedle złote wzgórze kupujący nie płaci prowizji,prowizję pokrywa strona sprzedająca! Osiedle złote wzgórze położone jest we wschodniej części Bielska-Białej, na zboczu malowniczego wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spółdzielców

Kopernika,Bielsko-Biała

118 000 zł32 m² 3 676 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: bielsko-Biała - os. Kopernika, ul. Spółdzielców opis: do sprzedania mieszkanie o powierzchni 32,10 mkw. zlokalizowane na dziewiątym piętrze X piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biała Śródmieście

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

179 000 zł55 m² 3 254 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji!do sprzedania mieszkanie z balkonem położone na osiedlu Śródmiejskim.Mieszkanie o powierzchni 55 mkw,składające się z trzech pokoi,kuchni,łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

115 000 zł41 m² 2 804,88 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis wyremontowane mieszkanie W dobrej okolicy za 115 000 zł mega okazja! Mamy do zaoferowania świeżo wyremontowane m3 o powierzchni 41m kw. Wszystkie ściany wyprowadzone (gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

115 000 zł34 m² 3 432,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,5mkw położone na 6 piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie. Składa się z oddzielnej bardzo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

115 000 zł41 m² 2 804,88 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane mieszkanie W dobrej okolicy za 115 000 zł mega okazja! Mamy do zaoferowania świeżo wyremontowane m3 o powierzchni 41m kw. Wszystkie ściany wyprowadzone (gładzie, malowanie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

182 000 zł56 m² 3 209 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! 182000zł Bielsko-Biała. Osiedle Beskidzkie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie nie wymagające nakładów finansowych. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Beskidzkim na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

85 000 zł27 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jasne i ciepłe. Blok ocieplony.Miłe i spokojne sasiedztwo, mieszkanie usytuowane od strony sasiedniego bloku,nie od ulicy.Wokoł bloku sporo zieleni,plac zabaw dla dzieci.Parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

350 000 zł91 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centrum miasta, blisko poczty głównej, teatru, sądu karnego. Bardzo dobra lokalizacja dla kancelarii adwokackiej, biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

mieszkanie w zadbanym budynku, z przynależnym w podziemiu miejscem parkingowym, budynek ogrodzony, monitorowany

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

247 467 zł63 m² 3 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis całość pokrywa strona sprzedająca! Do sprzedania mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 62,65m².

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

129 000 zł35 m² 3 685,71 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży ładne mieszkanie o powierzchni 35m2 usytuowane na 7/8 piętrze bloku położonego w Centrum w Bielsku-Białej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

123 000 zł36 m² 3 416 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

123 000zł okazja! za 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 mkw położone na 4 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki razem z wc. dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

247 467 zł63 m² 3 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis Do sprzedania mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 62,65m². Powierzchnie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

148 000 zł55 m² 2 690,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!kredyt rodzina na swoim!okazja!rodzina na swoim!okazja! Biuro best broker oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55mkw położone w ścisłym centrum Bielska-Białej, na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

165 000 zł44 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne mieszkanie położone na parterze w wysokim bloku w centrum miasta. Mimo to, okolica jest zielona, cicha i spokojna! Złożone z dwóch ustawnych pokoi, dużego balkonu typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

241 395 zł63 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie 3-pokojowe, balkon lub ogródek, ogrodzony budynek, pom. gospodarcze, niskie opłaty za użytkowanie Przy tej ofercie oszczędzasz! 0% - pcc1 - oszczędność 2% od ceny zakupu czyli nawet do

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

120 000 zł44 m² 2 746 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Bielska - Białej Dobra cena - dobre miejsce - dobre mieszkanie Przedstawiamy Państwu zachęcającą ofertę zakupu mieszkania w samym centrum naszego miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

213 000 zł54 m² 3 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 54m2 o wysokim standardzie wykończenia, bez pośredników, mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie nowocześnie i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

159 000 zł61 m² 2 593,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rodzina na swoim! rodzina na swoim! rodzina na swoim! Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie M4 o powierzchni 61,3m2 położone na Os. Karpackim w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

244 288 zł56 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis Nowe Budownictwo Prowizję w całości pokrywa strona sprzedająca! * 28 nowych rezydencyjnych mieszkań, garaże, windy * 2, 3 i 4 pokojowych o powierzchni: 42m2, 48m2, 55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

249 255 zł55 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

248 040 zł55 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

224 796 zł51 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

220 275 zł49 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

189 585 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

184 800 zł42 m² 4 402,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

241 395 zł63 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis całość prowizji pokrywa strona sprzedająca! Do sprzedania mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

245 808 zł62 m² 3 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

221 089 zł55 m² 4 049,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

150 000 zł41 m² 3 658 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała. Centrum Na sprzedaż mieszkanie położone w samym centrum bardzo blisko Ratusza i Urzędu Miasta. Mieszkanie o powierzchni 41mkw usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

169 000 zł53 m² 3 205,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Bielsko-Biała. Złote Łany. 169 000zł Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie nie wymagające nakładów finansowych. Mieszkanie o powierzchni 52,72mkw położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45m2 usytuowane na iii/ivp budynku w centrum Bielsku-Białej. Mieszkanie rozkładowe składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

224 796 zł51 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe Budownictwo Prowizję w całości pokrywa strona sprzedająca! * 28 nowych rezydencyjnych mieszkań, garaże, windy * 2, 3 i 4 pokojowych o powierzchni: 42m2, 48m2, 55m2, 64m2, 70m2 * dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

159 000 zł38 m² 4 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja cena do negocjacji! Sarni Stok. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38 m2, składające się z jednego dużego i widnego pokoju z balkonem połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

189 585 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij