dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała - Oferty „sprzedam mieszkanie”

954 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

954 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mostowa

Bielsko-Biała,śląskie

352 240 zł27 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkania w nowoczesnej inwestycji w samym centrum Bielska-Białej, w świetnej lokalizacji przy Galerii Sfera. To propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

407 698 zł38 m² 10 831,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 37,39 m z balkonem - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Tylko teraz u mnie promocyjna cena + gratis miejsce parkingowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Mieszka I,Bielsko-Biała

359 000 zł52 m² 6 957,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko w Best Nest Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie - Bielsko-Biała, os. Mieszka I Na sprzedaż mieszkanie, położone na 1 piętrze w niskim, kameralnym bloku z lat 60. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

613 382 zł51 m² 11 945,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

339 919 zł28 m² 11 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

487 988 zł42 m² 11 722 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złote Łany,Bielsko-Biała

399 900 zł48 m² 8 418,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po remoncie z dużym balkonem! Złote Łany zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Złote Łany,Bielsko-Biała

799 000 zł96 m² 8 359,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tylko w Best Nest! Na sprzedaż komfortowe, jasne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i kominkiem Bielsko-Biała, ul. Tuwima. Szczegóły oferty: powierzchnia: 95,58 m2 Liczba pokoi: 4 Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

449 000 zł50 m² 8 931,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 niezależne pokoje | 1 piętro | Złote Łany | Balkon + duża piwnica 10 m Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50,27 m , położone na parterze (wysokim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

339 958 zł28 m² 11 945,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miodowa

Leszczyny,Bielsko-Biała

950 000 zł98 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie w domu zwanej kostką z minionego okresu prl. Jeżeli chcesz Się wyróżnik i mieszkać w nietuzinkowym domu to mieszkanie jest dla Was (może już wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

489 912 zł42 m² 11 623,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giewont

Karpackie,Bielsko-Biała

530 000 zł61 m² 8 637,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Pośrednikom dziękuję. :) Budynek w doskonałej lokalizacji, parkowanie bez problemu (dodatkowy parking przed sklepem Lewiatan) Paczkomat obok bloku, blisko na basen i do centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pienińska

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

699 000 zł47 m² 15 016,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena, mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz, wykończone w bardzo wysokim standardzie. Znajdą tu meble na wymiar wykonane przez stolarza, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

360 315 zł32 m² 11 259,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ostatnia okazja na takie mieszkanie 2 pokoje _zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji | 0% pcc | brak ukrytych kosztów parametry idealne pod najem Powierzchnia: 32m Układ: salon z aneksem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

529 804 zł52 m² 10 163,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

362 427 zł32 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Beskidzkie,Bielsko-Biała

349 000 zł44 m² 7 986,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,7 m , położone na 3. piętrze w wysokim bloku na Osiedlu Beskidzkim. Nieruchomość z dużym balkonem, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozia

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Uwaga: mieszkanie nie posiada balkonu (chociaż istnieje możliwość jego wybicia, jak to miało miejsce W sąsiednich mieszkaniach). Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

362 386 zł32 m² 11 243,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morskie Oko

Karpackie,Bielsko-Biała

439 000 zł50 m² 8 731,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu? Ta oferta może być idealna! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

666 532 zł57 m² 11 681,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

640 000 zł61 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

391 673 zł34 m² 11 506,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

623 063 zł54 m² 11 506,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Bielsko-biała, os. Mieszka I kawalerka Z balkonem- umeblowana Proponuję na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o pow. 30m2 z wydzieloną częścią sypialną, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

297 990 zł26 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

342 149 zł29 m² 11 782 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

509 563 zł42 m² 12 255 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

328 816 zł29 m² 11 481 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027