dowolna

Mieszkania Bielsko-Biała ul. Broniewskiego

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

1 750 zł44 m² 40,02 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko-Biała, śródmieście Blisko, wygodnie, praktycznie Mieszkanie na wynajem - centrum Bielska-Białej, ul. Broniewskiego 4 Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa atrakcyjna oferta dostępna tylko wyłącznie W naszym biurze nieruchomości! doskonała lokalizacja! Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 44 m2,mieszczącego się na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

460 152 zł46 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biała śródmieście, bielsko-biała rynek pierwotny atrakcyjne mieszkanie Z balkonem I miejscem W garażu podziemnym W centrum bielska-białej! Kupujący nie płaci podatku pcc-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam do wynajęcia widokowe mieszkanie na 11 piętrze w ścisłym centrum miasta 44 m2 świeżo po generalnym remoncie , wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. W cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

298 000 zł55 m² 5 419,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Proponuję do sprzedaży mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni użytkowej 55 m2, usytuowane na 6 piętrze w bloku 10 -cio piętrowym, na Osiedlu Śródmiejskim przy ul Broniewskiego. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

259 000 zł44 m² 5 922,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na siódmym piętrze w bloku w centrum Bielsku-Białej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bielsko-Biała

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w wysokim bloku na Os. Śródmiejskim w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie położone na czwartym piętrze o powierzchni użytkowej ok 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

259 000 zł44 m² 5 926,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Komfortowe M3 W świetnym miejscu! Do sprzedania mieszkanie położone na ul. Brodzińskiego w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na siódmym piętrze wysokiego bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

264 000 zł55 m² 4 765,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować przytulne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym w Bielsku-Białej na osiedlu Śródmiejskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

260 000 zł53 m² 4 862,54 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,47 mkw. zlokalizowane na Os. Śródmiejskim w Bielsku-Białej. Budynek położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Kamienica,Bielsko-Biała

1 500 zł62 m² 24,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem w centrum miasta rezerwacja! proszę nie dzwonić 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 62 m2, położone na wysokim parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Biała Wschód,Bielsko-Biała

239 000 zł44 m² 5 558,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,73 mkw. zlokalizowane na Os. Śródmiejskim w Bielsku-Białej. Budynek położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

205 000 zł44 m² 4 687,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie po remoncie na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym w Bielsku-Białej na osiedlu Śródmiejskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

190 000 zł44 m² 4 344,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżona cena! Mam przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu w ścisłym centrum Bielska-Białej. Budynek jest ocieplony, wyremontowana klatka schodowa zamykana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

190 000 zł44 m² 4 344,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na parterze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym w Bielsku-Białej na osiedlu Śródmiejskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

215 000 zł44 m² 4 916,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

190 000 zł44 m² 4 344,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

280 000 zł62 m² 4 491,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowo klimatyczne mieszanie Z ogrodem W samym centrum miasta bez pośredników. Biurom nieruchomości dziękuję, nie jestem zainteresowana 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 62 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

210 000 zł43 m² 4 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na parterze w bloku mieszkalnym w Bielsku-Białej na osiedlu Śródmiejskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie w ścisłym centrum Bielska Białej przy ul. Broniewskiego. Pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka,przedpokój i duży balkon z widokiem na góry. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

650 zł33 m² 19,70 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczna kawalerka w Śródmieściu, składa się z pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju z zabudowaną szafą. Na podłogach panele, terakota. Kuchnia z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

167 000 zł55 m² 3 036,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55m2, położone na 7 piętrze w bloku na osiedlu Śródmiejskim w Bielsku-Białej. Na każdym piętrze po 2 mieszkania a więc jeden sąsiad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

500 zł56 m² 8,93 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzy pokojowe. Dwa pokoje i przedpokój umeblowane. Największy pokój bez mebli. Kuchnia umeblowana. Wyposażenie: kuchnia gazowo-elektryczna, zmywarka, lodówka. W łazience pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca ofertę: klaudia Birlet Tel: oferujemy państwu do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 33m2 w centrum Bielska Białej. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w bloku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

162 000 zł55 m² 2 945,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam - zamienię M4 55m ul Broniewskiego. 3 pokoje, widok na góry, w całym mieszkaniu nowe okna pcv, wymieniona nowa instalacja elektryczna, gazowa, wodn-kan. Podłogi mozaika + wykładzina. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

162 000 zł55 m² 2 945,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

800 zł44 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na dłuższy okres czasu, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Bielska. Lokal położony przy ul. Broniewskiego w wysokim bloku z windami na ivp. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

165 000 zł55 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

900 zł54 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w centrum bielska -bialej , po generalnym remoncie lazienki i ,parkiety .plastikowe okna , z widokiem na gory i panorame Bielska , w samym centrum miasta 5 min do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

165 000 zł52 m² 3 173,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja!sprzedam komfortowem mieszkanie m4 52m2 po generalnym remoncie na oś. śródmiejskim. pietro 3 liczba pokoi 3, przedpokój, kuchnia, balkon, piwnica. remont mieszkania przeprowadzony w 2010roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

158 000 zł44 m² 3 590,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam piękne mieszkanie 44m2, 2 pokoje,kuchnia,przedpokój,balkon po kapitalnym remoncie na oś.Śródmiejskim,ścisłe centrum z pięknym widokiem na góry. Remont: -nowe okna pcv -nowe gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

165 000 zł44 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielsko Biala, osiedle Śródmiejskie, 44metry ,2 pokoje,3 piętro z 10,duży balkon,lokalizacja idealna pod wynajem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

1 150 zł55 m² 20,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy. Broniewskiego (centrum) w Bielsku Białej. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

620 zł54 m² 11,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia umeblowany pokoj w mieszkaniu w centrum B-B. Mieszkanie dzielone z 2-ma spokojnymi, pracujacymi, mlodymi wspollokatorami. Mieszkanie wolne od lipca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

175 000 zł51 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widokowe, kuchnia umeblowana, szafy zabudowane w przedpokoju, parking ogrodzony, nowy plac zabaw, pełna własność - księga wieczysta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

219 000 zł57 m² 3 842,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie o pow 57 m2 składające sie 3 pok z dużym balkonem na 9 p na os. Śródmiejskim. Mieszkanie po pełnym remoncie i od czasu remontu jest nie zamieszkałe,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij