dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała - Oferty „sprzedam mieszkanie”

954 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

954 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Leszczyny,Bielsko-Biała

439 000 zł55 m² 7 932,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2. Nieruchomość położona jest na IV piętrze w niskim bloku, po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Bielsko-Biała,śląskie

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie do odświerzenia na pierwszym piętrze. niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

507 613 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 46 m Park Kochanowskiego, bielsko-Biała - Stan deweloperski Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

632 137 zł55 m² 11 567 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod ręką szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

416 622 zł34 m² 12 083 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

398 048 zł33 m² 12 169 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Os. Beskidzkie, bielsko-Biała Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

642 936 zł62 m² 10 398,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

557 640 zł69 m² 8 128,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż duże i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze o pow. 68,60 m2 przy ulicy Jana Kochanowskiego w Bielsku-Białej. Jest to jeszcze niemal centrum Bielska, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczyny,Bielsko-Biała

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji Bielska-Białej - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Złote Łany,Bielsko-Biała

720 000 zł72 m² 9 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72.5 m. Usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Tuwima w Bielsku-Białej. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

612 308 zł65 m² 9 362,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

609 515 zł64 m² 9 483,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

699 000 zł118 m² 5 923,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Bielsko-biała apartament W kamienicy posiadam klucze zapraszam na prezentację. Na sprzedaż komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe w zadbanej kamienicy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

1 013 166 zł79 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

622 600 zł82 m² 7 611,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż duże i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze o pow. 81,80 m2, przy ulicy Jana Kochanowskiego w Bielsku-Białej. Jest to jeszcze niemal centrum Bielska, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

563 132 zł59 m² 9 591,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

596 365 zł62 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

589 650 zł63 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

718 546 zł78 m² 9 265,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

597 720 zł76 m² 7 854,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż duże i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na parterze o pow. 76,10 m2, przy ulicy Jana Kochanowskiego w Bielsku-Białej. Jest to jeszcze niemal centrum Bielska, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Beskidzkie,Bielsko-Biała

330 000 zł44 m² 7 551,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,7 m , położone na 3. piętrze w wysokim bloku na Osiedlu Beskidzkim. Nieruchomość z dużym balkonem, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komorowicka

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

520 000 zł71 m² 7 359,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 334 Powierzchnia: 70,66 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 4/4 Dostępne od zaraz Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

604 277 zł51 m² 11 770,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

477 014 zł42 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Doliny Miętusiej

Karpackie,Bielsko-Biała

439 000 zł71 m² 6 215,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,63 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej. Lokal stanowi spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

269 900 zł33 m² 8 284,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,58 m , położona w Bielsku-Białej w dzielnicy Dolne Przedmieście , na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość.